Новини ЗСУ, ВПК, навчання, збори, виставки

Discussion in 'Українська визвольна війна' started by Leo905, Jun 14, 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    54 ОМБр провела навчання з бойової стрільби
    go
     
  2. Интересные лоты

    1. Знайдена РБК-500 у Харківській обл. Обережно знешкоджена. Кошти хлопцям на потреби підрозділу
      14200 грн.
    2. Двигун Бпла ударного робочий є відео роботи. Трішки сколота одна частина лопості а так все добре....
      2500 грн.
    3. запчасти разные с шахидов
      500 грн.
    4. Камера с БПЛА SuperCam S350 S350 HD36.S не часто попадается если сравнивать его с HD30.S На видео ви...
      5201 грн.
    5. Зі збитого шахеда.Над номером приклеєні дві антени.
      500 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    На військовому аеродромі 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка, розпочали роботи з монтажу автоматизованого командно-диспетчерського пункту нового покоління.«АрміяInform».

    Новий автоматизований командно-диспетчерський пункт дозволить у автоматичному режимі відображати повітряну обстановку в районі летовища. Це значно підвищить рівень безпеки польотів, зручність та якість роботи персоналу.
    На зміну морально застарілій техніці радіотехнічного зв’язку ще радянського виробництва прийде сучасна вітчизняна автоматизована техніка, яку розробили конструктори Науково-виробничого підприємства «Аеротехніка-МЛТ». всі монтажні та налагоджувальні роботи фахівці «Аеротехніки-МЛТ» планують за два тижні.
    Інформація з різних радіолокаційних засобів, які діють у зоні аеродрому, автоматично надходитиме на один монітор, що дасть змогу об’єктивно відображати структуру повітряного простору. Завдяки цьому керівництво польотів одночасно отримуватиме точну інформацію і щодо розташування повітряних суден у районі аеродрому, і щодо стану погоди.
    АКДП об’єктивно оцінює кожний літальний апарат на маршруті, зльоті й посадці навіть у разі збоїв окремих РЛС або якщо противник чинить перешкоди. Також є можливість у реальному часі контролювати дії фахівців групи керівництва польотів і членів екіпажу повітряних суден. Ці дані включать у єдину систему збирання та обробки радіолокаційної інформації ЗС України.
    Нагадаємо, що Генеральний штаб ЗС України планує ліквідувати всі авіаційні бригади та створити на їх базі авіаційні полки і авіаційні бази, які будуть забезпечувати дії цих полків, що вже пробували робити у ЗС України у середині 2000х, але майже одразу від цього відмовились.
     

    Images:

    002-1.jpg
    578.png
  4. ponab

    ponab Moderator

    На Миколаївському суднобудівному заводі добігає кінця капітальний ремонт десантного катеру ВМСУ «Сватове», повністю відновлено корпус, встановлено двигуни та інше обладнання.

    На катері, що перебував на заводі з 2015 року, вже змонтовані двигуни, валопроводи та гвинто-стернова група, встановлено навігаційне обладнання, на зовнішню обшивку та надбудову нанесено другий шар ґрунту під фарбування.
    Катер пр.1176, шифр «Акула» (Ondatra-class за класифікацією NATO), призначений для транспортування та висадки морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення. Десантомісткість – один танк або 20 десантників з легким озброєнням чи 50 тонн вантажів.
    Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнане узбережжя. Пристосований для перевезення колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег, може буксирувати інші плавзасоби.
    Передача судна військовій прийомці планується наприкінці березня 2020 року.
     

    Images:

    DSC_6213.jpg
    DSC_6790.jpg
    DSC_6791.jpg
    DSC_6792.jpg
    DSC_6793.jpg
    DSC_6796.jpg
    DSC_6869.jpg
  5. ponab

    ponab Moderator

    Інженерна група «Арей», що займається розробкою військової техніки нового покоління та Державний концерн “Укроборонпром” уклали меморандум про співробітництво.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку ІГ «Арей» у Facebook.
    Основні напрямки партнерства значиться:
    • розробка нових зразків озброєння та військової техніки (ОВТ)
    • модернізація військової техніки, що перебуває на озброєнні ЗСУ або інших держав
    • налагодження серійного виробництва нових зразків ОВТ і комплектуючих на вітчизняних підприємствах ОПК.
    Спільна мета цієї співпраці — оснащення української армії новими зразками військової техніки.
     
