Російсько-Українська війна. Новини

Тема в разделе "Українська визвольна війна", создана пользователем ДжорДж БушЪ, 2 май 2014.

  1. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Сообщения:
    2.597
    Адрес:
    УкраЇна
    Та ні,то рекламні щити оббабіч дороги.
    Подивіться,на них різні малюнки.
    Перші ніби над танком,другий більше зліва,а третій взагалі за колоною.
    Ви про розум москалів помиляєтесь.
    IMG_20220303_213901_305~2.jpg
     
    antsu88, ArtBorsuk, Joker_1981 и 2 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. З початку Курської операції. Кошти від продажу підуть на закупівлю антідронової сітки.
      1200 грн.
    2. Алюміній. З Курської області
      200 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      С курской области. Сорванные с кителей/рубашек
      600 грн.
    4. Всі кошти від продажу рашистских шевронів їдуть на закупівлю основ для сіток і спанбонду.
      500 грн.
    5. 500 грн.
  3. Kos60

    Kos60 Feldwebel

    Сообщения:
    265
    Адрес:
    Киев
    Конешно. Она там формируется на полутораметрах от башни...
     
    trainee нравится это.
  4. Labaz

    Labaz Oberfeldwebel

    Сообщения:
    409
    Адрес:
    Древлянська земля
    спорить не стану, ето нужно у военных инженеров спросить
     
  5. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Сообщения:
    6.310
    Адрес:
    Екатеринослав
    Фейковые страницы!!!!!!!!

     
    гринго80, liman и Gasser нравится это.
  6. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Сообщения:
    3.088
    Адрес:
    Киев
  7. СКН

    СКН Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    172
    Адрес:
    Днепр,
  8. Labaz

    Labaz Oberfeldwebel

    Сообщения:
    409
    Адрес:
    Древлянська земля
    с 56 секунды
     
    гринго80, Igor 21, lokomotiv88 и 2 другим нравится это.
  9. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Сообщения:
    6.310
    Адрес:
    Екатеринослав
  10. AZAZEL

    AZAZEL Obergefreiter

    Сообщения:
    90
    Адрес:
    Україна, Київ
    Давно, в с.Старом, учебном центре моего училища, Т-62 запутался в МЗП и заглох. Пришлось мехводу доооолго зубилом работать)
     
    Последнее редактирование: 4 мар 2022
    Animality, GINDENBURG, Hamer2109 и 3 другим нравится это.
  11. Surovyy

    Surovyy General-major

    Сообщения:
    9.654
    Адрес:
    Ukraine
  12. Swarog

    Swarog Oberst

    Сообщения:
    4.077
    Адрес:
    Киев, Украина
     
    гринго80, tms, juve и 17 другим нравится это.
  13. linkin

    linkin Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Сообщения:
    1.641
    Адрес:
    Донецк Украина
    Позвонили минут двадцать назад из Гусаровки,что под Барвенково,Харьковской обл.Говорят родычи позвонили с Барвеновки,заходят кацапы
     
  14. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Сообщения:
    6.310
    Адрес:
    Екатеринослав
  15. Okrygenec1942

    Okrygenec1942 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    77
    В Изюме была лютейшая каконада. Час стреляли со всего что только есть. Вначале бомбили самолётами.
    Кто в курсе, что это у нас произошло?!?! Заряда мало на телефоне. Если что, то всем УДАЧИ!
     
    Joker_1981 и Gasser нравится это.
  16. Eide

    Eide 보라색 올빼미

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    2.209
    Адрес:
    Київ
    Хуже для танка нет, чем намотать "полёвку" (полевой кабель связи П-274), чуть легче - МЗП (путанка). Танк то едет, но перегрев двигла обеспечен, из-за повышенной нагрузки. МЗП спекается, но без пластика: срубается легче.
     
    гринго80, Igor 21, AZAZEL и 6 другим нравится это.
  17. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Сообщения:
    3.088
    Адрес:
    Киев
    Підсумки дня: Як ЗСУ стримували російських окупантів 3 березня
    Восьмий день війни України проти російських окупантів був важким і приніс нам як втрати, так і здобутки

    [​IMG]
    Руслан Рудомський
    Журналіст відділу «Війна»

    Фото: МО

    У четвер, 3 березня, Збройні сили України продовжили стримувати ворога, наносячи йому втрат у техніці та живій силі.

    Окупаційні війська, не досягнувши успіху майже на всіх напрямках на яких здійснювали просування вперед знову вдалися до тактики нічних обстрілів житлових кварталів великих міст.

    Збройні сили України продовжили захищати визначені рубежі, блокувати сили окупантів на різних напрямках, а за першої ж нагоди – контратакувати.

    Житомир
    На Поліссі ворог силами до двох БТГр перейшов до оборонних дій і намагався утриматися на рубежі Бігунь, Овруч, Пиріжки, Різня, Українка. Про якесь просування росіян протягом дня не йшлося.

