Ищу отзывы по украинским ножам

Discussion in 'Ножі, мультитули та холодна зброя' started by leelee, Sep 14, 2019.

  1. leelee

    leelee Obergefreiter

    Messages:
    93
    Location:
    Киев
    Есть у нас компания "Б*ла Зб*оя", не сочтите за рекламу.
    Продает интересные ножи, правда, по конским ценам. Смотрел на Ютубе ролики, как рекламные, так и опускающие их продукцию по самое немогу. Есть у них интересный подход, покупаешь вроде не холодное оружие, но гарда широкая продается отдельно и ставится без проблем.

    Интересуют отзывы владельцев. Стоящие ножи или фуфло?
     
    qwerl12 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Все на фото
      10000 грн.
    2. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
    3. Розпродаж власної колекції.
      11000 грн.
    4. Штык образца 1898 года.
      4000 грн.
    5. Шашка драгунська 1913року
      20000 грн.
  3. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Знакомый купил нож этой компании в охотничем магазине, но там они продаются без ножен и справки. Звонил по телефонам на сайте компании и писал СМС, чтобы заказать ножны и заодно справку (на вебсайте написано, что предоставляются такие услуги за отдельную плату).
    Брал трубку какой-то мужик, обещал все сделать, но так и не сделал ничерта. Даже не пытался перезвонить или прислать смс, так что ножны пришлось шить в другом месте, а справки так до сих пор и нет.
    Короче, знакомый говорит, что нож как нож, да, расскручивается и апгрейдиться без проблем, но если поставить гарду, это будет уже ХО, и зачем оно надо?
    А сама контора и сервис ФУФЛО. Не связывайтесь.
     
    leelee likes this.
  4. leelee

    leelee Obergefreiter

    Messages:
    93
    Location:
    Киев
    Спасибо
     
  5. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    :beer:
     
  6. Макиавелли

    Макиавелли Obergefreiter

    Messages:
    57
    Location:
    село
    Являюсь власником одного з ножів Білої Зброї. Ножик у мене не серійний. Робили під замовлення зі сталі Х12МФ з моделі ВІКІНГ. Обійшовся в 2700 грн. За такі гроші по якості обробки слабувато, слюсарка не симетрична, термічка теж під питанням. Але якщо враховувати що ніж для важкої роботи, то недоліки не помічаються. Як на мене дуже вдалі військові ножі. Концепція руківя та косої гарди дуже зручна. Гарда з часом розбовтується, але як кажуть, на швидкість не впливає. Тим більше що є з чого вибрати як по моделях, так і по матеріалам і компоновці. Для початку можна взяти ніж із пружинної сталі СТ 75 чи Г 65, по вартості вони значно дешевші в районі 1000 грн, а то і дешевші. Аналогів закордонних виробників за таку ціну взагалі не бачу. Гарда продається окремо, але рекомендую її все ж докуповувати. Хоч ніж з нею і є ХЗ але в лісі вона значно спрощує життя. Раніше я користувався СКІФом, тепер завжди беру з собою Білу Зброю. Він і надійніший і харизматичніший. Навідь Глок до нього не дотягує... Тому можна брати, серед моїх знайомих теж є власники цих ножів. Деяким ножі в користувані вже 5 років, власники задоволені. По ножнам так, доведеться вам окремо під себе шити в іншому місці. Ті шо ідуть з ножами, як для мене слабуваті. Мої з кордури посипались через два тижні. Але ніж носився щоденно на військовій екіпіровці, тому не шкода... Загальний висновок... Ніж вартий уваги.
     
    r0mazs, ShelZahav, LySS and 1 other person like this.
  7. Макиавелли

    Макиавелли Obergefreiter

    Messages:
    57
    Location:
    село
    Взагалі довідки ідуть у комплекті разом з ножем. Навіть якщо її там не було, її можна знайти на просторах інтернету та роздрукувати самому. Це не є проблема.
     