  6. ponab

    ponab Moderator

    Одеський авіазавод завершив ремонт 10-ти авіаційних двигунів Р13-300, для індійських навчально-бойових винищувачах МіГ-21УМ та відправили їх замовнику. Згідно з контрактом, одесити відремонтують ще 14 двигунів.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Думська”.
    За умовами контракту, ремонт 24-х авіаційних двигунів розбитий на два етапи: ремонт десяти двигунів, який вже завершено та ремонт ще 14 моторів, які вже знаходяться в цехах. Повне завершення робіт заплановано на січень цього року. До цього контракт на ремонт моторів індійські військові уклали з румунським «Аеростар» і залишилися незадоволені якістю робіт, тому повернулися до Одеси.Специфіка ремонту потужних турбореактивних двигунів полягає в пошуку і заміні несправних лопаток компресорів і турбін, що вимагає великого досвіду, кваліфікації та прецизійності. Україна входить в десятку країн світу, де налагоджений повний цикл виробництва турбореактивних двигунів – від видачі технічного завдання до запуску в серійне виробництво. Кваліфікація одеських фахівців добре відома індійцям: наш завод займається ремонтом техніки цієї держави не перший раз.
     

    Images:

    800x600-dvig111219_1.jpg
    800x600-dvig111219_3.jpg
  7. ponab

    ponab Moderator

    До ДП “Львівський державний авіаційний-ремонтний завод” було доставлено для проходження капітального ремонту навчально-бойовий винищувач МіГ-29 УБ (так звана “спарка”).

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.
    Літак зі складу 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Покришкіна прибув на підприємство напередодні.
    Відповідні знімки з транспортування МіГ-29УБ, з бортовим номером 82, були оприлюднені у соціальних мережах під час транспортування.
    Донедавна цей борт знаходився у строю та здійснював регулярні вильоти для підготовки льотчиків.
    Його було розконсервовано та відновлено у 2014-у році силами авіаційних техніків 204-ї бригади після виходу з Криму:МіГ-29УБ з бортовим номером 82 було виготовлено у 1991 році (за інформацією MilitaryAviation.In.Ua серійний номер літака – 50903023134).
     

    Images:

    1-1-1240x698.jpg
    pershi-poloty-mig-29ub.jpg
  8. ponab

    ponab Moderator

    Вітчизняна приватна компанія «Трімен-Україна» закінчила роботу над модернізацією приладів ТКН-1ЕТ і ПП-61ЕТ для військової бронетехніки.

    Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії.
    За словами розробників, в оновленому танковому командирський оглядовому приладі ТКН-1ЕТ (для БРДМ-2, БТР-70, БТР-60, МТЛБ) встановлений електронно-оптичний перетворювач нового покоління gen III +, що значно поліпшило тактико-технічні характеристики даного приладу.
    Своєю чергою, особливістю модернізації перископічного прицілу ПП-61ЕТ є введення нічної гілки за допомогою конструкції додаткового каналу на основі ЕОП нового покоління gen III + (раніше цей приціл був виключне денним, - прим. ДЕ). Дана модернізація, проведена компанією «Трімен-Україна», значно підвищила тактико-технічні характеристики прицілу і дала можливість вести прицільну стрільбу в абсолютно будь-який час доби.
    Також «Трімен-Україна» повідомила про початок модернізації приладів серії ТКН-3 для Т-72, Т-64, Т-80, 1ПЗ для БМП-2 та прицілу 1ПН22 для БМП-1/БМД-1. Прилади серії 1ПЗ, що застосовують як денні приціли для стрільби з 2А42, ПКТ, КПВТ, отримають нічний канал. Це дає змогу вести прицільну стрільбу в будь-який час доби.
    Нагадаємо, українська компанія почала свою роботу з 2006 року. Розпочинаючи з 2012 року основним напрямком роботи «Тримен-Україна» є розробка, виготовлення та серійне виробництво оптико-механічних пристроїв та оптико-електронних виробів. Нічні та комбіновані приціли їх виробництва встановлюються на танки Т-84 та Т-64БВ, а також на українські БМП та БТР.
    Зокрема під час виставки «Зброя та Безпека-2018» «Трімен-Україна» представила нічні тепловізійні приціли ТПН-4ЕМбТ та ТПН-1-ТПВ (для танків Т-84 та Т-64БВ зразка 2017 року), комбінований денно-нічний приціл навідника БПК-2-42МбТ (для БМП-2) та тепловізійний прилад спостереження та орієнтування механіка-водія ТВНЕ-4МбТ (може бути встановлений на танки Т-64, Т-72, Т-80, Т-84 та БМ «Оплот», а також на БТР-80, БТР-3 та БТР-4).
     

