Спостерігаючи за світом я бачу що світ розділився на своїх та чужих. В Америці, Англії та Європі є достатьно велика частка людей яка кричить та плаче, про те що біла раса вмирае? Як ви вважаєте? (Розумію що для когось ця тема може показатись расисткою, так, вона такою і є, так що не кажіть що я не попередив.)
Хто знається на генетиці - підтвердить. Ген темного кольору шкіри і темного кольору волосся є домінантним. Ген, яким кодується світла шкіра і світле волосся - рецесивний. Це значить, що в міжрасових шлюбах ознаки європеоїдної раси від покоління до покоління будуть зникати. І блондини теж поступово зникнуть. Так що, в глобальному масштабі - це дійсно так. Будемо вступати в шлюби з іншими расами - тоді біла раса приречена. І расизм тут ні до чого. Це закони генетики, які вчать навіть в школі.
Справа в дітях..плодяться цигани,мусульмани,негри..а біла раса розумна- одна дитина ( в кращому випадку)
Підтверджую, а також додам, що шкіра європеоїдів утворилась як адаптація на недостатню інсоляцію в умовах північних частин європейського континенту, коли людина сучасного виду, тобто Хомо сапіенс, прийшов на місця, що звільнились від льодовика. У цьому році десь в Данії, чи Швеції, була розкопана "шаманка" віком 5 тис. років до н.е., по генетичним даним вона була темношкірою. Жах Ку-клукс-клану - вони теж утворились від чорношкірих, що вийшли із Африки 60-70 тис. років тому.
Розум не є генетичною ознакою й не корелюється з кольором шкіри. Розум треба розуміти скоріш як соціальну адаптацію до життя в конкретних умовах соціуму та природних умовах.
Так и Номо неандерталенсис звиздец пришел когда черные Номо сапиенс пришли в Европу и Номо денисов аналогично.
так цыгане и мусульмане в большинстве своем тоже европеоиды а на английском вообще называется Caucasian race -Кавказская раса ! то есть мы все -кавказцы , в широком смысле этого слова , так что называть кавказцев ... не белыми то же что и себя назвать таким же словом , если вы конечно не негроид !
Европа- біла раса деградує! Зажралісь!! А приплив свіжою азіатськоі крові - вже проблема! Європа з давніх часів перетрахалась між собою ( родичами).. Тепер пожинає плоди райського життя
Кто был в Африке тот видел.работать не хотят,неприхотливы,еда есть на деревьях,здоровье крепкое,детей много.если Африке ещё поддержку дать денежную- писец белым! Они не асимилируются в европейское общество.
Підкажіть, будь ласка, як в Україні політкоректно називати негрів - афроукраїнці чи як? Бо в Америці тих мавп називають афроамериканці..
Не по тексту..але був в шоці коли побачив негра ( з дитиною своєю на руках) в центрі Ізмаіла який розмовляв по телефону украінською з ледь помітним акцентом..от вам і щелепа..
Та навіть у ВР борець з мовою без акценту сидить, але мавпи вони ж і в Африці мавпи, чи все ж таки афроукраїнці?
"Белая раса" стала до#¥я умная: -я хочу пожить для себя, дети неначасі -карьера, дети неначасі -нет денег на детей, неначасі -у всех по одному ребенку, хватит -новомодные течения в интернете, про аленей (от аленей) Перечислять можно долго.