Похід вихідного дня -Війна у Горах

Dieses Thema im Forum "Подорожі" wurde erstellt von горник, 14. Apr. 2019.

  1. горник

    горник Gefreiter

    Beiträge:
    128
    Є цікавий лайтовий маршрут вихідного дня, можливо з дітьми. ВАЖЛИВО _НЕ КОП!! Ночівля як у наметах, так і у стаях з пічками. Проведення - травень -жовтень. Дата виходу люба (вихідні, будні), тривалість походу люба (1,2,3 дня).
    В програмі : краєвиди на Чорногору, Свидовецький масив і Драгобрат, Горгани і Буковель, крокуси, руїни старого угорського бункера ІІ WW, залишки криївки ІІ WW, санітарне кладовище І WW, залишки окопів, бліндажів, старий польсько - чешський кордон тощо.

    DSC_2415!!.JPG

    DSC_2415!!.JPG DSC_2486.JPG DSC_2508.JPG IMG_0805.JPG IMG_0777.JPG Копия DSCN2672.jpg image (2).jpg image (4).jpg image (5).jpg image (6).jpg image (7).jpg
     
    Shtirlitc, Vik66, alexzander und 3 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 6 шт.)
      Повністю нові триплекси з підарського БТР -80. Стан ідеальний
      500 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Розміри - 25 см х 25 см Товщина - 3мм Світловідбивна жовта смуга по контуру Розроблена згідно ДСТУ...
      80 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Цветной аэрозоль (полевой-серый) ARMY FARBSPRAY WH FELDGRAU MATT 400 ML - Универсальная аэрозольная...
      390 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Паракорд 550 производство Китай Длина: 31 м Диаметр: 3,5-4 мм Количество нитей: 7 Нагрузка на разры...
      270 грн.
    5. Дитячі жилети в лоті 10 шт. Сроки придатності написані
      1 грн.
  3. serogenka

    serogenka Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Beiträge:
    67
    Ort:
    львів
    Доброго дня. Цікавить. Якщо актуально можна домовитися.
     
  4. горник

    горник Gefreiter

    Beiträge:
    128
    Відповів у ПП