Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Камча, 3 ноя 2016.

  1. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    1.723


     
    Последнее редактирование модератором: 10 янв 2022
    Baton, Рост76, curbis и 31 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Котоновий двосторонній чорний берет з кубинською символікою (національний прапор та комуністична зір...
      90 грн.
    2. Чорний в'язаний берет Summer Breathable Military Beret Hat бирка відсутня, тому важко точно опр...
      80 грн.
    3. Берет зелений. Розмір S, маркування вказує 6 5/8. Стан: вживаний, без явних недоліків та дефектів.
      100 грн.
    4. берет Басків ,шерстяний,Франція.розм.58.берет темно -синього кольору ,без плям, є незначні пошкоджен...
      60 грн.
    5. Берет шерстяний темно-сірий, виробник Польща, рік 1980. Стан не ношений (склад), тканина ціла, ободо...
      100 грн.
  3. amin333

    amin333 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    513
    Адрес:
    Чорноморськ
  4. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Сообщения:
    3.088
    Адрес:
    Киев
    Вісім висланих у 2021 році співробітників представництва Росії у штаб-квартирі НАТО були агентами російської розвідки.

    Про це йдеться у розслідуванні брюссельського видання EUObserver та неурядової організації Центр Досьє, повідомляє "Європейська правда".

    Вісім осіб, яких Росія назвала "дипломатами" у її посольстві в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, насправді були "незаявленими офіцерами розвідки", які вели "діяльність, що не відповідає їх акредитації", заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, оголошуючи про їх вислання в жовтні 2021 року.

    В НАТО ніколи публічно не називали їх імен, а це означає, що вони могли спокійно повернутися додому і під дипломатичним прикриттям відправитися в інші країни, що не входять до НАТО. Росія у відповідь призупинили роботу свого посольства в НАТО.

    За даними видання, російських агентів звуть Сєргєй Чесноков, Олег Демехін, Васілій Єпішкін, Дмітрій Філіппьонок, Ігор Ковальов, Надєжда Обухова, Алєксандр Смушко та Станіслав Тєлєгін.
     
    Ervin41, Рост76, amin333 и 18 другим нравится это.
  5. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Сообщения:
    3.088
    Адрес:
    Киев
    Російський форвард "Фіорентини" Олександр Кокорін став лауреатом антипремії "Золотий унітаз", яка щорічно вручається найгіршим футболістам італійської Серії А. 30-річний Кокорін, який раніше сидів у в'язниці за бійку, переміг у номінації "Посміховисько". Причому "тріумф" колишнього футболіста збірної Росії виявився беззаперечним - за нього проголосували 53,21% усіх респондетів порталу Calciobidoni. Кокорін з величезним запасом випередив півзахисника "Ювентуса" Андріана Рабйо (22,02%) та нападника "Салернітани" Сімеона Точукву Нванко (9,17%). 2021 року Кокорін провів 9 матчів за "Фіорентину", проте жодного разу не відзначився. Олександр перейшов до італійського клубу з московського "Спартака" в січні 2021 року. Сума його трансферу склала 4,5 мільйона євро.
    Источник статьи: Посміховисько року: скандальному російському футболісту вручили "Золотий унітаз" в Італії
     
    Ervin41, Рост76, kelt и 16 другим нравится это.
  6. часовщик

    часовщик Moderator

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.281
    Адрес:
    Україна
    Последнее редактирование: 10 янв 2022
    kelt, ШВАРЦ33, cvoy и 9 другим нравится это.
  7. vostok917

    vostok917 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    177
    Адрес:
    Украина
    220V на те заборы пустить и вообще будет сказка.
     
    Рост76, kelt, Lubitel64 и 12 другим нравится это.
  8. Schanz

    Schanz Oberst

    Сообщения:
    3.948
    Адрес:
    Украина
    Одіссей и Veter-59 нравится это.
  9. gudvin696

    gudvin696 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.241
    Адрес:
    Украина
    Дядюшка Шу
    13 ч. ·

    Две новости:

    Американские власти допускают запрет ввоза в Россию техники, в которой есть детали или ПО из США.

    Минпромторг предложил ужесточить правила госзакупок ноутбуков и телефонов с иностранными процессорами.

    С ИДИОТАМИ НЕ НАДО БОРОТЬСЯ — ИДИОТАМ ДОСТАТОЧНО НЕ МЕШАТЬ!


    .
     
    Ervin41, kelt, tms и 27 другим нравится это.
  10. ser Morgan

    ser Morgan Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    15.641
    Адрес:
    Чорний ліс
  11. ser Morgan

    ser Morgan Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    15.641
    Адрес:
    Чорний ліс
  12. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.106
    Адрес:
    Коростень Украина
    Как сообщает агентство Bloomberg со ссылкой на данные операторов, стоимость природного газа в Европе начала снижаться.