  8. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Тоді може Ви будете такі люб"язні знайти її на вищезазначених просторах інтернету (модель Ягуар) і викласти тут посилання. У мого товариша, незважаючи на те, що він айтішник, щось наразі не виходить.
     
    ViktorKux likes this.
  9. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,075
    Location:
    Ukraine
    А зачем вам эти справки?
    Ведь они по сути ничего нидают. С ув
     
    LySS, Ullebook and S.O.G. like this.
  10. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Я так понимаю, что если остановит наряд, то если тыцнуть справку, будет меньше мороки.
     
  11. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,075
    Location:
    Ukraine
    Чтобы вас остановить нужно основание, а если появится основание тогда наверно уже и справка непохожет. С ув
     
    r0mazs, LySS, Ullebook and 2 others like this.
  12. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Зачем тогда вообще прилагаются эти справки?
     
  13. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,075
    Location:
    Ukraine
    Этого никто незнает)))
    Если нож холодный он и с справкой холодный, а если нож не холодный то он и без справкой нехолодный.
    Старайтесь покупать заведомо не холодные ножи. С ув
     
    LySS, curbis, Ullebook and 1 other person like this.
  14. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    По-любому, отсутствие реакции на звонки и СМС клиента свидетельствует о ничтожности конторы. Можно ли при таком подходе к менеджменту выпускать что-то путевое? Кустарщина.
     
    Kasper 88 and ViktorKux like this.
  15. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    3,688
    Location:
    Украина
    Холодный нож или нет решает только эксперт , и у нас вроде как и холодный по всем показателям может и пройти экспертизу или наоборот.
    Сейчас вообще тенденция пошла - то что раньше было не холодным - уже им стало.
    Единственный заведомо не холодный параметр -длинна клинка в приличном минусе.
     
  16. Макиавелли

    Макиавелли Obergefreiter

    Messages:
    57
    Location:
    село
    Я не дам вам посилання оскільки темою не цікавлюсь, і не памятаю де бачив ці довідки. Але раніше вони мені попадались. Стилет ягуар підпаде під ХЗ якщо з нього не буде знята гарда. Копія заключення експерта про не принележність ряда ножів у мене є, у тому числі і кинжала. Але це заключення розміщене на 3-х листах А4. Навіщо тоді носити з собою ніж, якщо з ним носити бібліотеку
     
    LySS and ViktorKux like this.
  17. Макиавелли

    Макиавелли Obergefreiter

    Messages:
    57
    Location:
    село
    спробуйте перезвонювати на всі номери на сайті. У мене теж була проблема зі звязком, але один номер все таки спрацював...
     
    ViktorKux likes this.
  18. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Ну по-перше, згорнуті три листка вчетверо в сумці це не бібліотека і багато місця не займають. Також можна зробити фото довідки на смартфон і демонструвати їх. Але проблема в тому, що таких довідок в інтернеті наразі нема. Якщо Ви хочете довести протилежне, то як я вже сказав, вишліть посилання.

    По-друге, думаю побратиме, Ви щось переплутали, бо неуважно читали мій пост. Про це говорить хоча б той факт, що Ви радите передзвонювати на всі номери сайту. Але при чому тут це, бо, як видно з мого першого поста, у мого знайомого не було жодних проблем зі зв'язком. Він додзвонювався по вказаному на фронталі мобільному номері і кілька разів говорив з одним і тим же співробітником, який розмовляв українською з російським акцентом. Він був дуже ввічливий, але в голосі відчувалося подавлене роздратування. Він дуже люб'язно приймав замовлення і обіцяв перетелефонувати трохи пізніше, однак це виявилося брехнею. Так само і СМС з замовленням залишилась без відповіді. Ось це і є проблемою. Погодьтесь, така ситуація не може вважатися нормальною і є негарною ознакою. Видно, там якісь негаразди. Ви теж це підтвердили своїм постом, зазначивши, що із всіх зазначених номерів чомусь працював лише один. Нащо тоді вказувати інші? І нащо брехати і обіцяти?
    З повагою,:beer:
     
    Last edited: Jan 28, 2020
  19. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,075
    Location:
    Ukraine
    А чек с магазина остался? Может есть коробка или что то ещё?
     
