На фото учебные мины. Накидать в принципе могут. И боевых . Это ПФМ Лепесток, ими могут снаряжаться кассетные части ракет Искандер, Смерчей и Ураганов. Авиационно тоже может доставляться. Мина нажимного действия, внутри жидкая взрывчатка. Повреждает конечность, на которую наступишь. Есть версия с самоликвидатором. Нужно не наступать, не брать в руки, не приближаться. Отмечать на местности, по возможности. И вызывать ДСНС.
Чисто в теории их вообще не должно быть из-за Оттавской конвенции. Но... В теории все может быть возможно. Сейчас нельзя быть ни в чем уверенным в плане наличия той или иной номенклатуры боеприпасов. Расход с обеих сторон огромный. Даже не так - ОГРОМНЫЙ. Насчёт использования Искандеров у меня лично мнение, что это не запугивание, а использование того, что есть. Ониксы и Калибры могли закончится. Они могут и Точки расконсервировать. На хранении у РФ и РБ может быть что угодно. Я бы не был уверенным ни в чём. С другой стороны - это мина для фронтового минирования. Её цель - замедлить войска на марше. В тылу ее маловероятно встретить. Опять-таки, ИМХО.
Прошу прощения, один нюанс забыл: у нас ведь фронт везде. Это не стоит забывать. Короче - может быть. Но вряд ли. Разве что в каком-то приграничье.
Сергій Сухомлин – міський голова Житомира – повідомив, що Нацгвардія та місцева поліція отримали наказ стріляти на місці у мародерів. У місті вже затримали декількох людей, які намагалися вдертися до крамниці.
Пульс Энергодара · · Власник заправки Шелл, біля автовокзалу Василівки, заправив безкоштовно десятки одиниць військової техніки ЗСУ, роздав товар з магазину, та пригостив смачною кавою. Ми не забудемо це.
Згадуемо традиції . В українській мові є таке слово — «герць». Його неможливо перекласти іншою мовою. І це дуже багато говорить про українців загалом і про нашу історію зокрема. Герць — це щось подібне до коктейлю з розвідки боєм і масового самогубства: змішати, але не збовтувати. Герць придумали запорізькі козаки, і вони були єдиними, хто його використав у війні. Герць — це найнахабніша смерть у людській історії. Або, якщо Удача, Калі та Богородиця залишаться тобою задоволені, то найкращий момент у житті українського воїна. Перед початком бою, коли війська вже вишикувались, кілька козаків гуртувались і йшли вперед, у бік супротивника, прямо в зону досяжності куль. Там, під кулями та гарматними ядрами, вони зупинялися. І починався герць, танець зі смертю. Козаки знущалися з ворога. Вони сміялися, кричали, вигукували образливі фрази, пританцьовували під кулями, намагаючись вивести ворога із себе. Нерідко це вдавалося, і розлючені московити, чи поляки, чи турки, чи татари зривалися зі своїх позицій, ламаючи ряди, аби стерти, заткнути, знищити нахабних українських покидьків. І наривалися на густий вогонь козацьких мушкетів. А якщо командувач противників усе ж таки стримував свої війська, завдання герця все одно було виконано. Козаки, які регочуть, знущаються, веселяться під градом куль, вмирають, але не припиняють смертельного танцю, здавалися ворогам напівбогами або напівдемонами. Кривавий танець приносив свої плоди. Із герцю поверталися не всі. Завжди не всі, але завжди зі славою. Часто ніхто не повертався. Але герць не припинявся. Нині стародавній страшний герць повернувся. Уся Україна стоїть віч-на-віч із ворогом, обличчям до нього. Але ми танцюємо. І знущаємося з ворога. І кричимо йому «До зустрічі на руїнах Кремля, суки!..». Старий добрий український герць. Тільки в нас є це слово. Тільки ми завжди веселимося, дивлячись у прірву, чекаючи, що безодня усміхнеться нам у відповідь, коли зрозуміє, що ми кличемо її на танець! Автор Юрій Гудименко Ну шо, потанцюємо, суки? .
Mila Bereziuk 12 ч. · ПриватБанк відкрив можливість переводити на допомогу армії гроші з картки Бонус+. Як правило, у всіх на Бонус+ висять якісь бали, які витратити до ладу нікуди не можна. Щоб перевести їх на армію, заходимо в Приват-24, розділ "Сервіси", "Добро", "Допомога ЗСУ" та вибираємо картку "Бонус+". Поширте, будь ласка, народ часто і не знає, що ці "бонуси" у них є. .
Кто может ответить,опера и следаки Славянска и Краматорска,а так же прокуроры следаки прокуратуры этих городов,где они,уже с оружием в руках,или сьебались?Патриоты Славянска не спешат в самооборону,говорят,соберут и сдадут.Мэр сепар,чтоб не вышло как в Бердянске иКупянске.
Шо вы с этими мэрами заладили. НЕТ у них такой власти что бы города сдавать, разве что дворников с мётлами ....