    Images:

    200122_TRIMEN_2 (1).jpg
  9. ponab

    ponab Moderator

    ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», презентував потенційним замовником власну розробку – квадрокоптер «Берегиня» для розвідувальних операцій.

    Керівником проекту розробки літального апарату став 23-річний працівник заводу Максим Шеремет, аспірант спеціальності «авіоніка» КПІ ім. Сікорського, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.
    «Воєнні події на сході України показали можливості та переваги використання для вирішення багатьох задач малих безпілотних літальних апаратів, в тому числі мультикоптерного типу. Завдяки малим габаритам, високій маневровісті, відносній простоті експлуатації та використання вони стають надійними, а інколи і незамінними засобами підвищення ефективності військових підрозділів збройних сил, вирішуючи завдання розвідки, наведення та інші». – прокоментував керівник проекту Максим Шеремет.
    Повідомляється, що рама нового коптеру надрукована із карбону за допомогою 3D принтера, вага – до 2 кг. Цей матеріал є міцним і легким, що робить безпілотник мобільним та ефективним для розвідувальних цілей. Це також здешевлює ремонт апарату.
    Час повного розгортання комплексу, за умови підготовки операторів – до 2 хвилин, заміна акумулятора – до 1 хвилини. Безпілотник за 3 секунди набирає висоту 100 метрів. При швидкості вітру 20 м/с (тропічний шторм) в ручному режимі ним можна керувати без обмежень.
    Квадрокоптер оснащений 2-ма камерами (цифрова та аналогова), а зображення із безпілотника передається не тільки пілоту, але й на наземну станцію.
    Також відзначається, що «Берегиня», на відміну від квадрокоптерів для цивільних потреб, має захищені канали зв’язку.
    «Минулого тижня на зустрічі міністр оборони окремим пунктом виділив, що розвиток авіації, зокрема, безпілотної, є одним із пріоритетів для України. Нам дуже важливо оперативно отримати зворотний зв'язок про даний літальний апарат від тих хто буде використовувати та все доопрацювати відповідно до потреб кінцевого користувача. Сподіваюсь, що через кілька місяців ці квадрокоптери будуть на озброєнні Збройних Сил України». – наголосив заступник Генерального директора з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки Укроборонпрому Ігор Фоменко.
    Нагадаємо, «Меридіан» отримав запит від Міністерства оборони на розробку квадрокоптера у березні минулого року. В результаті Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України розробив робочі матеріали до проекту тактико-технічних вимог і завод «Меридіан» розпочав виробництво. А в жовтні відбулися перші випробовування квадрокоптера «Берегиня». Таким чином, від розробки до демонстраційного польоту минуло трохи менше ніж півроку.
     

    Images:

    200122_Meredian_1.jpg
    200122_Meredian_2.jpg
    200122_Meredian_3.jpg
  10. ponab

    ponab Moderator

    Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» оголосило тендер на дообладнання літака Іл-76МД Повітряних Сил ЗСУ відповідно до вимог ІКАО. Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на відповідний тендер.

    До 28 січня ця закупівля перебуває на етапі уточнення, після прийом пропозицій від учасників торгів. Переможець тендеру має здійснити поставку та укомплектування літака наступним обладнанням:
    Апаратура для забезпечення вимог скороченого мінімуму вертикального ешелонування (RVSM) типу AD-32 (подвійний комплект I кат. (новий)) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).
    Бортова система попередження зіткнення в повітрі TCAS-II типу САS-67 з версією прошивки 7.1 (ІІ кат.) та блоком УБС-К (І кат. (новими) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).
    Система раннього попередження наближення землі з функцією оцінювання рельєфу місцевості за напрямом польоту (EGPWS) типу MARK-VIII(1 категорія) з індикатором А-813 (ІІ кат.) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).
    Стаціонарний ARTEX C406 та переносний ARTEX ME406P аварійними радіомаяками (І кат. (новий)) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО), та їх прошивка.
    Система супутникової навігації KLN-90В (ІІ кат.) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).
    Вартість робіт по дообладнанню літака Іл-76МД ПС ЗСУ до вимог ІКАО, оцінена в 14 750 000,00 гривень без податку на додану вартість та може бути знижена в результаті торгів. У цю суму включено роботи з монтажу систем, їх налагодження та перевірку включно з вартістю матеріалів та монтажник комплектів. Також передбачено гарантійний період на комплектуючи та монтажні роботи терміном на 12 місяців.
    Термін завершення робіт – до 31 грудня 2020 року.
    Дообладнання літака дозволить використовувати український військово-транспортний літак в міжнародному повітряному просторі, де польоти регулюються Міжнародною організацією цивільної авіації (англ. International Civil Aviation Organization, скорочено – ICAO).
     