    Ближче до вечора стало відомо, що на території Республіки Білорусь, по той бік українсько-білоруського кордону, у лісистій місцевості розміщена 38-ма окрема десантно-штурмова бригада Збройних сил РБ. За наявною у Генштабі ЗСУ інформацією командування військової частини отримало наказ про перетин кордону з Україною.

    Київ
    Тут ворог намагався проводити наступальні дії в районі населених пунктів Козаровичі, Вишгород, Фастів і Обухів. Також було помічено розгортання польових логістичних таборів у районах Бородянки, Катюжанки та Гавронщини.

    Частиною сил до БТГр зі складу 200-ї омсбр 14 АК Північного флоту ЗС РФ, яка фактично втратила боєздатність після вчорашнього розгрому, ворог здійснив перегрупування та намагався наступати у напрямку на Бровари та Київ.

    Також до Києва намагались прорватись російські сили, які не змогли досягнути успіху біля міст Чернігів, Ніжин, Суми, Лебедин та Охтирка. Вони намагались уникати бойових зіткнень зі Збройними силами України, що свідчить про плани ворога кинути залишки своїх сил на українську столицю.

    У той же час, ворожі війська, які вже були на Київщині, цілий день несли втрати в особовому складі та техніці, але не полишали спроб блокувати Київ з північного та північно-західного напрямків. На напрямку Коростеня противник також поніс значні втрати і зупинився. Згодом для відновлення наступу в напрямку Києва росіянами було введено додатково одну БТГр.

    Зі свого боку, ППО ЗСУ збили російський літак СУ-30 між Києвом та Ірпенем, а також звільнили від окупантів Бучу. Після цього на ділянці між Бучею і Ворзелем весь день тривали бої. Наші бійці намагалися витіснити ворога на відкриту місцевість і знищити.

    Також весь день тривав бій за контроль над містом Гостомель. Бій веде зведена група спецпризначенців під керівництвом ГУР МО України та підготовлені ними місцеві групи опору. Загалом протягом дня спецпризначенці знищили у Гостомелі 20 бойових машин десанту ворога.

    Чернігів
    Ближче до обіду на Чернігівщині українські військові зі складу Оперативне командування "Північ" зупинили наступ техніки окупанта. Частину техніки знищили, частину захопили трофеями.

    Після цього механізовані та танкові частини ЗСУ стійко утримували оборону на зайнятих рубежах довкола Чернігова.

    Суми
    На Сумському напрямку до двох БТГр зі складу 200 омсбр продовжували утримати в облозі населені пункти Суми, Лебедин і Охтирку.

    У свою чергу, підрозділи Збройних сил України передовою групою вийшли рубежі по лінії Державного кордону Сумської області.

    Ближче до вечора у Сумах ударом з повітря ворогом було знищено енергопідстанцію, внаслідок чого місто залишилось без світла та тепла. Також є проблеми з водопостачанням та зв'язком.

    Харків
    На Слобожанському напрямку ворог проводив наступальну операцію у районах населених пунктів Золочів, Харків, Балаклія, а також намагався продовжити наступ у напрямку Лозової. Однак, на цьому напрямку росіяни зазнали втрат і без поповнення втраченої техніки та особового складу мало на що здатні.

    Паралельно російські війська зі складу 1-ї танкової армії ЗС РФ, а також 6-ї та 20-ї загальновійськової армії були зупинені на рубежі в районах населених пунктів Богодухів, Чугуїв, Шевченкове.

    Весь день механізовані частини Збройних сил України ефективно вели оборонні бої з переважаючими силами ворога, а на окремих напрямках мали успіх. Противник поніс великі втрати.

    Луганськ
    На Луганському напрямку окупанти зі складу так званої армії "ЛНР" за підтримки артилерії ЗС РФ продовжили наступальні дії в районах населеного пункту Новий Айдар, але безуспішно.

    Донецьк
    На Донецькому напрямку бойовики бандформування "ДНР" за російської армії продовжили наступальні дії в районах населених пунктів Волноваха та Маріуполь. Головної мети – захоплення Маріуполя – ворог не досяг. Місто продовжує триматися.

    Підрозділом протиповітряної оборони Об'єднаних сил в районі населеного пункту Волноваха було збито російський винищувач-бомбардувальник Су-34, який здійснював варварське бомбардування цивільного населення та інфраструктури міста.

    Запоріжжя
    Тут частина сил противника продовжуапла дії в районах населених пунктів Енергодар, Василівка, Токмак і Новопетрівка. Після перегрупування та введення частини оперативних резервів зі складу 205-ї окремої мотострілецької бригади 49-ї загальновійськової армії ЗС РФ, ворог продовжив наступ з метою вийти на околиці Запоріжжя і Маріуполя.

