Новини ЗСУ, ВПК, навчання, збори, виставки

Dieses Thema im Forum "Українська визвольна війна" wurde erstellt von Leo905, 14. Juni 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    ДК «Укроборонпром» оприлюднив орієнтовну вартість нового корпусу БТР-4Е з вітчизняної сталі марки «71» та імпортної бронесталі (MiiluxProtection 500).

    Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.
    Інформація була оприлюднена у відповідь на лист від колективу Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ) в якому працівники підприємства скаржаться Президенту Зеленському на «злочинні дії посадових осіб» «Укроборонпрому» та «керівництва підприємств Концерну».
    «Інформація, розповсюджена цим підприємством (ЛКМЗ – прим. ДЕ), про те, що використання фінської броне сталі (MiiluxProtection 500 ), з якої виготовляють бронетехніку країн НАТО, начебто призводить до підвищення ціни на 1 млн грн за один корпус, не відповідає дійсності і є виявом несумлінної конкуренції», - наголосили у прес-службі «Укроборонпром».
    У відповідь на дезінформацію наводимо калькуляцію вартості корпусів для БТР-4, які виготовляє «ЛКМЗ» у порівнянні із вартістю корпусу, виготовленого з імпортної сталі на ДП «ХКБМ ім. Морозова», - додали представники Концерну.
    Згідно з підрахунками «Укроборонпрому», економія лише на одному корпусі, який виготовляється із фінської бронесталі, становить майже 0,4 млн грн. А отже, при серійному виробництві БТР-4 ідеться про мільйони зекономлених бюджетних гривень.
    Крім того, у Держконцерні нагадали, що реальні потужності ЛКМЗ з виготовлення нових корпусів для БТР лише 1,5 корпуси на місяць, що було засвідчено самими військовими. Також було відзначено, що цього року ЛКЗМ підвищив ціни на виготовлені корпуси у 1,5 раза.
     

    Images:

    190819-LKMZ-0.jpg
    190819-LKMZ-1.jpg
    190819-LKMZ-2.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Захист для рук та ніг ОМОНа. Стан вживаний, липучки тримають добре.. В середині кожного елементу мет...
      1100 грн.
    2. набор подсумков с комплекта рф ратник состояние хорошее пакую сам быстрая отправка делайте ставки о...
      175 грн.
    3. Все пусте та безпечне, в колекцію або на створення колажу
      36 грн.
    4. Зимова куртка армії рф. Шикарний стан, можна сказати стан нової, ціла та чиста. Відправлення тільки...
      620 грн.
    5. (в наличии 14 шт.)
      Тубуси привезли з Ізюмського района з підарпозицій кацапські трофей. Взводяться і клацають
      1000 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Ну ось...з'явилися перші обзори про "президентські" модулі для військових на передовій...

    Бійці на нулі були трохи здивовані - навіщо вікна для модулів які вкопують в землю?
    Також, серед куди більш значних мінусів - тотальне демаскування під час вкопування (на нулі це взагалі гра зі смертю), модуль повністю не броньований (тобто знов таки - зверху цей контейнер не поставиш, бо його проб'є люба куля чи осколок, а вкопати важко, та й дах не витримає будь якого прямого прильоту), чомусь у модулі немає запасного виходу.
    Деякі варіанти модулів також не можливо глибоко закопати, через вузли забезпечення і комунікації санвузла (варіант без санвузла можна).
    Нагадаємо, коштує таке щастя близько півмільйона гривень та задумувалось як комфортабельний модуль для проживання на передовій. Як зауважили бійці - він дійсно комфортний, але для передової повністю не придатний...а от для полігонів саме те.
    ре: додам як казали наші бійці сепари від подиву навіть повилазили з укриттів коли пригнали колупатора та крана це щастя закопувати.
     

    Images:

    68725143_3066636273353255_6543136835822944256_o.jpg
    Surovyy, taki_spravy und slawuta5 gefällt das.
  4. ponab

    ponab Moderator


    19 серпня під час активної фази багатонаціональних навчань «Combined Resolve-XII», які тривають на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC) на полігоні «Хоенфельс» в Німеччині, сили умовного противника продовжували атакувати лінію оборони BLUFOR. Головний удар OPFOR був спрямований на позиції механізованої роти зі складу 93-Ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Збройних Сил України.
    Вчорашні спроби умовного противника знайти слабину в обороні «холодноярців» під командуванням капітана Олександра Борща виявилися марними. Українська механізована рота вдалася до тактики маневреної оборони. Піхота часто змінювала позиції і за першої-ліпшої нагоди контратакувала наступаючих. Зокрема, після однієї з вчорашніх атак OPFOR, «холодноярець»-розвідник зайшов в тил наступаючого підрозділу та, скориставшись ситуацією, полонив понад три десятки умовного противника і чотири їхні БМП.
    Тож події сьогоднішнього дня навчань мали подальше продовження саме на лінії оборони «холодноярців». Умовний противник переважаючими силами зайшов у фланг наших позицій та умовно «знищив» один зі взводів, а згодом і на іншому флангу ротної позиції завдав втрат іншому взводу. Стрільба холостими набоями не вщухала на позиціях роти понад чотири години, спостерігачі-посередники мали клопоту з фіксацією «втрат» як з боку наступаючих, так і оборонців.
    Між тим навіть мінімальними силами, що залишалися в строю, , «холодноярці» у гірсько-лісній місцевості полігону ще довго могли чинити спротив противнику, але, за сценарієм навчань, рота мала бути «переможеною». Що і сталося завдяки посередникам-спостерігачам. «По залишках роти нанесено умовний ракетний удар, уцілілих не залишилося», — повідомили вони нашим воїнам.
    Тепер українська рота має до 24 годин перепочинку і вже сьогодні братиме участь в чергових етапах активної фази навчань — контрнаступ та наступ.
     
