Новини ЗСУ, ВПК, навчання, збори, виставки

Dieses Thema im Forum "Українська визвольна війна" wurde erstellt von Leo905, 14. Juni 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    В ЗСУ провели масштабну перевірку всіх БПЛА та станцій РЕБ: результати та висновки

    Деякі з наявних беспілотних систем вже не відповідають сучасним вимогам
    Таких висновків дійшли по результатах проведених в Сухопутних військах в листопаді ц.р. дослідницьких навчань на яких перевіряли наявні БПЛА на спроможність виконувати завдання в умовах активної протидії з боку противника
    Навчання було проведено з урахуванням висновків з проведеного раніше військовими аналізу уроків азербайджано-вірменського конфлікту.
    В ході дослідницьких навчань було відпрацьовано питання комплексного застосування сил та засобів і були зімітовані всі умови реального сучасного загальновійськового бою. При цьому основна увага приділялась оцінюванню спроможностей безпілотних авіаційних комплексів, які знаходяться на озброєнні в Сухопутних Військах Збройних Сил України, щодо ведення розвідки та передачі розвідувальної інформації в умовах застосування засобів радіоелектронної боротьби.Про основні висновки з аналізу результатів дослідницьких навчань в інтерв’ю кореспонденту Defense Express, напередодні професійного свята - Дня Сухопутних військ, повідомив Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, заявивши, що не всі наявні системи витримали іспит.
    "Ми перевірили можливість використання різних типів безпілотних літальних апаратів для виконання розвідувальних завдань і забезпечення корегування вогню артилерії в умовах ефективної протидії засобів радіоелектронної боротьби. Ну і деякі безпілотні літальні апарати та комплекси не змогли підтвердити ті характеристики, які заявляли виробники і, відповідно, не змогли ефективно використовуватись і, як наслідок, забезпечити виконання бойових завдань в умовах сильної протидії засобів радіоелектронної боротьби", - зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.
    Командувач Сухопутних військ Збройних сил України також розповів, що наявні у війську засоби РЕБ також піддались тестуванню на відповідність потребам сучасного поля бою: "Ми також перевірили і різні системи радіоелектронної боротьби, які використовуються у нас в Збройних силах і також побачили їх переваги та недоліки. Крім того, ми розібрались з особливостями їх застосування для підвищення бойових можливостей. Це було корисне навчання і ми в подальшому продовжимо цю практику".
    За словами Олександра Сирського, за результатами проведених дослідницьких навчань зробленно суттєві висновки, які лягли в основу пропозицій Командування Сухопутних військ до Державного оборонного замовлення на 2021 рік."Слід зазначити, що це заняття ми провели в умовах коли зараз формується Державне оборонне замовлення і висновки з нього дали нам підстави внести обґрунтовані пропозиції. Нам це було потрібно для того, щоб визначитись з тим, що треба закупати, а від чого ми можемо відмовитись", - заявив Командувач СВ ЗСУ.Крім того, генерал-полковник Сирський розповів про деякі висновки по результатах навчань: "Ми зрозуміли, що в нас є безпілотні комплекси, які мають перспективу – це, особливо ті, що були вже значно модернізовані по підсумках експлуатації у військах та досвіду бойового застосування, або нові моделі, які були щойно прийняті на озброєння вже з урахування потреб сучасного поля бою. А є ті моделі, або типи БПЛА, які використовуються вже деякий час і які наразі вже не відповідають рівню розвитку систем протидії безпілотним літальним апаратам і потребують або суттєвої модернізації, або заміни на більш досконалі системи".
     

    Images:

    6a55fd38755b8112.jpg
    8815fd38642e21b4.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Набір зірочок окупантів армії рф. Кількість:14 шт. Різновид та колір дивитись на фото.
      350 грн.
    2. 1000 грн.
    3. Мегалот з курської області за Вашу ціну(але якшо зупиниться на 500-600 грн, то не ображайтесь - знім...
      1 грн.
    4. Шеврон 3-го окремого краснодарсько-хабаровського полку морської піхот зс рф. Всі питання прошу за...
      101 грн.
    5. Набір трофеїв Ахмат-чая
      3000 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Петро Порошенко Михайло Забродським

    Вітаю легендарну 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України з 28-річницею створення.
    Немає жодної сторінки в сучасній історії ЗСУ, де б не йшлося про десантників та їхні подвиги. Вони прославилися в боях з російським агресором за гору Карачун та Савур-могилу, в обороні Донецького аеропорту. Героїчно боролися за звільнення та утримання стратегічно важливих об’єктів і населених пунктів: Слов’янська, Лисичанська, Краматорська, Рубіжного, Сєверодонецька, Бахмута та багатьох інших.
    Безпрецедентним є серпневий рейд 2014 року 95-ї бригади тилами російсько-терористичних військ. Наші хлопці завдали тяжких втрат агресору та сплутали його плани.
    Зі святом, житомирські «єноти»! Дякую за захист української землі!
     

