Всіх вітаю, потрібна допомога. Сам я є військовим і маю посвідчення, в якому зазначено, що маю право носити, зберігати та застосовувати вогнепальну зброю, але проблема в тому що мені ще немає 21 року, щоб я міг оформити дозвіл на гладкоствол згідно законодавства. Чи є наявність військового посвідчення з таким приписом достатньою мірою для оформлення дозволу, чи доведеться все одно чекати 21го року?
В наказі 622 немає різниці для військовослужбовців стососвно віку. Різниця тільки в потрібних документах для отримання дозволу. Ваші дозволи у посвідченні військового, ймовірно, стосуються до часу ті місця проходження військової служби. Імхо.
Военный билет и разрешение на гражданское оружие разные вещи.НЕ взаимосвязанные.На службе вы можете из танка стрелять.Но это не аргумент для РС.
Да не важно.Не путайте теплое с мягким.Хотя не знать таких азов...Надеюсь из оружия у вас только запись в посвидченни.
Эх, интересная наша страна: призвав солдата дают ему автомат, пулемет, танк или ещё чего - а вот гладкое по возрасту не положено...
Мне формулировка про стволье что-то напомнила... А вообще смех на палке.Куда такому дитю домой ружжо...
Нажаль, сам особисто в армії служив дуже давненько. Можу тільки сказати, що у нас ніяких особистих посвідчень не видавали, а зброя зберігалася в зброярні. Можливо, камради, більш близькі до військової служби та армії пояснять... Самому цікаво, що за посвідчення видають, які дозволяюють "зберігати зброю". Що до вашого питання, то, може тут є якісь відповіді: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0933-05#n14
Думаю, предполагается, что в армии молодой человек берет в руки оружие и пользуется им под контролем отцов-командиров (несущих ответственность в т.ч. и за подчиненных). К тому же, руководствуясь уставами ВС. Согласитесь, это совсем другое, чем когда оружие у вас в доме и только вы ответственны за то, что с ним происходит.
От мені досі не зрозуміло чого поліцаям можна з собою таскати бойовий короткоствол , а військовим ні??? Хоча дозвіл видають без зперечно!! Отак і в Криму було , що всі офіцери були без зброї і без права застосування а продажна мусорня бездіяла чи швидко передягнулась!!
Поліцаї як правило таскають табельну зброю під час виконання службових обовязків. Наскільки знаю додому майже нікому з них табельну зброю не дають. І в поліцаїв робоча територія це територія району по якому вони працюють, а в військових робоча територія - це територія військової частини. Тому військовим за межами в/ч ствол не дають (ну крім навчань і можливо служби в зоні АТО/ООС).