  5. ponab

    ponab Moderator

    Командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України став генерал-майор Євген Мойсюк.

    Про це повідомив у Facebook міністр оборони Степан Полторак.
    «Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-майора Євгена Мойсюка! Він неодноразово проявляв героїзм та мужність під час захисту територіальної цілісності України, тож переконаний — його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ. Бажаю витримки, наснаги та мудрості під час прийняття рішень!», — повідомив Полторак.
    Натомість генерал-лейтенант Михайло Забродський, покинувши посаду командувача ДШВ ЗСУ, стане народним депутатом:
    «За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України, командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського прикомандировано до Верховної ради України», — написав міністр оборони.
     
    Surovyy und taki_spravy gefällt das.
  6. ponab

    ponab Moderator

    На Донеччині відбулося тренування авіації та протиповітряної оборони Об’єднаних сил.

    Згідно з планом навчального дня відпрацьовувалися питання з відбиття удару засобами повітряного нападу противника, а також виконувалися вправи щодо забезпечення наземної охорони та оборони військових об’єктів, попередження несанкціонованого зльоту-посадки військових літаків.
    Особовий склад діяв впевнено та у відповідності до поставлених завдань. В межах польотної зміни було виконано перебазування винищувачів, штурмовиків та бомбардувальників між аеродромами різної дальності.
    — Залучаємо пілотів різного рівня з метою поступового підвищення їхнього рівня кваліфікації в опануванні нових аеродромів та розширення можливості авіації Об’єднаних сил, — розповів керівник заняття.
    Впродовж заняття було відпрацьовано низку навчально-бойових завдань, зокрема дії екіпажів та розрахунків протиповітряної оборони під час відбиття умовного нападу противника з повітря, нанесення умовних ударів по визначених наземних цілях.
    Також було проведено тренування підрозділів охорони та оборони аеродрому в разі несанкціонованих дій льотних екіпажів для початку злету.
     

    Images:

    f8c7686a460d851651dd34197755810de60d50fb.jpg
    6934ad0bb59e085950862677259f7ecdfb4a2917.jpg
    668993573de2707a5003b00aca5dc29f7375d7dc.jpg
    d4d1d3e737fd3785b9773e9bfbcd7d3560994ab4.jpg
    e60d6d31605c2717e323186d51a4c4f03d819444.jpg
    форт55, maccanon, Surovyy und 3 anderen gefällt das.
  7. ponab

    ponab Moderator

    20 серпня, після трьох діб в обороні та попереднього активного дня, механізована рота зі складу 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний яр» ЗС України, яка бере участь в багатонаціональних навчаннях «Combined Resolve-XII», отримала можливість відновити боєздатність.

    Особовий склад роти поповнив боєкомплект холостих набоїв та імітаційних засобів, обслуговував озброєння та техніку.
    Активна фаза навчань «Combined Resolve-XII» триває на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC) на полігоні «Хоенфельс» в Німеччині.
    Після оголошеної оперативної паузи розпочинаються наступні етапи маневрів. Сили BLUFOR, у складі яких діє українська механізована рота, вестиме контрнаступ та наступ.
     
  8. ponab

    ponab Moderator

  9. Ewald

    Ewald Oberfeldwebel

    Beiträge:
    377
    Ort:
    Украина
    Виступ українського льотчика та підполковника Юрія Булавки на бойовому винищувачі Су-27 у польському місті Гдиня на авіашоу "Gdynia Aerobaltik 2019" визнали найкращим пілотажем.
    Маневри українця справді вразили світ. Як пише британське видання Daily Mail, особливо приголомшливим був маневр із наближенням до відкритої кабіни літака з пресою попереду – до Су-27 можна була дістати рукою.


     
    Камча, taki_spravy, pallas und 9 anderen gefällt das.
  10. ponab

    ponab Moderator


    Третю добу, з четверга 22 серпня, на полігоні Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC) триває наступальна операція сил BLUFOR. Механізована рота зі складу 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» ЗС України, яка бере участь в навчаннях «Combined Resolve-XII», після відновлення боєздатності вночі здійснила марш та з танковим підрозділом США зайняли визначені панівні висоти. Умовний противник відступив та майже не здійснював їм спротиву.
    Втім, вже наступного дня українська піхота спільно з союзниками вела активні навчальні бої із застосуванням лазерної системи імітації бою «MILES», виконуючи завдання із заволодіння новими позиціями та зачистку місцевості. OPFOR завдав роті «втрат», вивівши на добу з «навчальної гри» взвод «холодноярців». Коли умовний противник застосовує протитанкові системи «Джавелін», наразі їхні макети з лазерними системами «MILES», кількість не враженої бронетехніки та полі бою швидко зменшується. Хоч і з «втратами», але чергове завдання було виконано.
    У п’ятницю, 23 серпня, перегрупувавши сили та поповнивши запаси, «холодноярці» продовжили наступальні маневри, які завершаться 24 серпня штурмом позицій умовного противника.
     