    Images:

    131149011_2305768949557484_1142479831606204689_o.jpg
    Mechanik, Kirill1036, proview und 6 anderen gefällt das.
  4. Surovyy

    Surovyy General-major

    Beiträge:
    9.654
    Ort:
    Ukraine
     
    Ervin41 und slawuta5 gefällt das.
  5. Surovyy

    Surovyy General-major

    Beiträge:
    9.654
    Ort:
    Ukraine
    Десна-боевые навыки наших воинов на виртуальных технологиях.

    В учебном центре «Десна», развернули самый большой в Украине комплекс тренажеров, где виртуальные технологии помогают нашим воинам овладевать реальными боевыми навыками.
     
    Ervin41 gefällt das.
  6. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    Для катерів ВМС ЗСУ завод «Паллада» побудував плавучий причал

    Плавучий причал для катерів ВМС України прямує до порту «Південний»! Про це повідомляє у фейсбук Міністерство оборони України.
    Міноборони замовило – завод «Паллада» побудував. Сума контракту від Міноборони – 23,5 млн грн. Довжина причалу з надміцного бетону – 57 метрів. Замовлення Міноборони для заводу «Паллада – перше за роки Незалежності. Посилюємо спроможності Військово-Морських Сил України у Чорному морі!
     
  7. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    ЗСУ отримали кілька десятків бронеавтомобілів «Козак-2»

    Приватна компанія «НВО «Практика» у рамках Державного оборонного замовлення передала Збройним Силам України партію спеціальних броньованих автомобілів «Козак-2».
    Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.
    «Ми особливо пишаємося тим, що «Козак-2» на 70% виготовлений з компонентів і комплектуючих вітчизняного виробництва, які поставляє десяток українських підприємств. Вже майже 5 років наші бронеавтомобілі допомагають укріплювати обороноздатність нашої держави. Бронеавтомобіль виробництва НВО «Практика» пройшов повний цикл державних випробувань і у березні 2017-го прийнятий на озброєння вітчизняного війська», – йдеться у повідомленні.
    Зазначається, що, на сьогодні, вже понад 240 машин «Козак-2» використовуються Збройними Силами України та силовими структурами нашої держави.
    Спеціалізований броньований автомобіль «Козак-2» ПСЗА-5 (панцеровий захист спеціалізованих автомобілів 5 класу) розроблений в 2015 році, у листопаді 2016 року, наказом Міноборони №588, допущений до експлуатації в ЗСУ на особливий період, а за півроку – 21 березня 2017 року наказом №158 прийнятий на озброєння Збройних Сил України.
    Бронеавтомобіль призначений для перевезення особового складу, озброєння, вантажів і майна всіма типами доріг і місцевості; проведення тактичних операцій (патрулювання, супровід, забезпечення зв’язку, вогнева підтримка в бою), а також для захисту екіпажу і вантажу, особового складу від вогню стрілецької зброї калібром 7,62 мм, осколків боєприпасів і мін.15-тонний бронеавтомобіль побудований на шасі IVECO Eurocargo.
     

