Что сейчас на Майдане?

Discussion in 'Курилка' started by MISHAvsACE400i, Nov 3, 2020.

  1. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    2,177
    Location:
    Украина.Винница
    Там просто - Игра престолов....Ходаки рулят....
     
    Otryta likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Лот 9. Розгрузочний ремінь ЗС Великобританії. Максимальна довжина 120см. ширина 5.5см.
      282 грн.
    2. Гарний стан
      1 грн.
    3. 1 грн.
    4. Бляха армії України, Нова.. Латунь. Поясна бляха зроблена з латуні, під час догляду та полірування...
      177 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Брючный ремень PARATROOPER SAFETY BELT ′PARA′ OLIV Брючный ремень с металлической пряжкой, с логоти...
      400 грн.
  3. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    667
    Location:
    Украина
    Ні!Такого не станеться! Тому що 90% населення з року в рік, від виборів до виборів продовжує "свято" вірити в обіцянки влади! А взагалі то ,все що зараз є, я маю на увазі діючу систему, вона була і задовго до нас. Не знаю чому світ "пішов" таким шляхом, скоріш за все причина в самих людях, та в їх якостях!
     
    Ваня-30 and klerik777 like this.
  4. Fur1

    Fur1 Oberschütze

    Messages:
    79
    Location:
    Харьков
    Просьба не оффтопить. Создайте тему про Порошенко, и пусть там обсуждается Порошенко.
    Данная же тема о том, как потужно разбогатевшие украинцы жалуются на новые незначительно повысившиеся тарифы :D
     
  5. velomas

    velomas General-major

    Messages:
    5,422
    Location:
    im Ausland
    там особая технология .
    но главное то не это,а то что ревет комфорка и крутит счетчик
    а крутя счетчик крутит сальдо в их пользу.

    а по тому что МВФ у них требует повысить цены для населения -свята брехня .
    эту песню пел еще Куля в лоба .
    но МВФ не может требовать МВФ может рекомендовать .
    как банк в котором взяли кредит
     
    Ваня-30, ViktorKux and tuman like this.
  6. Fur1

    Fur1 Oberschütze

    Messages:
    79
    Location:
    Харьков
    Плохо вам. Я с утра чайник кипятил. Все как обычно.
     
  7. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    163
    Messages:
    5,215
    Location:
    ЮГ. В.Лепетиха
    И я о том же.Толку заключать контракт с условно порядочным поставщиком , если по факту в трубе то же гавно что и было ?:mad:
     
  8. Волк1

    Волк1 Leutnant

    Messages:
    1,271
    Location:
    Возле Киева.
  9. Kirill1036

    Kirill1036 Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    1,724
    Location:
    Украина
    "..А взагалі то ,все що зараз є, я маю на увазі діючу систему, вона була і задовго до нас. Не знаю чому світ "пішов" таким шляхом, скоріш за все причина в самих людях, та в їх якостях" ви можете запропонувати iнший шлях? А ось причина ЗАВЖДИ була в "самих людях, та в їх якостях"... з цiм я згоден.
     
  10. velomas

    velomas General-major

    Messages:
    5,422
    Location:
    im Ausland
    там такая прорва посредников перепродающих газ..что .:rolleyes:
    а за то как они его разбавляют хочу сам узнать ,сосед работал в горгазе . чистил мне колонку .
     
    ДВ762, Ваня-30 and tuman like this.
  11. Kirill1036

    Kirill1036 Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    1,724
    Location:
    Украина
    Тут уже меняется весь смысл: поиск "говна" подешевле!!!! :D
     
    ДВ762 likes this.
  12. Витт

    Витт Oberst

    Messages:
    3,588
    Location:
    Украина
    Мне одному хохотно с консерв и ботов с вчерашней регистрацией? Какие сурьезныя темы здеся задвигають....
     
  13. Kirill1036

    Kirill1036 Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    1,724
    Location:
    Украина
    Хорошо хоть чувство юмора у вас есть (судя по уместному смайлику)...
     