    Images:

    3b6646308590e836c84c91299dfa72ad30786fd4.jpg
    5d498c27e6bbc7fa453159709a43580af99c62af.jpg
    5dc383e80166aa410a41f319afeaf0e35e7596e2.jpg
    8daf24f1cc32cc9fc4cbf156b41bf28c47048f02.jpg
    67df2119d511014b076f30b441b73d71a6db0eca.jpg
    374d4875a55cac05475d06a06c05c145a9c696d0.jpg
    802bd385bf1183906c049504f298257dcd78f52e.jpg
    05171871cd7b59c9dabbe9ba30e8112084c2aa8a.jpg
    83292087a503db6b7c088552815bc2b675bf9f82.jpg
    b2a94922959f77a76f315840534766ca95140e69.jpg
    b82fa3a60d91082feea12480ea6e1cdb7a69d9f1.jpg
    cf17c0150efaaa6f3498f745b850e049d6f1db4e.jpg
    f11e985eadc3a18e4c5bccdf6fb9d7929e6d4334.jpg
    f71aec9ab3fcb004d2a65448118f4b4c475299f7.jpg
    taki_spravy, maccanon, Surovyy und 2 anderen gefällt das.
  11. ponab

    ponab Moderator

    24 серпня завершено активну фазу навчань «Combined Resolve-XII», які проходила на базі багатонаціонального центру JMRC «Хоенфельс», в Німеччині.

    Після повернення з маневрів, у механізованій роті 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» ЗС України підбито підсумки участі цього підрозділу в активній фазі навчань. Як зазначив керівник українського контингенту полковник Руслан Шевчук, особовий склад роти успішно виконав поставлені завдання, продемонстрував злагодженість та професійність на всіх етапах навчань.
    - Рота продемонструвала вміння швидко долати значні відстані у важких умовах. Механіки-водії не допустили дорожньо-транспортних пригод та продемонстрували вправність на ґрунтових гірських дорогах вночі та вдень, підрозділи активно діяли в обороні та наступі, використовуючи бойовий досвід та демонструючи його нашим партнерам, - зазначив полковник Руслан Шевчук.
    За проявлені відмінність, ініціативу та професіоналізм під час активної фази багатонаціональних навчань «Combined Resolve-XII» кращих військовослужбовців нагороджено пам’ятними відзнаками 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» ЗС України.
    Зокрема, нагородами військової частини відзначено командира роти капітана Олександра Борща, командира взводу молодшого сержанта Дмитра Циганка, гранатометника солдата Юрія Павлюченка.
    За оцінкою американських спостерігачів-інструкторів, рота вразила партнерів швидкими та рішучими діями, нестандартними рішеннями, які більш притаманні бойовим умовам. Така «агресивність» дій часто ставала неочікуваною для умовного противника і давала ефективні результати.
    Ураїнські віськові вкотре продемонстрували на «Combined Resolve-XII» результативність та бойовий досвід, отриманий у захисті незалежності України на Сході держави.
     

    Images:

    1ab369b7715fe41a95aabfcc94c6f1b87ecf9f37.jpg
    4ba079d190016759831f80b944525b54110dba02.jpg
    6761c4570469fd3962b26f5bb7afa70eeda1065e.jpg
    Камча, Surovyy, Ervin41 und 4 anderen gefällt das.
  12. Josef Danel

    Josef Danel Moderator

    Beiträge:
    32.633
    Ort:
    Kyiv, Ukraine
    Розпочалась ліквідація «зайвих» військових кафедр.

    Міноборони та Міністерство освіти ліквідовують військові кафедри у Державному університеті телекомунікацій та Херсонському державному університеті, які були створені у 2017 році.
    З цією метою, 19 серпня 2019 року, міністрами підписано спільний наказ, який видано на виконання урядової постанови щодо оптимізації мережі військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти від 19 червня 2019 р. № 584.

    У Державному університеті телекомунікацій готували фахівців з питань логістики (тилового та інших видів забезпечення), а у Херсонському державному університеті з питань програмної інженерії, економіки, військового перекладу, фізичного виховання, спорту та реабілітації.

    Наразі понад 50 закладів військової освіти мають у своєму складі кафедри військової підготовки, які готують офіцерів запасу, причому біля двадцяти з них були створені (або відновлені) після початку російської агресії проти України, зокрема й вищезазначені.

    Причиною ліквідації цих кафедр в Уряді назвали усунення дублювання з іншими закладами. Також, відомо, що загалом популярність військових кафедр, а відповідно й прибутки закладів, дещо впали, після запровадження Міноборони призову офіцерів запасу на службу.

    Кафедри будуть ліквідовані до 30 вересня та 30 серпня 2019 року відповідно.
     