    Images:

    54676.jpg
    654657771.jpg
    2.jpg
    2.png
    Камча, proview, maccanon und 3 anderen gefällt das.
  8. ponab

    ponab Moderator

    Командир 12-ї бронетанкової піхотної бригади британської армії бригадний генерал Джо Баттерфілл прибув із дружнім візитом до окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

    Під час зустрічі командир бригади полковник Дмитро Брижинський та його британський колега обговорили можливі напрямки співпраці військових частин у межах військового співробітництва між Великою Британією та Україною. У зустрічі також взяв участь керівник операції Orbital в Україні полковник Збройних сил Сполученого Королівства Джонатан Кітсон, повідомляє інформагентство АрміяInform.
    У перше в історії Сухопутних військ ЗСУ командири української та британської військових частин безпосередньо домовлялися про обмін набутим бойовим досвідом та організацію тренувань особового складу, визначив пріоритети співпраці.
    Для британської сторони важливим є вивчення бойового досвіду «холодноярців», який вони набули від час відбиття російської збройної агресії.
    Українських військових цікавлять тонкощі організації роботи штабу британської бригади, оскільки бригада «Холодний Яр» щойно перейшла на G-структуру – за цим стандартом здійснюється управління військами усіх країн-членів НАТО. Крім цього, існує потреба в підготовці сержантів, які донесуть рядовому складу преваги нових стандартів і підходів до бойової підготовки.
    Наразі «Холодний Яр» має потребу в інструкторах та методистах, які спроможні якісно організувати заняття з бойової підготовки. Проблема також полягає в тому, що рядовий склад не зовсім обізнаний з тим, що собою являють стандарти НАТО. Коли солдату чи сержанту розповідають про це командири «зверху-вниз», то не завжди є розуміння. А коли про це будуть говорити їхні іноземні колеги з солдатського та сержантського складу, з середини колективу, то довіри й розуміння буде більше, − говорить Дмитро Брижинський.
    У результаті обговорення Джо Баттерфілл та Дмитро Брижинський домовилися про можливу участь військовослужбовців 12-ї бронетанкової піхотної бригади в найближчих тактичних навчаннях бригади «Холодний Яр» як спостерігачів. Це дасть можливість визначити перспективні напрямки співпраці, фундамент якої було закладено під час дружньої зустрічі комбригів.
    «У Великій Британії вже є добре і чітке розуміння того, що в українців є багатий і дуже цінний досвід, зокрема й бойовий, якому ми можемо навчитися. Через це ми вже чотири роки співпрацюємо в межах операції Orbital і маємо намір продовжувати цю співпрацю у подальшому. Я дуже сподіваюсь, що сьогодні ми заклали основу для тривалих взаємин і тривалого партнерства між нашими двома бригадами.
    Станом на цей момент ми маємо дуже слабке розуміння наших спроможностей і можливостей співпраці, тому сьогодні намагаємось зміцнити ці відносини. Тоді, я думаю, з’являться нові можливості проведення спільних заходів, наприклад з підготовки – як це вже відбувається у межах операції Orbital. Мабуть, через декілька років це буде традиційне партнерство, яке притаманно країнам НАТО», − зазначив Джо Баттерфілл.
     
  9. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    ВМСУ в 2021 році отримають 7 кораблів, «Нептун» і Bayraktar

    В Одесі підбили підсумки діяльності Військово-Морських Сил за 2020 рік, та визначилися з завданнями на рік прийдешній, що має посилити і корабельну і сухопутну складову.
    Основні зусилля в 2020 році були спрямовані на виконання програми Стратегії розвитку національного військового флоту, оптимізацію системи управління, нарощення можливостей берегового та морського компоненту, розгортання сил та засобів ВМС в акваторії та на узбережжі Чорного і Азовського морів.
    Нагадаємо, що цього року ВМС замовили ремонт 12 бойових кораблів та катерів, та отримали передостанній бронекатер типу «МБАК» (закладений 2.04.2019), який першим отримав протидиверсійну гідроакустичну станцію Cerberus німецької компанії Atlas Elektronik. 5 лютого, у ВМС було створено новий орган управління – флотилію. У жовтні ВМС отримали новий пункт базування в одеському порту «Південний», а 18 листопада Уряд затвердив передислокацію трьох частин ВМС на Азовське узбережжя, зокрема Військово-морської бази «Схід» з м. Миколаїв до м. Бердянськ, де раніше презентували проєкт бази.
    У 2021 році, за слова командувача ВМС Олексія Неїжпапи, має відчутно поповнитися корабельний склад, також нову техніку отримає авіаційна та сухопутна складові:
    Сподіваюся, що в наступному році ми будемо мати перший ракетний дивізіон «Нептун», [безпілотний авіаційний] комплекс Bayraktar, та сім кораблів та суден

