Обменяю на металлоискатель или воздушку. Или что-то полезное, предлагайте. Синтезатор профессиональный Кассио. Полностью рабочий. Обмен только с камрадами с репутацией. Больше инфы в личку. Фото внизу
Часы Слава 26 камней,идут но останавливаются думаю нужно почистить мех.Механика …интересен обмен нужен топор для дома,дачи…
Я имею в коллекции телефон Митсубиси с полным комплектом. Типа бизнес класс. Кому интересно скину фотки тоже на обмен. Фото ниже с интернета
Розбираю майстрерню/гараж Подарую фен, - потребує профілактики, проблема з кнопкою Бойлер з теном від кулєра , нержавійка. Хлібопічка на розрив по частинам(моторчик, чашка, корпус і т.д) - якщо всю - одна Леся. незавершується цикл випічки ( термодатчик скоріш) Резерв в темі реквізити в лічку , Нова пошта.
LG 23MP55HQ забирает комрад Бульбаш. Philips на обмен еще актуален, по мимо пуль возможен обмен на посуду туристическую титан/алюминий анодированный/силикон, трекинговые палки.
Парни. Ищу санки периода СССР, алюминиевые, подобные как на фото. Ребенок разломал свои. Недорого куплю, поменяю на что-то. Спасибо.
Обменяю на катушку к Баунти Хантер Квик драв про. Нел торнадо и прочие ( нестандартные). Дам фото видео работоспособности.
обміняю(крім принтера/мібенда може бути на подарунок, але не все в одні руки) xiaomi mi band 4(відсутній ремінець), б/в; 3/4g модеми (2 робочі, 2 ремонт), кабель hdmi (на пк норм, з тв приставки йдуть артефакти), захисне скло, чохол (вроді fly iq440), принтер під ремонт або заміну картриджів; доставка НП цікавить дрібне: ноутбучні перехідники з штекера 5.5мм; перехідники vga-hdmi (тато-мама), micro hdmi - hdmi(тато-тато), провода дюпон для макетних плат (мама-мама, тато-тато, тато-мама), гребінка 2.54 в кількості, десяток штекерів живлення 5.5*2.5, припой з флюсом, прості кнопочні звонилки; стара клавіатура для пк, як в 90-х (в норм стані/не жовта, юсб/пс/2)
На обмін. Шорти в камуфляжі woodland. Б/у в суперському стані, без ушкоджень. Єдина вада- пошкоджений бігунок на ширінці, легко поміняти. Штанці на серйозного дядька, півобхват в поясі-56 см, довжина ззовні- 58 см, довжина штанини по внутрішньому шву-22 см, ширина штанини внизу-38 см. До обміну цікавить дріб, капсулі( жевело або євро), папкові гільзи 16 калібру ( не стріляні), німецький або австрійський кітель великого розміру. Або ваші пропозиції.