  13. Serzh180473

    Serzh180473 General-major

    Beiträge:
    5.289
    Kryvonos Serhii

    На минулому тижні працював на чотирьох підприємствах Укроборонпрому.
    Цікава картинка вимальовується .
    Почну з візиту на Житомирський бронетанковий завод :
    Місяць пройшов з того часу як немає попереднього директора. Нового не призначено, хоча мною офіційно подавалась кандидатура для тимчасового призначення підтримана колективом заводу, але реакції з боку керівництва Укроборонпрому немає.
    За «успішну» діяльність керівництва заводу - суд ухвалив штрафні санкції до підприємства. Юридичний нонсенс; «закерував» минулий директор, а сплачувати буде підприємство. Між тим, потенціал заводу один з найбільших серед таких заводів нашої країни , і навіть зараз, є добрі напрацювання колективом заводу по питанням імпортозаміщення. Сподіваюсь, що в найближчий час у заводу, все ж таки буде новий керівник який зможе організувати все на покращення і розвиток виробництва.
    Та й буде взаємодія та підтримка з боку Міністерства оборони, що стосується державних замовлень для підприємство – бо без замовлень заводу буде важкувато. Питання є, проблемні питання підняті але залишаються відкритими, а техніка не відремонтованою. Будемо далі дотискати в ручному режимі.
    Наступним був Шепетівський ремонтний завод:
    Зовсім інша картинка , просто ніч день у порівнянні з ЖБТЗ. Все відрізняється в кращу сторону починаючи від відношення керівництва заводу до своїх підлеглих, організації виробництва . розширення можливостей виробництва , так і заробітної плати на заводі (вона в два - три рази вища ніж в Житомирі). Там також достатньо проблем, але незважаючи на це завод не розкрадено , постійно ведеться робота по модернізації виробництва, збережено навчений персонал, ведеться робота по передачі досвіду від старших до молодих, соціальне забезпечення також на достойному рівні . Молоді багато і це є запорукою майбутнього заводу. Величезна робота виконана по організації імпортозаміщення (Я окремо зупинюсь на цьому питанні, З урахуванням виступів певних фахівців , які БМП від БТР не відрізнять.). Збільшення замовлень з ремонту і випуску нової техніки - є головним для заводу крім того, що він спроможний самостійно працювати з закордонними партнерами і по закупівлях, і по продажу без посередників, які більше заважають і за це ще гроші беруть.
    Далі було славетне місто Рівне:
    Автомобільний ремонтний завод або точніше те, що від нього залишилось….
    Колись завод мав чудові виробничі можливості і близько тисячі людей, що на ньому працювали. Зараз половина цехів продана за борги і працівників трохи більше 70 . Замовлень нема. Рахунки арештовані. В очах людей безнадія і розчарування. Частина територій використовується для зберігання майна Міністерства оборони України: Тисячі двигунів лежать просто неба, а автомобільна техніка яка потрібна для наших воінів на Сході України ржавіе на майданчику. На фото все видно без моїх коментарів….. Волонтери протягом війни шукали гроші на ремонт техніки, закупали цю техніку, а запаси держави ржавіли десятками років. Обурення, це не те слово яке в змозі визначити рівень моїх емоцій, коли я це побачив!!!!
    А цей завод спроможний був ремонтувати і ставити цю техніку до лав Збройних Сил. Знов таки немає замовлень .Тендери виграють певні фірми, які потім за копійки використовують останні потужності заводу. Ми волаємо, що немає грошей на техніку, при цьому затоптуємо гроші які у нас під ногами . Завод та керівництво підприємства кинутий напризволяще Укроборонпромом, не надано не юридичної допомоги, не фінансово аудиторської допомоги, а ні стратегічного бачення, що б перетворити з занепаду до спроможностей ремонтувати техніку, або закрити і не мучати не себе не людей. Хоча саме цікаве: підприємство знаходиться майже у центрі міста – можливо земля і є причиною банкротування підприємства але це питання багатьох попередніх років. Добрі господарі , немає чого і додати !!!!! . Непочатий край роботи для правоохоронних органів.
    Останнім пунктом моєї роботи був Луцьк ,ремонтний завод « Мотор»:
    Дикий контраст після Рівного …
    Такий порядок і чистота, як в пологовому будинку. Цеха з новими станками та іншим обладнанням. Практично всі начальники цехів молоді хлопці, але які вже пройшли посади нижчих ланок виробництва. Завод проводить кадрову роботу навіть з школярами, які по закінченню школи поступають до профільованих вишів - а стипендію виплачує завод. Потім вони повертаються на завод і колишні школяри ростуть до начальників цехів.!!!!!
    Шана і повага керівництву заводу за таку плідну і кропітку роботу! Вони чітку розуміють, що саме в підготовленому персоналі величезна сила заводу, фахівців авіаційної промисловості - як коштовний камінь обробляють роками кропіткої праці і досвіду. Звичайно не все все ідеально на заводі і є проблеми, але це системні проблеми які існують між Міністерством Оборони України , Укроборонпромом та підприємствами: проблема полягає в тому, що старша ланка інколи трактує документи в корисному для них напрямку, а про свою відповідальність чомусь забуває. Особливо, це стосується зберігання майна Міністерства оборони України на фондах підрприємств, які входять до концерна Укроборнпрому. Зберігають, але при цьому за рахунок заводів…. До чого це приводить ? - це створює перед умовини до корупційних дій, знищення або пошкодження державного майна. Безгосподарність чи недбалість, А може саботаж? – пошукаємо відповіді на ці болючі питання.
    І декілька речень що стосується імпортозаміщення: цим питанням на державному рівні серйозно і цілеспрямовано не займались. Все було кинуто на підприємства і вони рвали жили як могли: де був успіх і розвиток, а де все ставало без грошей. На моє переконання та за результатами мого аналізу зробленого на посаді : Державні і приватні підприємства спроможні робити це, потрібно : Державні програми , грошова підтримка певних напрямів , середньо строкова перспектива гарантованих замовлень!!!Питання імпортозаміщення, буде обговорено в найближчий час.