    Зазначимо, що генерал-полковник Руслан Хомчак анонсував купівлю 5 нових Bayraktar TB2 (проте не уточнив комплексів чи апаратів). Також повідомлялось, що безпілотники будуть направлені на захист морського узбережжя, зокрема в перспективі їх застосовуватимуть для видачі цілевказання для наведення протикорабельних крилатих ракет Р-360 «Нептун».
    Крім того, за інформацією озвученою Русланом Хомчаком, в інтересах ВМС випробовується морська версія БТР-4 (БТР-4М), яка ймовірно надійде на озброєння морської піхоти. Відомо, що вже замовлено 60 плаваючих бронетранспортерів.
    Щодо корабельного складу то нагадаємо, що наразі для ВМСУ будуються: останній, восьмий МБАК і третій десантно-штурмовий катер «Кентавр» (обидва закладені 8.02.19), корабель радіотехнічної розвідки за темою «Лагуна» (готується до державних випробувань), тривають випробування перших двох ДШК типу «Кентавр» в ході яких виробник усовує недоліки.
    Також ВМСУ отримають колишні катери Берегової охорони США: USCGC Ocracoke (WPB-1307), Washington (WPB-1331) і Kiska (WPB-1336). Попередньо, перші два увійдуть до складу ВМС України вже у травні 2021 року, наступний – з невеликим інтервалом.
    А в 2022 році зі США до України має надійти перша партія патрульних катерів Mark VI.
    Крім того варто згадати, що триває узгодження проєкту британських ракетних катерів, які будуватимуться для ВМСУ та ймовірно отримають протикорабельні ракети Naval Strike Missile.
     
    Zuletzt von einem Moderator bearbeitet: 14. Dez. 2020
    proview, maccanon und Ervin41 gefällt das.
  10. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    Вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

    Ціною героїчних зусиль, здоров’я, а подекуди й власного життя ви врятували та захистили не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки розбурханої некерованої ядерної стихії.
    Дякую вам за ваш героїзм, мужність та самовідданість. Схиляю голову перед пам’яттю загиблих героїв.
    Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і добробуту, щирої поваги людей, нехай у ваших домівках панує мир та злагода.
    Нехай жах Чорнобильської катастрофи залишиться в минулому, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.
    Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола БАЛАН
     

    Images:

    vshanuvannya-chornobylciv1.jpg
    proview, maccanon und Ervin41 gefällt das.
  11. Surovyy

    Surovyy General-major

    Beiträge:
    9.654
    Ort:
    Ukraine
    А тим часом,в Україну летить літачок...;):smile_12:

    нм.PNG
     
    proview, maccanon und Ervin41 gefällt das.
  12. ponab

    ponab Moderator

    Як повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ», від початку листопада 58-ма окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського проходить курс вишколу в межах програми JMTG-U (Об’єднана багатонаціональна тренувальна група — Україна) у Міжнародному центрі миротворчості й безпеки на Львівщині. Ця програма передбачає тренування і вишкіл для всіх підрозділів, зокрема й артилеристів бригади.

    — Наразі у нас завершилися батарейні тактичні навчання з бойовою стрільбою, — розповідає начальник штабу бригадної артилерійської групи майор Едуард Радіонов. — Наступний етап — тактичні навчання дивізіонів. Головна мета — досягти високого рівня керованості та бойової злагодженості підрозділів. Час в артилерії відіграє провідну роль. Від моменту виявлення об’єкта, ідентифікації його як цілі і до ураження часу має минути якомога менше. Противник не стоятиме на місці, постійно переміщуватиметься. Наше завдання — уразити його до початку зміни позиції. А якщо мова йде про контрбатарейну боротьбу — то до моменту, коли батарея противника відкриє вогонь. Тож нині фокусуємося саме на швидкому виявленні об’єктів, обробці інформації про них і ухваленні рішення на знищення. Відпрацьовуємо і питання взаємодії з розвідкою.
    До навчань з бойовою стрільбою залучені підрозділи протитанкової, причіпної, самохідної й реактивної артилерії. Водночас з роботою в полях штабні офіцери бригадної артилерійської групи беруть участь у командно-штабних навчаннях.
    — Ми навчаємося командувати підрозділами, дотримуючись стандартного для армій НАТО процесу ухвалення військового рішення, — розповідає майор Едуард Радіонов. — Головний його принцип — передача ініціативи командирам на місцях. Водночас сучасне рішення на ведення бойових дій має враховувати всі важливі деталі. Наші наставники — досвідчені українські інструктори, які пройшли підготовку під керівництвом фахівців армії США. Іноземні інструктори працюють тут як ментори. Спостерігають за ходом навчання, вносять корективи, діляться новими знаннями.
    Навчання штабних офіцерів проходить у сучасному Центрі імітаційного моделювання МЦМБ із використанням системи імітаційного моделювання бойових дій JCATS. Це потужна комп’ютерна система, яка фактично є тренажером персоналу штабів і дозволяє моделювати тактику бойових дій підрозділів у наступі, обороні на різній місцевості. Під час командно-штабного навчання відпрацьовують планування широкого спектра видів бойових дій. Акцент — на наступальних діях і веденні боїв на урбанізованій місцевості.
    Курс підготовки 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського в межах програми JMTG-U завершиться наприкінці грудня бригадними тактичними навчаннями з бойовою стрільбою.
     