    Images:

    il76-modern.jpg
  11. ponab

    ponab Moderator

    Незважаючи на морозну погоду і сильний вітер, військовослужбовці, які беруть участь в операції Об’єднаних сил, продовжують виконувати плани з бойової підготовки та підвищувати навички володіння штатним озброєнням.

    І навіть на полігонах у районах відведення важкого озброєння вогнева підготовка відбувається в умовах, які максимально наближені до бойових. Неподалік Маріуполя воїни-зенітники відпрацювали стрільби із зенітної установки ЗУ-23-2 по наземних цілях.
    Веденню стрільби передував багатокілометровий марш, а також заняття вогневих позицій і їхнє інженерне облаштування.
    Уже на місці командири розрахунків активно розпочали керування роботою номерів обслуги під час заняття вогневої позиції, стрільби та її коригування по наземних цілях.
    – Найбільш напруженими елементами тренувань є пошук і виявлення цілі, а також надання команди на відкриття вогню. Крім того, часто доводиться відпрацьовувати нові, нестандартні ввідні, – розповів військовослужбовець Олександр.
    За словами командира підрозділу, усі бойові розрахунки продемонстрували професіоналізм, належний рівень практичних навичок у володінні штатним озброєнням і військовою технікою.
     

    Images:

    0c62f6b252d2b891310eb4436f1031434f78033f.jpg
    7495402fa8ae1f0162aaae7aef16698bc5561761.jpg
    d69f2767ad8d634ee609a48e345889daf58ee91f.jpg
    da0260288d95beccc1cc5a6dfc89ea7918cb2365.jpg
  12. ponab

    ponab Moderator

    30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького

    Навчання військовослужбовців 30 ОМБр.
    Відпрацювання та підготовка елементів наступального та оборонного бою, водіння в складних умовах місцевості, захоплення вигідного рубежу, надання першої медичної допомоги пораненим та їх подальша евакуація з поля бою. Також військовослужбовці зі штатного озброєння виконують вогневі завдання.
    Під час наступу підрозділи вчаться діяти швидко і злагоджено, а також миттєво орієнтуватися, якщо ситуація змінюється.
    Особовий склад цілком впорався з поставленими завданнями та готовий виконувати будь-які дії щодо захисту територіальної цілісності держави.
    Підрозділи бригади будуть і надалі активно навчатись.
     

    Images:

    82716541_2826008760795883_4785483669651324928_n.jpg
    82788810_2826007860795973_3915074247508099072_n.jpg
    82790342_2826008650795894_1153010805566865408_n.jpg
    82831016_2826008420795917_6491197813492285440_n.jpg
    82865332_2826008534129239_7431739189676212224_n.jpg
    82877058_2826692234060869_1935053560517492736_o.jpg
    82909243_2826008090795950_5892312422756122624_n.jpg
    82936367_2826007964129296_6330318882728837120_n.jpg
    82969939_2826008287462597_1309525654420586496_n.jpg
    83275943_2826008960795863_2489503670580805632_n.jpg
    83372028_2826008890795870_2393799665943314432_n.jpg
    84152689_2826008184129274_4930754500282548224_n.jpg
    84240925_2826007774129315_3342322293954052096_n.jpg
    84263040_2826693307394095_6904320929464057856_o.jpg
    84344743_2826009037462522_6857338707414876160_n.jpg
    Last edited: Jan 24, 2020
  13. ponab

    ponab Moderator

    Бронежилети з позитивною плавучістю, костюми від гіпотермії, GPS-навігатори та інше обладнання на 29 млн отримали екіпажі кораблів та спецпризначенці Держприкордонслужби.ДПСУ.