    І на останок, все ж таки про Укроборонпром, згдіно Постанови Кабінет Міністрів України
    від 4 жовтня 2018 р. N 849 «Деякі питання діяльності Державного концерну "Укроборонпром"» https://ukroboronprom.com.ua/…/pro-kontsern/dokumenty/statut
    «Мета, завдання та предмет діяльності Концерну:
    17. Концерн утворений з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які провадять господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.
    18. На Концерн покладаються такі завдання: …………..
    І там дуже багато пунктів, згідно цієї постанови КМУ.
    Завдання та цілі Концерну https://ukroboronprom.com.ua/…/pro-kontsern/misiya-kontsernu
    – найбільш повне задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань в новітніх зразках озброєння, здійснення модернізації, ремонту та утилізації;
    – зміцнення міжнародного авторитету України за рахунок розширення ринків збуту конкурентоздатної продукції ОПК (зростання експорту озброєнь та валютних надходжень);
    – підвищення ролі вітчизняного оборонно-промислового комплексу у соціально-економічному розвитку країни (збільшення обсягу продаж, виробництва та ВВП, збільшення виробітку на одного працюючого та рівня середньої заробітної плати, збільшення податкових платежів)».

    Все гарно написане цілі, завдання, постанова – але майже кожного дня виникає або скандальна інформація по концерну, або викриття. І все це на фоні того, що у нас війна, того що реально відбувається на підприємствах!!! – то може вже пора дійсно прийняти рішення та змінити менеджмент концерну на більш ефективний та результативний, а то поки тільки кроваті намагаються змінити……..

    Ще треба багато розворушити у цьому вулику, аби вигнати всіх трутнів і дати спроможність бджолам носити мед для нашої України!

    Ну і очікуємо скандальні статті та купу бруду по мені - генералу Кривоносу С.Г., бо кому ж сподобається коли ворушать у вулику, в якому весь мед вже розподілили і комфортно сидиться, а я ворушу.

    Слава Україні!!
     
  14. ponab

    ponab Moderator

    На КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс», який є одним із ключових підприємств кластеру високоточного озброєння та боєприпасів «Укроборонпрому», створюється новітній виробничий центр, який замикає повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння.

    Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.
    Наразі завершено встановлення десятків комп'ютеризованих високотехнологічних верстатів.
    «Це - новий цех із новітніми верстатами, призначеними для високоточної обробки. Його створено у рекордні терміни завдяки координації основних державних стейкхолдерів - Кабміну, МЕРТ, Концерну та заводу «Імпульс». Вже найближчим часом розпочнеться виробництво комплектуючих, вкрай необхідних для завершення створення замкнутого циклу виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння. Фактично, вперше з історії України ми створюємо підприємство, яке здатне у необхідній кількості виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння», - повідомив Генеральний директор Павло Букін.
    Як додав очільник «Укроборонпрому», аналогічні центри наразі створюються у кожному кластері Концерну. Мова йде про харківський «Завод ім. Малишева», запорізьку «Іскру», луцький «Мотор» і ще з десяток підприємств «Укроборонпрому».
    «Наразі Концерн реалізує наймасштабніше оновлення виробничих потужностей оборонних підприємств за 30 років», - підкреслив Павло Букін.
    Для організації виробництва на шосткинському заводі здійснено масштабні роботи з підготовки цеху, який відповідає міжнародним нормам високоточного виробництва. Підлогу залито спеціальним полімерним покриттям високою міцності, здатним витримати верстати вагою понад 5 тонн. Для забезпечення стабільного режиму вологи та температури налагоджено систему кондиціонування та фільтрації повітря. Крім того, оновлено система електроживлення, освітлення та застосовано енергозберігаючі технології.
    «Вже завершено 90% робіт із запуску високоточного виробничого майданчика. Впродовж наступних 30-50 днів триватиме налагодження усіх верстатів. На новому обладнанні ми вироблятимемо деталі із точністю, яка вимірюється у мікронах. Окрім того, завдяки цим верстатам ми значно знизимо собівартість продукції. Для розуміння: востаннє таке масштабне оновлення обладнання відбувалося десятки років тому. Тобто, ці новітні верстати сформують виробничі потужності «Імпульсу» на наступні десятиріччя», - заявив директор КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс» Євген Чернов.
    Нагадаємо, «Шосткинський казенний завод «Імпульс» є унікальним підприємством та одним з небагатьох у світі, яке у замкнутому циклі виготовляє детонатори, капсулі та інші елементи для різних видів боєприпасів.
    Саме продукція «Імпульсу» є однією з головних складових у програмі створення повного циклу українського виробництва боєприпасів різних видів, від снарядів та високоточних протитанкових ракет, до далекобійних систем «Вільха» та «Нептун». Тому завдяки роботі цього підприємства забезпечується серійне виготовлення зброї, яка є стратегічно важливою для безпеки України та боєздатності війська.
     