    Images:

    2ef3c91afb25a4a713d64b2b4fc715bffe5771ad.jpg
    15cb9b74b6ef14652f7636c5518a17f2cd428970.jpg
    75006c1fe57e146bedec7b88ec47eb1314d2ae24.jpg
    a0e8e1c68b60ff9c3f059662e2b0432b5daf2bc2.jpg
    bc9681bc68d8c70d518011021d154002fd893210.jpg
    Камча, proview, maccanon und 2 anderen gefällt das.
  13. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
  14. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    130 Батальйон територіальної оборони міста Києва

    Підрозділи територіальної оборони Києва провели навчання "вихідного дня". Столичні "тероборонівці" кажуть, що у них завжди є вільні місця для тих, хто бажає завжди бути в формі!
    Тренування-тренування-тренування, іншого вибору немає, хто не готовий той майже мертвий.
     

    Images:

    311baf21129510b023ab06fda115ad6c.jpeg
    10891a4c915147acb5dff4a00f58cd1b.jpeg
    131131861_740934906510789_6127788853515340749_o.jpg
    131157599_740935123177434_471886042324819545_o.jpg
    131166436_3920605411335619_7544669764644818248_n.jpg
    131377863_740935089844104_5548316250821827410_o.jpg
    dee59ea11d3965c0ab146ebfa47260cd.jpeg
    vshanuvannya-chornobylciv1.jpg
    Камча, proview, maccanon und 3 anderen gefällt das.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Корвети та ударні безпілотники: Міноборони уклало прямі угоди з турецькими компаніями.

    [​IMG][​IMG][​IMG]Міністр оборони України Андрій Таран сьогодні підписав угоди з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України.
    [​IMG]Підписання відбулось у рамках візиту турецької делегації на чолі Президент Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїлом Деміром.
    [​IMG]Йдеться про проекти, покликані радикальним чином посилити бойові спроможності Військово-Морських Сил України задля підвищення безпеки у Чорноморсько-Азовському регіоні.
    [​IMG]Це перші в історії зовнішньоекономічні угоди на товари військового призначення, укладені Міністерством оборони України!
     
    proview, NIA, maccanon und 3 anderen gefällt das.
  16. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
  17. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
  18. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    Іноземні колеги передали медичне майно сумою на понад 2,5 мільйона гривень Нацгвардії України

    До Навчального центру прибули аташе з питань оборони Посольства Швеції в Україні капітан 2-го рангу Бьорн Вільберн та канадські представники місії «UNIFIER» для передачі навчального медичного майна на суму понад 2,5 мільйона гривень. На зустрічі були начальник управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковник Володимир Грабчак та начальник військово-медичного управління полковник ГУ НГУ Денис Трегуб. Співпраця Національної гвардії зі Швецією та Канадою триває не перший рік. У лютому цього року за підтримки шведського уряду та представників посольства Швеції в Україні в Нвчальному центрі НГУ було відкрито лінгвістичну лабораторію з вивчення англійської мови, яка оснащена сучасним обладнанням і уже невдовзі завершиться навчання другої групи курсантів, які успішно вивчають англійську мову.
    Полковник Володимир Грабчак поділився: «Хочу відзначити, що напрямок військової медицини – один із важливих, який ми впроваджуємо у Національній гвардії України відповідно до стандартів НАТО та за підтримки наших іноземних колег. Тому від імені командувача Національної гвардії висловлюємо слова вдячності Шведським та Канадським друзям за підтримку та внесок, що ви робите у наш розвиток».
    «Ми використовуємо кожну можливість впровадити передовий досвід у нашу діяльність», – сказав полковник Денис Трегуб.
    «Завдяки міжнародній підтримці наших колег із Швеції та Канади ми отримуємо суттєву допомогу у розробці програм навчання, підготовці інструкторів та сержантів Навчального центру, а також допомогу для розвитку навчально-матеріальної бази», – зауважив начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик. На знак плідної співпраці, полковники Володимир Грабчак та Денис Трегуб від імені Командувача Національної гвардії України висловили слова вдячності. Завдяки тісній співпраці із нашими колегами ми впроваджуємо передовий міжнародний досвід у підготовку кваліфікованих спеціалістів.
     