    Загалом екіпажі корабельно-катерного складу та бійці відділів спеціальних дій отримали понад 3000 предметів на суму близько 29 млн грн. Серед них засоби, які зможуть зберегти життя та здоров’я морських прикордонників у випадку аварійної чи іншої нештатної ситуації: бронежилети з позитивною плавучістю та спеціальні костюми від гіпотермії, а також саморятівники ізолюючого типу OCENCO M-20.2 (забезпечують до 15 хвилин захист органів дихання під час евакуації з задимленого приміщення). Також серед отриманого: наручні GPS-навігатори, портативні газоаналізатори, різноманітні прилади для освітлення та огляду суден.
    Перелік майна для поставки складався на підставі вивчення реальних потреб та завдань, що постають перед персоналом Морської охорони і в повсякденній оглядовій діяльності, і в штурмових, і в штормових, аварійних умовах. А також враховано досвід використання і виправданої доцільності іноземних колег.
     

    Images:

    news_20200124_132046_1579864846.jpeg
    news_20200124_132050_1579864850.jpeg
    news_20200124_132054_1579864854.jpeg
    news_20200124_132101_1579864861.jpeg
    news_20200124_132116_1579864876.jpeg
  14. ponab

    ponab Moderator

    Мінборони призупиняє закупівлю БТР-4Е: знайшли пошкодження

    Бронетранспортери перевірила експертна група.
    Міноборони тимчасово призупиняє приймання бронетранспортерів БТР-4Е через пошкодження, які були виявлені на них. Про це повідомляє пресслужба відомства.
    "На початку січня 2020 року, під час виконання заходів вхідного контролю фахівцями 85 військового представництва Міністерства оборони України на корпусах бронетранспортерів БТР-4Е виробництва товариства з обмеженою відповідальністю “Лозівський ковальсько-механічний завод” були виявлені пошкодження “зміцнюючої наплавки” на зварних з’єднаннях бортів", - йдеться у повідомленні.
    24 січня робоча група перевірила наявність пошкоджень зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів бронетранспортерів БТР-4Е в місцях постійної дислокації. За попередніми даними пошкодження наплавки підтверджені на кількох бронетранспортерах.
    "З метою недопущення постачання до ЗС України неякісної продукції та до часу з’ясування всіх обставин, Міноборони тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів БТР-4Е", - зазначають у відомстві.
     
    taki_spravy and Ervin41 like this.
  15. ponab

    ponab Moderator

    ДП «Житомирський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», придбає на відкритих електронних торгах 60 комплектів гусеничних стрічок для бойових машин піхоти (БМП) за 27 млн грн.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.
    Тендер (допорогові закупівлі) на придбання 60 комплектів гусеничних стрічок типу 675-35-сб9 разом із ЗІП оголошено 16 січня. Початкова ціна складає 27 042 000 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 15:00 28 січня, початок аукціону – 29 січня 2020 року о 12:39.
    Графік постачання:
    • до 30.03 – 5 комплектів
    • до 30.05 – 20 комплектів
    • до 30.08 – 20 комплектів
    • до 30.10 – 15 комплектів

    Зазначається, що закупівля не підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі».
    Нагадаємо, на початку минулого року повідомлялося, що ДП «Завод ім. Малишева», що входить до складу ДК «Укроборонпром», у рамках програми імпортозаміщення освоїв та розпочав серійне виробництво нових гусениць для БМП зі спеціальних сталей українського виробництва. Відзначалося, що перші комплекти нових гусениць вже успішно пройшли випробування у військових частинах ЗСУ.
     
  16. ponab

    ponab Moderator

    Черговий гелікоптер H225 Super Puma для ДСНС 22 січня почав переліт в Україну.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.
    Гелікоптер з бортовим номером 55 “синій” випущений у 2009 році, тимчасова реєстрація F-WTBS.
    З наявних фотознімків можна побачити, що борт обладнаний лебідкою, пошуковим прожектором, також наявні балонети для аварійного приземлення на воду.
    Випробування вертольота з бортовим номером 55 проходили в Альбасете, Іспанія.
    Цей вертоліт стане четвертим, поставленим Державній службі з надзвичайних ситуацій України в рамках контракту на постачання 55 вертольотів Airbus Helicopters для МВС України.
    Посадку по дорозі ввечері 22 січня вертоліт здійснив в Будапешті.
     