    Images:

    190828-Impuls-1.jpg
    190828-Impuls-2.jpg
    190828-Impuls-3.jpg
    190828-Impuls-4.jpg
  15. ponab

    ponab Moderator

    Наші війська готові давати гідну відсіч окупанту в будь-яку пору доби та в умовах обмеженої видимості

    На одному з військових полігонів Донеччини відбулося тактичне навчання з бойовою стрільбою підрозділів морської піхоти.
    За легендою польового вишколу противник намагається зайняти узбережжя та створити плацдарм для зосередження та подальшого просування своїх сил у глиб нашої території. Звичайно, все це він намагається здійснити в темну пору доби. Але не так сталося, як гадалося.
    Авіаційна розвідка вчасно виявила ворожі наміри, тож командиром було прийнято рішення щодо організації протидесантної оборони ділянки морського узбережжя.
    Зважаючи на виявлені сили противника командиром підрозділу морської піхоти було прийнято рішення зустріти його якомога гостинніше – за підтримки авіації, танкової роти, підрозділів артилерії та ППО.
    Після нанесення вогневого ураження противнику та доповіді командира передового загону про те, що ворог і далі намагатиметься атакувати наростивши сили, було прийнято рішення втягнути його до вогневого мішка. З цією метою наші сили перемістилися на проміжний рубіж для організації контратаки.
    Як тільки основні сили противника опинилися у пастці, йому було нанесено комплексне вогневе ураження всіма силами та засобами угрупування, а з метою його блокування і унеможливлення здійснення відступу силами артилерійської батареї було поставлено нерухомий загороджувальний вогонь.
    Коли запал противника дещо згас, приймається рішення щодо контратаки на фланги, яку було здійснено силами двох підрозділів морської піхоти, танкових взводів та зенітного самохідно-артилерійського взводу.
    У результаті морські піхотинці вийшли на морське узбережжя, завдавши нищівного удару за підтримки підрозділів ствольної та реактивної артилерії.
    Слід зазначити, що нічні навчання такого масштабу з бойовою стрільбою за участі підрозділів морської піхоти відбулись вперше з часів анексії Криму.
     
  16. ponab

    ponab Moderator

    29 серпня, у Києві відбулося засідання майнової Комісії з розгляду питань щодо розпорядження майном, а саме, передачі зі сфери управління Міністерства інфраструктури до сфери управління Міністерства оборони України багатофункціонального аварійно-рятувального судна «Олександр Охрименко».

    За результатами засідання, комісією було прийнято позитивне рішення щодо передачі зазначеної одиниці до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
    Передумовами передачі була гостра необхідність у судні подібного класу для вирішення завдань морської оборони та забезпечення дій ВМС ЗС України на морському напрямку у виключній економічній зоні та в зоні національних інтересів України.
    — Хочу подякувати Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну та заступнику міністра інфраструктури України Юрію Лавренюку. Ця важлива для нас подія відбулася завдяки спільним зусиллям та копіткій роботі Командування ВМС, адміністрації морських портів України та керівного складу Міністерства інфраструктури України, — наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко. — Спільними зусиллями ми робимо Військово-Морські Сили потужнішими, що дає нам змогу і в подальшому стояти на захисті морських рубежів, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, — додав командувач флоту.
    За словами начальника пошуково-рятувальної служби управління оперативного (бойового) забезпечення штабу Командування ВМС ЗС України капітана 1 рангу Олексія Нестерова, відповідно до тактико-спеціальних характеристик і можливостей, аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» може залучатися до пошуково-рятувального та протимінного забезпечення, проведення водолазних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт.
     

    Images:

    bfd394d4c5e7bce58bb732f4c9d84a64e933085d.jpg
    6953e79b4ec26c26495774a75b4f79fc1d1a8605.jpg
    proview, maccanon und Ervin41 gefällt das.
  17. ponab

    ponab Moderator

    30 серпня на півдні Одеської області відбулися випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню «Вільха-М» зі збільшеною дальністю ураження.

    Стрільби модернізованими ракетами «Вільха-М» завершені успішно. Про це повідомив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос після завершення випробувань.
    С. Кривонос зауважив, що Рада національної безпеки і оборони України ухвалила ряд рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання нових ракет для реактивних систем залпового вогню.
    «Вільха-М» - розробка конструкторів державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво зазначених ракет здійснюватиметься в Україні за замкненим циклом.
     
    Zuletzt bearbeitet: 30. Aug. 2019
  18. Surovyy

    Surovyy General-major

    Beiträge:
    9.654
    Ort:
    Ukraine
    «Боги війни» полку «Азов» стали кращими в ООС.

    Протягом трьох днів артилеристи підрозділів, задіяних в Операції об'єднаних сил, змагалися на звання найкращого. Бійці проходили естафету, випробовували себе на міцність, долаючи перешкоди, застосовували знання з такмеду при евакуації умовно пораненого побратима. Крім того, артилеристи мали розгорнути, навести та згорнути свою гармату. Та найбільш видовищним був етап стрільб, адже працювали 15 артилерійських установок різних систем та калібрів. Набравши найбільшу кількість балів, азовські "боги війни" стали найкращими у цьому протистоянні. Азовці також стали кращими в своєму класі серед гаубиць Д-30.
     
  19. ponab

    ponab Moderator

    У районі проведення ООС відбулися змагання на «Найкращий розвідувальний взвод операції Об’єднаних сил».