    Images:

    img_20201215_153943_213.jpg
    img_20201215_153944_719.jpg
    img_20201215_153955_860.jpg
    img_20201215_153959_636.jpg
    img_20201215_154002_333.jpg
    img_20201215_154014_233.jpg
    img_20201215_154028_758.jpg
    img_20201215_154008_268.jpg
  19. ponab

    ponab Moderator

    «Танки бруду не бояться»

    Беззаперечно це так, якщо розмова йде про знищення противника. Але для того, щоб успішно виконати це бойове завдання техніка повинна бути належним чином обслуженою та доглянутою.
     

    Images:

    131683797_1726447484190706_5346415535765634276_o.jpg
    131698215_1726447557524032_4487924149564361123_o.jpg
    131887734_1726447277524060_3383295886856939894_o.jpg
    131889986_1726447267524061_6464777918815176091_o.jpg
    131890452_1726447220857399_5008508759135872536_o.jpg
    proview, Surovyy und Ervin41 gefällt das.
  20. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    1 окрема танкова Сіверська бригада

    Триває активна фаза тактичних навчань і сьогодні відпрацьовувалась робота в бойових «двійках» зі стрільбою.
    Для високої ефективності потрібна тісна взаємодія та порозуміння в «двійках», а це досягається шляхом постійних навчань та тренувань. Виживання солдата на полі бою залежить від взаємної між собою, але без професійного володіння зброєю ця підтримка не буде достатньо ефективною. Уміння влучно вести прицільний вогонь в русі, швидко та чітко міняти магазини та позиції стрільби, щоб за умови виявлення противника вразити його, ось що повинен досконало вміти піхотинець.
     

    Images:

    131890520_1098090840614157_3724249167169935603_o.jpg
    131893472_1098091143947460_6729542477727354073_o.jpg
    131894801_1098090833947491_7610301384458277969_o.jpg
    131898880_1098090887280819_19262387055168040_o.jpg
    131929559_1098091073947467_6974212554314497885_o.jpg
    131935758_1098091010614140_6626831698629069374_o.jpg
    Ervin41 und proview gefällt das.
  21. ponab

    ponab Moderator

    ДП «Авіакон», що входить до складу ДК “Укроборонпром”, відремонтує в інтересах Державної служби з надзвичайних ситуацій комплект лопатей для гелікоптера Мі-8МТ.

    Повідомляє Національний Промисловий Портал.
    Так, у листопаді цього року, підприємство уклало зі спеціальним авіаційним загоном оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної Служби України з надзвичайних ситуацій договір на послуги з ремонту лопатей несучого гвинта гелікоптера Мі-8АТ для продовження терміну служби з 14 до 16 років.
    Фінальна вартість виконаних робіт складає 146 627 гривень. «Авіакон» повинен виконати необхідні роботи до 20 грудня 2020 року.
     

    Images:

    67404591_3185995091418369_8802474433076789248_n.jpg
    Ervin41 gefällt das.
  22. Surovyy

    Surovyy General-major

    Beiträge:
    9.654
    Ort:
    Ukraine
    Змагання розрахунків кулеметів ДШК на Луганщині.

    Змагання "дашок". Так кулеметники на передовій називають кулемет Дегтярьова-Шпагіна, який до перемир’я активно використовували. Нині - стріляють із нього тільки на навчаннях та змаганнях. У стрільбах беруть участь усі підрозділи на передовій.
     