    Данная ценовая динамика сложилась после того, как были увеличены поставки в регион американского сжиженного природного газа. Таким образом, как утверждают аналитики, СПГ из США постепенно вытесняет российский газ. "На северо-западе Европы потоки на терминалах СПГ находятся на максимальном уровне с декабря 2019 года, что помогает компенсировать ограниченный экспорт из России", - говорится в сообщении. Пусть лучше американцы заработают больше, а на каждую хитрую гайку найдётся болт с резьбой.
     
    kelt, santer1, Deich и 18 другим нравится это.
  13. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    1.723
  14. buchsenschmied

    buchsenschmied Obergefreiter

    Сообщения:
    93
    Адрес:
    Украина
    valerka, Pitbull, uncle s и 2 другим нравится это.
  15. Gerhard

    Gerhard Leutnant

    Сообщения:
    3.075
    Адрес:
    Thule
    Найсучасніші розробкі автоінженерів з рф - наждачний папір для підгонки деталей, ізолента для захисту дверей від металевих деталей


     
    Одіссей, Рост76, 1985demon66 и 7 другим нравится это.
  16. Gerhard

    Gerhard Leutnant

    Сообщения:
    3.075
    Адрес:
    Thule
    Це все має глибокі духовні православні коріння, притаманні тількі святому народові-богоносцу, не памишляющий о суєтном, но срєдь царствія нєбєснаго коштовності нєтлєнния збираючий - коротше ось яке могло бути їх дитинство
    Що ви знаете о російськом космізме?
     
    Одіссей, Otto Braun, gudvin696 и 3 другим нравится это.
  17. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    199
    Лоты
      на продаже:
    9
      проданные:
    361
    Сообщения:
    6.655
    upload_2019-7-8_14-39-5.jpeg
     
    Ervin41, Одіссей, Рост76 и 28 другим нравится это.
  18. AC Strom

    AC Strom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    704
    Адрес:
    Харків
  19. amin333

    amin333 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    513
    Адрес:
    Чорноморськ
    Ervin41, Одіссей, Рост76 и 22 другим нравится это.
  20. иштван

    иштван Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Одіссей, Рост76, kardan1 и 15 другим нравится это.
  21. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
  22. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Сообщения:
    1.852
    Адрес:
    м.Черкаси Україна
  23. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Сообщения:
    3.088
    Адрес:
    Киев
    Одіссей, Рост76, Luftwaffen и 6 другим нравится это.
  24. СКН

    СКН Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    172
    Адрес:
    Днепр,

    "Петербуржец подал в суд на бывшую жену, родившую сына от египтянина"
    получится ли?
     
    proview, Славко Кара и Boris Pryanikov нравится это.
  25. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Сообщения:
    3.088
    Адрес:
    Киев
    Хотела здоровых детей, а не от кацапа-алкаша.
     
    Одіссей, Рост76, santer1 и 14 другим нравится это.
  26. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    :D:smile_12: 11 січня 2022, 11:31 Команди "ДНР" і "ЛНР" не взяли на чемпіонат невизнаних держав – в ОРДЛО розчаровані Збірні так званих "ДНР" і "ЛНР" не взяли на чемпіонат невизнаних держав, про що свідчить таблиця турніру, що відбудеться у 2022 році під егідою ConIFA. Збірні так званих "ДНР" і "ЛНР" не поїдуть на європейську першість "футбольних сепаратистів". Про це свідчить таблиця запланованого на червень 2022 року у Ніцці турніру під егідою ConIFA (Асоціація, що об'єднує футболістів невизнаних і частково визнаних країн). Про це російські найманці зізналися, розповівши про те, що сталося, у місцевих телеграм-каналах. Серед формальних причин зазначено відсутність грошей, складнощі з логістикою та відсутність віз, необхідних для відвідування Європейського Союзу. Російські представники ОРДЛО розчаровані цим і стверджують, що подібні змагання набагато престижніші, ніж участь спортсменів з окупованої частини Донбасу у провінційних змаганнях на території районів Росії. Інформацію у своєму телеграм-каналі прокоментував відомий український журналіст і блогер Денис Казанський. "Збірні "ЛНР" і "ДНР" не взяли на чемпіонат невизнаних держав. Той випадок, коли навіть сепаратисти розуміють фейковість "Л/ДНР" і гидують мати з ними справу", – зазначив він.https://www.dialog.ua/ukr/ukraine/2...kphl5QCSeP7z-Z1S75p9ZFMJKPR318BgFQpUioJE0XJYY