    Перемогу здобули розвідники 30-ї окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького. У фіналі взяли участь п’ять найкращих команд, які були визначені під час попередніх етапів в оперативно-тактичних угрупованнях.
    Змагання проходили у дуже напруженій атмосфері. Особовий склад дві повні доби перебував у стані нон-стоп: постійний рух, переміщення, долання перешкод, виконання різних завдань. За добу кожен підрозділ долав щонайменше 40 кілометрів пересіченої місцевості — і це у повному бойовому спорядженні, зі зброєю і БК.
    Конкурсні дисципліни були з тактико-спеціальної підготовки, виконували нормативи з тактичної та розвідувальної підготовки. Основний акцент змагань був на фізичній підготовці, силі, швидкості та витривалості.
    На першому етапі команди складали заліки з теоретичної підготовки і тактико-спеціальних нормативів. Під час другого етапу підрозділи здійснювали рух по азимуту на великій відстані вдень і вночі, прохід групи через лінію бойового зіткнення, марш-кидок, подолання мінного поля, виконання завдань з тактичної медицини, здійснення пошуку визначеного об’єкта на площі близько 50 квадратних кілометрів, форсування водних перешкод.
    Смуга перешкод розвідника — справжнє випробовування на витривалість, силу і міць. Слід зауважити, що участь у змаганні брали розвідники, які щоденно виконують бойові завдання на лінії зіткнення. На передовій немає такої смуги, щоб потренуватися. Тому пройти цей етап бійцям удалося лише завдяки хорошій фізичній формі.
    Після проходження смуги — ще один «сюрприз» від організаторів. У повітрі помітили «ворожий» дрон, а це означає, що час укриття в лісі. Там усе всіяне «ворожими» розтяжками сигнальних ракет та протипіхотних мін. Кожна помилка вартує втрачених балів. Це на змаганнях. Її ціна на війні — життя.
    Виконуючи подальші конкурсні змагання, розвідники рухалися по дуже щільній лісистій місцевості, де взяти напрямок на орієнтир дуже важко. Адже видимість у лісі була максимум 30-40 метрів. А щоб ускладнити завдання із пошуку визначеного об’єкта, організатори підготували кілька хибних цілей, тож щоб виконати конкурсне завдання, розвідникам треба було за розвідувальними ознаками визначити потрібний об’єкт.

    Одним із найскладніших завдань було подолання водної перешкоди. Особовий склад долав її з елементами тактичних дій, на що звертали особливу увагу. Зброя та майже 40 кг у кожному з мішків — це спорядження, боєприпаси та провізія. Все це треба було швидко та якомога непомітніше переправити через водойму довжиною 40 метрів і глибиною більше 2 метрів, щоби зайняти плацдарм на ворожій території.
    Розвідники ледь встигли обсохнути, як на черзі нове завдання — марш-кидок на 10 кілометрів зі зброєю у бойовому спорядженні. Варто віддати належне підготовці особового складу та їхній силі духу. Попри усі складнощі, жодна команда не зійшла з дистанції змагань.
    Керівник змагань із позивним «Парус» зізнається, що до останнього не зрозуміло було, яка ж команда здобуде перемогу. Всі виконували поставлені завдання. Боротьба була дуже напруженою. Розрив у балах між першим, другим і третім місцем — від двох до чотирьох очок. При максимальному результаті 700 балів.
    — Учасники показали дійсно високі результати, — коментує керівник змагань із позивним «Парус». — Це стосується не лише трійки команд-лідерів, але й решти учасників. Ми ретельно аналізували проходження командами кожного етапу і визначали найкращих у кожній з номінацій. Кожен підрозділ демонстрував свій стиль, свою тактику. Передовий досвід кожної групи буде враховано у програмі підготовки розвідників у майбутньому.
    Переможці отримали кубки і грамоти від командувача Об’єднаних сил, а також грошові сертифікати на суму 20, 15 і 10 тисяч гривень за 1-ше,2-ге і 3-тє місця відповідно.
     

    Images:

    4a973ea5d7ccd55c55d0c84ee012987b4ac562ed.jpg
    289f3e0ee0886322773c8ff6740ade7dc91d90bd.jpg
    4070b938594cb23c72f0b7499ad12875afabcbb4.jpg
    78030cd867fbf870cf21bf29b3152da677b3666f.jpg
    7085596e5623c555f3fa5c1cbdb2b9397f4f9d13.jpg
    b9608bb5404714ea6dc1410cc82cde881dda4893.jpg
    bdff804502eab0d55262ac7d60801e9a27b4113d.jpg
    c0424bf3f16af4b823033a0cb9440c34da835651.jpg
    ca0d4ca880717e9dfabcbda76267a990b199d47f.jpg
    e38621dd864d4be15b903d753dbf00d869a97c52.jpg
    feb87ec4c35d92daebdb348c401ed29ceae41ac3.jpg
  20. ponab

    ponab Moderator

    На Житомирском бронетанковом заводе отремонтировали и модернизировали 15 БМП-1, которые передадут Вооруженным силам Украины.

    Об этом говорится на сайте государственного предприятия "Житомирский бронетанковый завод".
    "Житомирский бронетанковый завод, входящий в состав ГК "Укроборонпром", завершил капитальный ремонт и модернизацию 15 БМП-1 для Вооруженных сил Украины", - отмечается в сообщении.
    В частности, работники предприятия восстановили боеспособность всех систем и агрегатов, заменили неисправные приборы, проверили работу вооружения и установили современные средства связи и аппаратуру спутниковой навигации.
    Теперь на заводе ремонтируют другую крупную группу бронетехники типа БМП. Планируется, что осенью после успешного восстановления и проведения полигонных испытаний ее также передадут боевым частям ВСУ.
     

    Images:

    original.jpg
    original (1).jpg
    Ervin41, taki_spravy, форт55 und 3 anderen gefällt das.
  21. ponab

    ponab Moderator

    За рішенням начальника Генштабу Збройних сил генерал-лейтенанта Руслана Хомчака, відтепер на підготовку окремих підрозділів до дій уночі витрачатиметься 70% навчального часу.

    Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління підготовки ЗСУ полковник Ігор Подолян.
    “У цьому напрямі були проблеми. Й сьогодні рішенням начальника Генштабу визначено чіткий перелік підрозділів зі складу кожної бригади, що мають відповідне обладнання для навчання вночі”, – сказав він на брифінгу в інформагентстві Міноборони, повідомляє сторінкаГенштабу ЗСУ в Facebook.
    За словами Подоляна, розподіл навчального часу в таких підрозділів становитиме 30/70.
    “Тобто 70% загального часу витрачатиметься на те, щоб виконувати відповідні навчально-бойові завдання під час бойової підготовки вночі”, – зазначив офіцер.
     
  22. ponab

    ponab Moderator

    У турецькому Кішані триває підготовка українських військовослужбовців за програмою підготовки фахівців із експлуатації та технічного обслуговування безпілотного авіаційного комплексу Bayraktar TB2.

    Навчання проходять близько трьох десятків майбутніх інструкторів, техніків, операторів, фахівців терміналу наземних даних та станції наземного контролю БАК.
    Як повідомили у Командуванні Повітряних Сил, курс навчання був передбачений контрактом на постачання Bayraktar TB2 й відбувається на навчально-виробничій базі виробника БАК — компанії BaykarMachine. Програма підготовки розрахована на три місяці й включає теоретичну та практичну частини. До України наші хлопці мають повернутися з відповідними сертифікатами й дозволами на застосування Bayraktar TB2.
    У Командуванні уточнюють, що турецька сторона зобов’язалася підготувати увесь персонал, задіяний до застосування БАК. Тож найближчим часом, на навчання до Турецької Республіки відправиться ще одна група військовослужбовців. Їх готуватимуть як операторів корисного навантаження й фахівців із обслуговування системи озброєння безпілотного авіаційного комплексу.
     

    Images:

    4f37cd8a67261fd8171806726bd73df97d96f540.jpg
    03058d7cba68e24eb18ee8cdb03903e4c74beafb.jpg
    e4fd359bc9a19a1b872401dbb16231e6b568f4de.jpg
  23. ponab

    ponab Moderator

    Десантно-штурмові катери типу «Кентавр-ЛК», що були побудовані в інтересах ВМС ЗС України фактично готові до державних випробувань.

    Про це повідомляє АрміяInform
    Державні випробування катерів «Малин» (L451) і «Станіслав» (L452), розроблених та побудованих підприємством “Кузня на Рибальському”, розпочнуться за декілька тижнів.
     
    Ervin41, taki_spravy, форт55 und 4 anderen gefällt das.
  24. Surovyy

    Surovyy General-major

    Beiträge:
    9.654
    Ort:
    Ukraine
  25. ponab

    ponab Moderator

    У виробничих цехах Черкаського автоскладального заводу «Богдан Моторс» розпочато виконання Держоборонзамовлення з виготовлення багатоцільових позашляховиків «Богдан-2351» для Збройних сил України.

    Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу підприємства.
    Цей легкий, але потужний автомобіль з перших днів служби у ЗСУ отримав схвальні відгуки військових автомобілістів. Прохідність та невибагливість в експлуатації стали головними перевагами нового універсального авто.
    За час проходження піддослідної експлуатації у районах проведення Операції об’єднаних сил позашляховики «Богдан-2351» набули чимало військових «професій». Наприклад, вони використовуються у складі супроводження діяльності патрулів СММ ОБСЄ та застосування БПЛА СММ ОБСЄ в районі проведення ООС. Також військові вирішили використовувати «Богдан-2351» як автомобільну базу для комплексу контрбатарейної боротьби AN/TPQ-49.
     

    Images:

    1900905-Bogdan-1.jpg
  26. ponab

    ponab Moderator

    Відтепер у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України можна значно точніше та швидше діагностувати небезпечні хвороби.

    Це стало можливим завдяки допомозі американських друзів, які сьогодні подарували українським військовим імунологічний аналізатор «Аркітект і1000 SR». У жодному військовому шпиталі такого сучасного обладнання немає.
    — Апарат призначений для лабораторної діагностики, для малих та середніх лабораторій, забезпечує високу точність та якість дослідження зразків крові. Унікальність його в тому, що він дозволяє вдвічі зменшити інкубаційний період на ранніх етапах захворювання на вірусний гепатит С, ВІЛ і сифіліс. Одночасно можна досліджувати до 65 зразків крові й отримати перший результат уже за 30 хвилин. Його потужність дозволяє проводити до 60 тестів за годину. Це сучасне обладнання, на яке ми давно чекали. З гордістю скажу, що такий апарат є тільки в нашому госпіталі, — розповів начальник Центру крові Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Андрій Собченко.
    У свою чергу, голова правління Міжнародного інституту проблем СНІДу та туберкульозу Еліот Якобс Перлман зауважив:
    — Ми з колегами з України змогли збудувати основи, на яких тримається система безпека крові, це безпечна закупівля донорських продуктів, обробка із застосуванням стерильного обладнання та зберігання. Особливо це важливо, коли існує загроза масових уражень. Дуже хочу, щоб наша допомога сприяла миру в Україні.
    Начальник Відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні полковник Даніель Міллер додав:
    — Особливо важливо, щоб у країні, що воює, безпека крові відповідала високим стандартам. Пропоную і надалі шукати нові шляхи співробітництва, в яких США зможе вам допомагати у майбутньому.
     

    Images:

    ce51301bc39a6f97e18362e45ce5ee88f859a38c.jpg
    dcf9731a09c4a5fee33ddc9bba9430056775e2e3.jpg