    Ullebook likes this.
  20. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Чек есть. Он заходил туда, и спрашивал, что это за контора. Продавцы говорят толком не знаем. Коробок у ножей никаких нет. Ножен нет. Справок нет. Зайдите на их сайт:

    http://www.zbroja.com.ua/ukr/index.php?route=information/contact

    там даже адреса нет, куда обращаться.
    Короче, подозрительная левая контора.
     
    Last edited: Jan 28, 2020
  21. Макиавелли

    Макиавелли Obergefreiter

    Messages:
    57
    Location:
    село
    цы говорят толком не знаем. Коробок у ножей никаких нет. Ножен нет. Справок нет. Зайдите на их сайт:

    http://www.zbroja.com.ua/ukr/index.php?route=information/contact

    там даже адреса нет, куда обращаться.
    Короче, подозрительная левая контора.[/QUOTE]
    Ну, я не знаю хто куди заходив. Сам я робив замовлення якщо не зраджує память через номер київстара, інші номера не відповідали. Замовлення отримував на Новій Почті в Донецькій обл. При отримані була коробка, ніж з обумовленою комплектацією, та копія довідки. Ніяких проблем. Єдине що кантора мабудь все таки не багатолюдна, бо менеджер з яким я спілкувався за звичай в офісі бував тільки після обіду. До обіду з його слів був на виставках. Ну і саме замовлення робилось досить таки довго. Буду в Києві то думаю зайти до них на кантору, трішки свій ножичок прибарахлити...
     
    Ullebook likes this.
  22. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    А як давно Ви купували ніж ? Ви пишете, що хочете зайти до них, то знаєте адресу? Я питаю з цікавістю, бо, як вже зазначав вище, адреса їх ніде не вказана
     
  23. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Також довго сміявся, прочитавши відмазку менеджера, що він в офісі тільки після обіду, а до обіду на виставках. Це ж скільки у Києві кожен день має проходити таких виставок? :D
    Я щось крім "Сталевої грані" та "Зброї і безпеки" , які, якщо не помиляюсь, проходить всього раз чи два на рік, нічого не пам'ятаю. :beer:
     
  24. Макиавелли

    Макиавелли Obergefreiter

    Messages:
    57
    Location:
    село
    Ніж купував пару місяців назад. А куди зайти!!??? Пошукаємо, зараз від Києва далеко... Ну на худий кінець їх представники на виставках бувають... Та то і не важливо, ніж від БЗ у мене є, я його поюзав, зробив деякі висновки. Наступний свій ніж буду замовляти вже під замовлення у якогось коваля, за зразок буду брати модель від БЗ з деякими своїми своїми корективами. Та і проблем в такій неорганізованості не бачу. Клинки можливо збираються на замовлення на якомусь підприємстві, а офіс з юридичною адресою в іншому місці.
     
    ViktorKux likes this.
  25. Ullebook

    Ullebook Stabsgefreiter

    Messages:
    227
    Location:
    Ukraine
    Великий вибір ножів продається на вищезазначених виставках (Сталева грань, наприклад)
     
  26. Макиавелли

    Макиавелли Obergefreiter

    Messages:
    57
    Location:
    село
    Виставки за звичай для покупок не розглядаю, мої потреби у ножах з фіксованими клинками передбачають характеристики які підпадають під визначення холодної зброї. А такі зразки у вільному доступі обмежені. Тому або користуюсь збірними варіантами як у Білої зброї, або потрібно самому робити.
     
    LySS, Ullebook and ViktorKux like this.