  17. ponab

    ponab Moderator

    Майже як нові. На Київському бронетанковому заводі відвантажено першу партію відремонтованих танків Т-72

    Сьогодні, 24 січня, перша партія у 2020 році з 15 одиниць відремонтованих танків Т-72 з покращеними ТТХ відправилася у війська. Передачу техніки організував Об’єднаний центр забезпечення військово-технічним майном.
    Уповноважені особи завантажили військову техніку на універсальні платформи автоматизованим методом та встановили на спеціальні шпори, що входять у комплект поставки, задля дотримання належних заходів безпеки на залізничному транспорті під час перевезення бронетехніки. Башту та ствол гармати також зафіксували у нерухомому положенні з метою унеможливлення поворотів під час руху.
    Варто зазначити, що найближчим часом, до кінця січня, у війська буде відправлена друга партія танків з 10 одиниць після капітального ремонту, яким доопрацьовано оптику, стабілізаційну систему гармати, покращені загальні ходові характеристики. Крім того, у лютому танкісти отримають ще шість одиниць Т-72 з покращеними характеристиками, якими буде укомплектовано танковий батальйон.
     

    Images:

    7745701_original.jpg
    83435098_2595691330718488_369690190471495680_o.jpg
    83915589_2595691334051821_7782012588916736000_o.jpg
  18. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Messages:
    3,088
    Location:
    Киев
    В прошлом, 2019 году, 60% самолетов, поступивших из предприятий Госконцерна «Укроборонпром» в воинские части, прошли не только ремонт, но и модернизацию.

    Об этом сообщает Армия Inform в понедельник, 20 января.
    В командовании Воздушных сил отмечают, что в прошлом году из предприятий Государственного концерна «Укроборонпром» в части поступали самолеты типа Миг-29, Миг-29УБ, Су-27, Су-25, Су-24М, Ил-76 МД, Ан-26, подчеркивая, что около 60% из них прошли не только ремонт, но и модернизацию.
    Также отмечается, что почти 100% полученных из авиационно-ремонтных заводов вертолетов типа Ми-8МСБ-В и Ми-2МСБ также были модернизированы.
     
  19. sergeipivovar

    sergeipivovar General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    18,434
  20. ponab

    ponab Moderator

    На одному з полігонів Луганської області проходять збори командирів танкових підрозділів Збройних сил України. Учасники вивчають теорію й загальну тактику та порядок роботи командира з планування бою, повідомляє прес-служба Оперативного командування «Схід» ЗСУ.

    Вдосконалюють і практичну складову, зокрема порядок дій екіпажу при озброєнні танка, приведення його до бою й виконують вправи стрільб. Кожен такий елемент підлягає тестуванню.
    Окрім того, військові вивчають роботу мінного трала, порядок і принцип роботи з нічними приладами, зняття, обслуговування й розбирання клинового затвора, встановлення колоди для просування танка у складних погодних умовах.
     

    Images:

    83355119_2442587889388173_265015369247227904_o.jpg
    83603723_2442587979388164_5673252138424205312_o.jpg
    83663806_2442587969388165_1883462537911992320_o.jpg
    1-24.jpg
    2-22.jpg
    4-12.jpg
    7-8.jpg
  21. ponab

    ponab Moderator

  22. ponab

    ponab Moderator

    ДП «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу бронетанкового кластера ДК «Укроборонпром», купує тепловізійні системи нічного керування для бронетехніки.

    Відповідний тендер розміщений на одному з електронних майданчиків, повідомляє Defense Express з посиланням на «Український мілітарний портал».
    Згідно з тендерною документацією тепловізійні системи нічного керування (46 одиниць з початковим бюджетом у понад 13 млн гривень – прим. ДЕ) мають наступні конструктивні вимоги:
    Тепловізійна камера:
    • повинна мати захисне германієве вікно для захисту оптики від впливу зовнішнього середовища;
    • повинна мати форсунку омивання захисного вікна;
    • повинна бути заповнена азотом, що виключає, при перепаді температур і атмосферного тиску, запотівання оптики, електроніки та захисного вікна;
    • повинна бути обладнана осушувачем з індикатором вологості;
    • повинна бути обладнана обігрівом захисного германієвого вікна для видалення криги у зимовий період;
    Монітор:
    • органи управління (кнопки) повинні підсвічуватись зеленим кольором при недостатньому освітленні;
    • повинен бути обладнаний датчиком автоматичного вмикання підсвічування кнопок;
    • назва кнопок повинна бути українською мовою;
    • екранне меню повинне бути українською мовою.
    Блок управління:
    • повинен мати підсвічування кнопок, а також можливість регулювання підсвічування та вимикання підсвічування кнопок;
    • повинен мати можливість закріплення на блоці комутацій, тим самим створюючи єдиний елемент
    • блок комутацій та управління, для кріплення в єдиному місці.
    Приймання пропозицій від постачальників закінчується 30 січня ц.р. Період постачання тепловізійних систем на підприємство – з 10 лютого по 30 червня ц.р.
     