    Хантер ua. likes this.
  14. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    163
    Messages:
    5,215
    Location:
    ЮГ. В.Лепетиха
    Последние годы все серьезней задумываюсь об установке печи-камина-плиты с контуром . Жена с сыном против , говорят каменный век . Чуствую что скоро решусь , только определюсь на какую из квартир поставить для пробы .;)
     
    ДВ762, klerik777, Ph@ntom and 2 others like this.
  15. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    667
    Location:
    Украина
    Я думаю усі бачили пранк з грошима, та сліпим? Бажання володіти халявним "баблом" є майже у кожного! З одного боку простий та "чесний"люд, з ненавистю відноситься до чиновників, які їх обкрадають, з другого боку не проти в тиху "прикарманити" пару пачок банкнот, вкравши їх у сліпого. Як так!
     
  16. Kirill1036

    Kirill1036 Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    1,724
    Location:
    Украина
    В своем доме поставил печь-камин-плиту.... сейчас жалею, что не додумался встроить контур! Ломаю голову, как не "разрушив" конструкцию, втулить контур... Отопление печное + электрополы... Платежка за прошлый месяц - около 800 грн. Ожидаемый платеж за январь - 1400 грн... Рекомендуют СРАЗУ оплатить 2200 грн. Клоуны!!!:D
     
  17. yromaniv

    yromaniv Obergefreiter

    Messages:
    72
    Location:
    Львів
    Пробував ще раніше переходити на електрику, при ціні газу 2 3 грн, на квартирі великої площі, це було не вигідно, на сьогоднішній день, при ціні газу 10 грн куб, при правильному підході, по типу 2х зонного лічильника, прогріванні квартири і нагріванні води в нічний час, а ще при доброму утепленні квартири, електрикою буде дешевше. Якщо взяти для прикладу, 1 кім квартиру яку я здаю в оренду, площа 27 квадратів, 1 поверх, кутова, тобто квартира досить холодна, споживання електрики на приготування їжі, нагрів води і освітлення в районі 250 квт в місяць, на опалення стоїть газовий конвектор, який бере біля 3 метрів кубічних газу на добу, тобто в місяць це біля 100 кубів. Спрощено, куб газу рівний 10 квт електрики, хоча газ який дають нам реально менш енергетичний. Тобто 100 кубів газу це орієнтовно 1000 грн, 1000 квт електрики 1600 грн, але якщо мати великий бойлер і теплу електричну підлогу, то по нічному тарифу тих 1000 квт буде коштувати 1680 розділити на 2, грубо кажучи 800 грн, але є одне але... Вартість електроенергії в близькому майбутньому зросте і вже мусолять тему нічних тарифів, так що напевно альтернативи газу навіть по ціні 10 грн куб у нас не буде.
     
    ДВ762 and Ваня-30 like this.
  18. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Messages:
    308
    Ну-ну, не надо так все упрощать) Во первых, МВФ никогда не требовал повышать цену на газ, это пи...дежь жоппоблока, а до них регианалов. Была настоятельная рекомендация выровнять цены для населения и промышленности, дабы избежать говномуток на этой почве(а они таки есть) и нормализовать баланс Нафтогаза. И эта рекомендация озвучена была до того, как был взят транш. Но, как говаривал Беня Ко, «долги отдают только трусы») Транш взяли, раздерибанили, на рекомендации, как водится, забили) Ну, МВФ капельницу и прикрыл. И правильно сделал, как по мне.
     
  19. Fur1

    Fur1 Oberschütze

    Messages:
    79
    Location:
    Харьков
    Как в "Крестном отце": "предложение, от которого невозможно отказаться". Вроде предложение, вроде вежливо и корректно, но если откажетесь - убьют :)
    Так и у нас с МВФ. Публично они не требуют, но если страна не подчинится с готовностью, не дадут грошей.
    Потому если МВФ потребует попросит продавать населению собственный недорогой газ по мировой рыночной цене, то Украина с удовольствием выполнит приказ просьбу, роняя шаровары от усердия. А то не дадут грошей. Как уже писалось не раз, должник и нищеброд не может быть независимым.
     
  20. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    667
    Location:
    Украина
    МВФ вже давно "посадив" Україну на гачок, з якого ми навряд чи зможем зіскочити! Уся ця незалежність тільки гарні слова, і не більше! Якщо буде потрібно, то з нашої і так ледь дихаючоі держави, витрусять все що тільки можливо, і неможливо. А так як трусити особливо нічого окрім землі, то в недалекому майбутньому назва на карті Україна, взагалі може щезнути!
     
  21. Fur1

    Fur1 Oberschütze

    Messages:
    79
    Location:
    Харьков
    Сами виноваты. Надо было жить по средствам, а не влезать в долги.
     