    Ervin41 und proview gefällt das.
  23. ponab

    ponab Moderator

    Держпідприємство замовляє запчастини для артилерійських систем на 8,44 млн гривень

    Доки Збройні сили чекають на відновлення випробувань вітчизняної перспективної колісної САУ "Богдана" та на закупівлю чеських 152-мм комплексів Dana M2, ДП "Шепетівський ремонтний завод" (входить до складу ДК "Укроборонпром") продовжує ремонтувати радянські артилерійські системи, що стоять на озброєнні ЗСУ.
    Так, 9-10 грудня ц.р.держпідприємство оприлюднило на майданчику публічних закупівель ProZorro низку тендерів на закупівлю широкої номенклатури запчастин та блоків для ремонту 122-мм САУ 2С1 "Гвоздика" та 152-мм 2С3М "Акація".
    Зокрема для відновлення "Акацій" планують закупити:
    • по 40 одиниць виробів Агрегат заправочний малогабаритний МЗА-3 та Шприц-прес плунжерний 155.28.670СБ;
    • по 100 одиниць виробів Фільтр АР20-1112145, Свічка розжарювання СР-65 та Вентилятор ДВ-3;
    • по 30 одиниць виробів Комплект запасних частин водяного насосу В-59, Ролік підтримуючий 303.11 та Обертально-контактний пристрій ВКУ-330-4;
    • по 10 одиниць виробів Блок КДС 1-2С, Насос РНМ-1К-У2 та Блок автоматики Б 11-5-2С;
    • по 5 одиниць виробів Електродвигун ДВН-1, Генератор Г-6,5С, Стартер СТ-16М та Виріб ГО-27;
    • по 15 одиниць виробів Маслозакачуючий насос МЗН-3 та Блок БОД-1С;
    • по 4 одиниці виробів Електродвигун МИ-2 та Балансир лівий передній 303.12.Сб 15-А;
    • 60 одиниць виробу Форсунка дизельна Сб. 317-00-34;
    • 6 одиниць виробу Електромашинний підсилювач ЭМУ-2;
    • 8 одиниць виробу Реле регулятор Р10ТМУ;
    • 2 одиниці виробу Пульт керування П 11-5;
    • 16 одиниць виробу Амортизатор гідравлічний 303.12.Сб 1;
    • 400 одиниць виробу Піропатрон ППМ-2.
    Своєю чергою, для ремонту 2С1 "Гвоздика" заплановано придбати:
    • по 20 одиниць виробів Насос 10.03.057 (РНА-1Т), Кран 740-05-СБ160А, Підігрівач рідинний ПЖД-44, Стрічка зупиночного гальма 8.23.013 та Ланка гусениці 8.34.011;
    • по 6 одиниць виробів Редуктор вентилятора 8.02.011-1, Вентилятор в зборі 8.02.014, Валік карданий лівий 8.10.047 та Валік карданий правий 8.10.048;
    • по 3 одиниці виробів Механізм повороту правий 8.10.041, Механізм повороту лівий 8.10.040, Фрикціон правий 8.10.051 та Фрикціон лівий 8.10.050;
    • по 10 одиниць виробів Стрічка гальма МП 8.23.043А, Електромагніт ЄМ-1, Вимикач батереї ВБ-404, Кран гальмівний 130Б-3514010-Б та Редуктор проміжний 2С1.12.002;
    • по 40 одиниць виробів Пристосування для самовитягування 8.61.020, Ланка гусениці 8.34.201 та Скоба текелажна з гайкою 12 т.;
    • по 5 одиниць виробів Реле регулятор РР-361А, Бортова передача 8.11.011А та Бортова передача 8.11.011А-01;
    • 50 одиниць виробу Амортизатор гідравлічний 8.35.010;
    • 15 одиниць виробу Електромагніт ЄГ-4А;
    • 12 одиниць виробу Вінець ведучого колеса 8.30.101;
    • 8 одиниць виробу Колесо ведуче 8.30.001;
    • 4 одиниці виробу Електродвигун М-05;
    • 300 одиниць виробу Палець 8.34.205;
    • 150 одиниць виробу Палець обгумований 8.34.014.
     