    Images:

    200125_MBTZ_1.jpg
    200125_MBTZ_2.jpg
    200125_MBTZ_3.jpg
  23. tms

    tms Stabsfeldwebel

    Messages:
    593
  24. ponab

    ponab Moderator

    Виробництво ракет РС-80КО
     

    Images:

    0aac1fe6aa49.jpg
    73b2ad1dffb7.jpg
    89f61417a496.jpg
    729779f68724.jpg
  25. ponab

    ponab Moderator

    Оцінка експлуатації бойової тактичної броньованої колісної машини «Дозор-Б» від військових 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, які експлуатують ці машини з 2016 року.

    Відгуки зібрав військовий кореспондент АрміяInform.
    Представник бронетанкової служби бригади: «У нас є машини, які без важких поломок пройшли дорогами війни по 20 тис км і більше»
    – «Дозор-Б» Львівського бронетанкового заводу ми почали отримувати з літа 2016-го. Ця машина є на озброєнні тільки в нашій бригаді. На мій погляд, вона надійніша, ніж БРДМ та БТР-80, на яких їздили розвідники, не кажучи вже про допотопні УАЗи. Машина в цілому забезпечує виконання завдань розвідувальними підрозділами.
    У порівнянні з БТР, двигун «Дойтц» (Deutz) набагато тихіше працює, встановлена автоматична коробка передач. У машині була проблема з поворотом башти на 360 градусів, бо на корпусі були встановлені агрегати, що заважали оберту. За нашим проханням заводчани цей недолік усунули. Якщо зважити, в яких умовах працюють і експлуатують «Дозори», враховуючи те, що вони менш схильні до поломок у порівнянні з іншою технікою, це дуже хороша машина.
    У нас є машини, які без важких поломок пройшли дорогами війни по 20 000 кілометрів і більше. Тільки не зрозуміло, чому машину не запускають у серію? Такими машинами необхідно оснастити всі десантно-штурмові бригади, передусім розвідувальні підрозділи. На озброєнні бригади є невелика кількість «Дозорів», і в середньому 1-2 поломки на рік на машину, на мою думку, хороший показник, як для військової техніки.
    Командир розвідувального підрозділу бригади: «Машину таки слід доводити до ладу, і заводчани знають, що варто робити»
    – Машина ще «сира», оскільки створена досить швидко. У майбутньому, за 2-3 роки, її доведуть до досконалості, адже потенціал у неї великий. Вона легка, малогабаритна й нижча, в порівнянні з «Козаками». Корпус її начебто присів і здатен проїхати там, де БТР чи БРДМ не пройдуть.
    Тут створені набагато комфортніші умови, ніж у БТР. Але машину таки слід доводити. Заводчани знають, що варто робити, але, мабуть, їм бракує часу. Не доведені деякі вузли і агрегати, дещо треба змінити компоновку. Машина як зовні, так і всередині створює багато шуму. Навіть інколи не чути дзвінка виклику по телефону, а на великих швидкостях буває, важко розмовляти з водієм.
    Кулеметники нарікають на будову башти, якби встановили бойовий модуль з дистанційним керуванням, було б краще. Важко замінювати короба з набоями до кулемета: люк завузький, якщо боєць великий чи в бронежилеті, через люк протиснутися неможливо. Тут короб на 50 патронів – у бою це на лічені хвилини інтенсивного вогню. Крім нашої бригади, наскільки мені відомо, машину ніде не експлуатують, хоча потреба в техніці такого класу, особливо для розвідувальних підрозділів, величезна.
    Інженер-технік бригади: «На комфорт екіпаж не нарікає»
    – Здебільшого в автомобілі страждає ходова. Виходять з ладу торсіони й маятники, але заради справедливості слід зазначити, тут багато залежить від манери водія керувати. Щодо компоновки – крісла екіпажу кріпляться не до днища, що є великим плюсом у разі наїзду на вибуховий пристрій. Є капсула, протимінний захист. На комфорт екіпаж не нарікає, дуже зручно в ній їздити. У разі потреби складного ремонту – подається відповідна заявка на завод-виробник. На машину встановлено дуже хороший німецький двигун, але бракує запчастин до нього.
    – Які вузли замінює тільки завод-виробник?
    – Наприклад, від педалі газу іде дріт дросельної заслінки спочатку на блок керування за кріслом водія, а потім безпосередньо до двигуна. Ми його не можемо самі замінити. Якщо з цим дротом виникає проблема, звертаємось до представників виробника.
    – У бойових умовах ви чекатимете прибуття заводчан?
    – Якщо дозволяють умови, його краще повністю замінити з блоком керування, але самостійно це зробити не можемо, є велика ймовірність спалити бортовий комп’ютер. Тому відповідні роботи проводять тільки працівники заводу.
    – Як швидко доставляють запчастини у разі потреби?
    – Якщо я сьогодні подам заявку на завод, то через два-три тижні отримаємо необхідну деталь або вузол. Якщо потрібна участь у ремонті працівника заводу, він прибуде в частину впродовж місяця. Все залежить від завантаженості заводчан.
    Висновки кореспондента
    Машину доводиться бачити не вперше, але коли сам сидиш за кермом та ще й маєш можливість проїхатись, складається особисте враження від техніки.
    Перше, на що звертаєш увагу, – невдала конструкція капоту, яка суттєво обмежує огляд водієві та командиру машини. Під час руху машини він ще більше задирається доверху, «Дозор» начебто присідає на задні колеса.
    По-друге, низька шумоізоляція. Достатньо запустити двигун та обігрів салону, як ти вже відчуваєш себе у відносно некомфортних умовах. Після того, як автомобіль набирає швидкість, рівень шуму в салоні ще збільшується.
    Третє – робота крісла водія більше схожа на роботу якогось атракціону. Воно постійно стрибає вгору-вниз, незалежно від того, як машина рухається, – по прямій чи з перешкодами, при цьому досить жорстко опускається донизу, а потім різким поштовхом підкидає водія вгору. За таких умов про комфорт для водія бронемашини говорити не має сенсу.
    У порівнянні з іншою технікою, «Дозор» має і суттєві переваги, про які вже говорили представники бригади, тож машину вкрай необхідно вдосконалювати та запускати у серію.
    Олександр ДІДУР
     