    Не виконавщи поставлених завдань, окупанти перейшли до штурму міста Енергодар, де розташована Запорізька АЕС. Вони розстріляли блок-пост на в'їзді у місто, після чого взялися обстрілювати з танків житлові будинки. Один снаряд влучив у територію школи.

    Херсон
    У Херсоні ситуація мало змінилась у порівнянні з попереднім днем. Місто частково окуповане російськими військами, які вдень почали його мінувати, розставляючи розтяжки просто на вулицях.

    Станом на 18:10 окупанти захопили Херсонську телевежу і відімкнули українські телеканали.

    Миколаїв
    Тут російські окупанти не полишали спроб проведення наступальної операції. Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, ворог зосередив основні зусилля на напрямку Миколаїв – Вознесенськ.

    У Вознесенську українським воїнам навіть вдалося захопити полонених.

    Для забезпечення подальшої висадки тактичного повітряного десанту зі складу 10-ї окремої бригади спеціального призначення ЗС РФ в районі населеного пункту Баловне росіяни висадили малочисельний десант, який було знищено.

    Одеса
    В Чорноморській операційній зоні корабельні групи Чорноморського флоту РФ продовжували вести вогонь по цивільних кораблях та захоплювати в полон моряків. Зокрема, росіяни потопили корабель, який йшов під прапором Естонії.

    Також в акваторії Чорного моря спостерігався рух десантного загону ЧФ РФ у складі чотирьох великих десантних кораблів у супроводженні трьох ракетних катерів у напрямку Одеси, але висадити десант ворог не наважився.

    Підрозділи ЗСУ успішно ведуть оборонну операцію та здійснюють прикриття частини морського узбережжя. Частина сил оборони виконує завдання з недопущення прориву російських військ з району населених пунктів Херсон та Миколаїв.

    Крім цього наша ПВО збила російський літак, який бомбив курортне селище Затока під Одесою.

    [​IMG]
    Ч
     
    гринго80, Учень, moranno и 9 другим нравится это.
  18. Surovyy

    Surovyy General-major

    Сообщения:
    9.654
    Адрес:
    Ukraine
     
    AZAZEL и LAM 71 нравится это.
  19. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Сообщения:
    6.310
    Адрес:
    Екатеринослав
  20. Surovyy

    Surovyy General-major

    Сообщения:
    9.654
    Адрес:
    Ukraine
     
    gudvin696, tms, ссп и 19 другим нравится это.
  21. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    199
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    361
    Сообщения:
    6.655
  22. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    199
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    361
    Сообщения:
    6.655
  23. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Сообщения:
    953
    Адрес:
    Центр
    Разрешите немного прояснить для далёких от "танковой темы".
    Всякие экраны в форме решёток рассчитаны не на то , что бы снаряд взорвался дальше от танка, а для разрушения кумулятивной воронки, т.е., что бы при взрыве не сформировалась кумулятивная струя. Как защита от РПГ-7 и многих танковых и артснарядов кумулятивного действия - очень эффективно. Что касается тандемной БЧ, то такой боеприпас рассчитан не на преодоление этих решёток, а на пробитие динамической защиты ((это такие взрывающиеся накладки на броне, которые так же рассеивают струю).
    Что касается Джавелинов и NLAW, я ничего не могу сказать, так как не знаю их ТО, всё зависит от того, на какой высоте от башни они взрываются. Если я не ошибаюсь, выше этих решёток, тогда решётки до задницы. Так же до задницы и решетки, и динамическая защита от снарядов с боевой частью по принципу ударного ядра.
     
    Igor 21, Учень, AZAZEL и 8 другим нравится это.
  24. restler09

    restler09 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    67
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    121
    Сообщения:
    5.368
    Адрес:
    Украина
    Плохи дела, в 10.30 вечера кацапы повернули с Энергодара на АЭС, до сих пор бой, ебашат по Атомной, на АЭС пожар.
     
    СКН, Mihail Thalujnyi и LAM 71 нравится это.
  25. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.241
    Адрес:
    Украина
    Из за обстрела свинопсов , на Запорожской АЭС в Энергодаре начался пожар .

    Об этом в телеграмм-канале сообщил мэр города Дмитрий Орлов ...

    А вот это уже международный ядерный терроризм ...

    Посмотрим , что на это скажет Запад ... или опять отделаются озабоченностью o_O:mad:
     
    Igor 21, Учень, Banzai111 и 13 другим нравится это.
  26. shelest

    shelest Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.915
    Адрес:
    Южные степи
    Очень сильно и грязно выругался по этому вопросу (про себя и вслух),в адрес свинопсов !!!

    Эти ушлепки (и это мягко сказано), что не понимают, что если ЗАЭС бомбанет, то Чернобыль покажется просто не цветочками, а просто травкой. Она расположена на берегу Днепра и куда потом эти последствия вынесет не только по воздуху, но и по течению… Черное море и дальше….


     
    Учень, E.Sibert, antsu88 и 3 другим нравится это.