    Images:

    be45fdbb40f685d0.jpg
    cb05fdbb41c67cca.jpg
    Ervin41, proview und Surovyy gefällt das.
  24. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    18.434
    На Київщині гвардійські інженери покращували свої професійні навички

    У Міжнародному центрі підготовки НГУ, що на Київщині, пройшов курс колективної підготовки фахівців за інженерними військово-обліковими спеціальностями. Цей курс – є пілотним проєктом і проведений вперше Навчальним центром. До навчання були залучені військовослужбовці військових частин прямого підпорядкування Нацгвардії, а також інженерна техніка та спеціальне обладнання. Гвардійці у складі відділення опановували вибухову справу, встановлення інженерних загороджень та мінних полів, маскування фортифікаційного обладнання взводного опорного пункту та влаштування переходів через різноманітні перешкоди.
    «Під час курсу була проведена апробація стандартів колективної підготовки інженерних підрозділів та визначена їх дієвість, а також сформовані основні напрямки для удосконалення програми навчання», - зазначив керівник курсу колективної підготовки майор Ігор Борняк. Під час підсумкового тактико-спеціального навчання зведеного підрозділу військовослужбовці склали заліки та отримали сертифікати про проходження курсу. Крім цього, впродовж занять гвардійці-сапери мали змогу обмінятися досвідом, що був отриманий ними під час участі в ООС.
    «Під час занять я навчився керувати діями інженерно-саперного відділення. Маючи досвід участі в ООС, отримав поглиблені знання з фортифікаційного обладнання позицій та буду їх використовувати під час виконання бойових завдань», - поділився гвардієць військової частини 3018 з позивним «Берет».
     

    Images:

    dsc04906.jpg
    dsc05011.jpg
    dsc06336.jpg
    dsc06350.jpg
    dsc06385.jpg
    dsc06420.jpg
    dsc06428.jpg
    dsc06365.jpg
    dsc06444.jpg
    Moonlite, Ervin41 und proview gefällt das.
  25. ponab

    ponab Moderator

    Три гелікоптери Airbus H225 готуються до перельоту до України з Румунії.

    Про це повідомляє MilitaryAviationInUa. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.
    Як зазначено, борти вертольотів додатково були обладнані пилозахисними пристроями.
    Борт для ДСНС було обладнано компактною мультисенсорною гіроскопічною системою спостереження FLIR UltraFORCE 350.Нагадаємо, що в рамках Міжурядової угоди між Україною та Францією передбачається отримання для єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту 55 вертольотів виробництва компанії Airbus.
    Придбання відбувається за кредитні кошти, всі вертольоти надійдуть до структур МВС (Нацполіція, ДСНС, НГУ).
    Окрім Super Puma до системи авіаційної безпеки МВС закуповуються Airbus Helicopters H145 для Національної поліції України та Державної прикордонної служби України.
     

    Images:

    mycollages-88.jpg
    eo-9tqyw4aulsb2.jpg
    eo-pieyxeasomfu-1240x827.jpg
    eo-pjvyxiaazl_h.jpg
    Ervin41 und Surovyy gefällt das.
  26. ponab

    ponab Moderator

    Артилеристи підтримують бойову готовність на вищому рівні.

    Тривають тактико-спеціальні навчання підрозділів артилерії, метою яких є злагодження дій під час виконання завдань з вогневого ураження противника. Отримавши бойовий наказ, артилеристи, разом з технікою та озброєнням здійснили марш в район умовного зосередження на розгортання бойових розрахунків.
    Під час заходів увага приділяється розміщенню бойової машини та маскуванню позицій в умовах застосування «ворогом» безпілотних літальних апаратів, а також протидії диверсійно-розвідувальним групам супротивника. Загалом польовий вихід артилерійських підрозділів вважається однією з основних форм польової виучки особового складу, де кожен, від солдата до командира покращує свої професійні навички.
     

    Images:

    131919788_1099030283853546_5078168776771688426_o.jpg
    131926761_1099029487186959_6540204077047492037_o.jpg
    131926953_1099030013853573_8812192272896301495_o.jpg
    131927958_1099030880520153_7802209123622192359_o.jpg
    131957005_1099030180520223_2309489526951706023_o.jpg
    131964060_1099029560520285_5798479930607256665_o.jpg
    131970627_1099030873853487_7517566952133976461_o.jpg
    132001475_1099031410520100_6064404812994989513_o.jpg
    132006845_1099029970520244_6186750704669227476_o.jpg
    132041040_1099029417186966_7830968410986830303_o.jpg
    Ervin41, proview und Surovyy gefällt das.