    Images:

    83403530_2755893051142704_7643003326681841664_n.jpg
    83915362_2755893154476027_6525563328591298560_n.jpg
    84331632_2755892941142715_6323761511344898048_n.jpg
    84728558_2755892777809398_938401507512942592_n.jpg
  26. ponab

    ponab Moderator

    Особовий склад одного з підрозділів окремої десантно-штурмової бригади на Луганщині на місцевому полігоні займається активним вишколом бойової майстерності. Зокрема відпрацьовують дії в обороні.

    Серед навчальних пріоритетів — тактична медицина, тактика ведення бою і взаємодія з бронетехнікою, вдосконалення командної роботи. Кожен елемент підготовки десантники навчаються виконувати на максимальній швидкості. Від цього потім може залежати їхнє життя.
    Тим часом екіпажі бойових машин відпрацювали нормативи завантаження й розвантаження боєкомплекту БМП-1.
    Задум тренування був таким: розрахунок великокаліберного кулемета ДШК помітив пересування сил противника й передав сигнал бронегрупі, що з десантом усередині висунулася на підмогу.
    Завдання десанту — якнайшвидше висадитися з БМП-1 та, пересуваючись перебіжками, захопити укриття й приготуватись до відбиття атаки. Процес висадки прикривали вогнем як розрахунок ДШК, так і бойової машини піхоти.
    Згодом почали підніматися групи мішеней, які десантники без труднощів «скосили».
    — Такі заняття дуже важливі у підготовці, бо дають змогу підготувати справді злагоджений колектив, який розуміє і знає, що слід робити в екстремальній ситуації, — підкреслив керівник навчальної точки.
    Пресслужба 46-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України
     

    Images:

    03d75de22f5ccf32596affc44d39810a3c9721fb.jpg
    4a423b9571112917f239bc915e7889211e5128ae.jpg
    5f2536148c7b4225e00d2161b49165d0f75a6d37.jpg
    6a581aa235c539e28ebe5d2c99abd99a0b18c0e2.jpg
    389fbb7e49c1a80da74f787a7dd4f3238416f11e.jpg
    808c8abe1dab298ca299b86ed7b09e53c3b8e81b.jpg
    78092f7c5f01ddfd838c0bdfb2312e53dd949046.jpg
    a4a961b683710763f4db7be6b1e28fa1f82fadf4.jpg
    ef7b309978a69b37f8f7c54715f4f73843df3dcf.jpg
    f2877f30baab1ae9ee4e3b1d133b55ca1d1ad816.jpg