  22. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    163
    Messages:
    5,215
    Location:
    ЮГ. В.Лепетиха
    Чем больше в нас вкладывают тем мы им дороже и родней.:D
    А должника надо беречь , а то брать не ского будет . money.gif
     
    ДВ762, klerik777, Ph@ntom and 2 others like this.
  23. Секретарь горкома

    Секретарь горкома Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Что значит рыночная?
    В Эквадоре бананы дешёвые потому что они там растут, а в Норвегии дороже потому что климат не позволяет бананам расти. Должен ли Эквадор подстраиваться с ценой на бананы как в Норвегии? У нас есть свой газ на какие цены мы должны равняться?
    Про армию и землю чушь? А что помешало требовать закона о продаже земли? То что вчера казалось чушью завтра может стать реальностью.
    Какая страна от сотрудничества с МВФ достигла процветания?!
     
  24. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Messages:
    308
    МВФ нікого на гачок не садив- ми самі це зробили. З першого дня незалежності почав будуватися симулякр незалежної держави- з задекларованою ринковою економікою і напів соціалізмом по факту. Такий собі Китай навпаки) Там декларується соціалістична республіка з комуністами на чолі, а по факту чистісінький капіталізм. Народ працює як робот, одним словом, світова фабрика. У нас навпаки- всілякі ціни «для населення», пільги, субсидії, доплати і виплати) Газ у нас, виявляється, дешевий)) На ринку дорогий, а в нас дешевий. Чим не соціалізм?) Різниця лише в тих, хто править бал- раніше це було політбюро, а тепер декілька олігархічних кланів. Але суть та сама- неефективна економіка, хижацьке використання ресурсів, голозаді,але тим не менш надзвичайно ледачі і схильні до халяви «прості люди». Власне, лише завдяки цим самим «простим людям»(тм) і стало можливою поява на світ такого явища, як «незалежність на гроші МВФ») Щоб підтримувати статус кво(тобто дикий дисбаланс між реальними доходами і видатками держави) і вирішили наші керманичі піти в «швидкогроші» МВФ, та і не тільки туди. Брали в усіх, хто дає. І дуже обурюються тепер, що кредитори щось там вимагають нормалізувати в економіці і покінчити нарешті з рудиментами соціалізму. При цьому традиційно прикриваючись «простими людьми»(тм) І знаходять у населення повну підтримку)) А шо, газ внутрішнього видобутку повинен же бути дешевим) Це якась шизофренія, чесне слово... Як швидко забувся конаючий совок, з якого вивезли левову пайку кольорових і чорних металів, нафти, деревини та і взагалі всього, що погано лежить. А що, дешево ж... А за бугром дорого) Питання не в ціні як такій, питання в тому, куди іде різниця. Конституційне право народу на надра можна реалізувати лише одним способом- продажем того ж газу за максимальною ціною. І, відповідно, використанням отриманої дельти на суспільні потреби. Іншого шляху немає. Точніше є, але він веде в тупик. Тому воювати треба не за дешевий газ, а за прибуток від його продажу. Нас «розводят как котят»(с)
     
    Kirill1036, velomas and Ph@ntom like this.
  25. Волк1

    Волк1 Leutnant

    Messages:
    1,271
    Location:
    Возле Киева.
    Рыточная цена – это фактическая цена, которая связана с предложением и спросом товаров.


    Программа реформирования Польши под названием «Шоковая терапия» (переход от плановой экономики к рыночной) разрабатывалась совместно с МВФ. Уже к 1995 году реформы показали результат — ВВП вырос почти на 7% за год. Темпы инфляции также сокращались, хотя и медленнее. В 1995 году инфляция еще составляла 28%, но уже в 2003-м — 1,3%.

    Среди положительных примеров часто называют и Турцию. В 2001-2008 годах страна сотрудничала с Фондом по двум длительным программам. Правительство успешно выполняло все требования, и как итог — реальный ВВП Турции за десять лет вырос на 75%.

    В этом списке стоит упомянуть и Ирландию, чей финансовый сектор в 2008 году пострадал от мирового кризиса. Тогда МВФ выделил стране $22,5 млрд. Деньги были выделены на сокращение внешнего долга и на оздоровление банковской системы
     
    Kirill1036 and Fur1 like this.
  26. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Messages:
    651
    Location:
    Киев
    Ну все, делегуємо Вас в радника, чи то зрадника :D..Нафтогазу...:)