Та яб залюбки але подарунки не передаровують,напродать чи обмінятись на папілац це можна. Он дивіться який багажник місткий любий холодильник, не те що стіралку можна повезти. Головне ліноліум простелить щоб в ноги не дуло
теж чув що він навмисно щоб насолити почав писати віршики такі нечитабельні. амо для цього було і інше підгрунния. але примушувати дітей вчити то було катування
Він був людиною дуже ранимою і з тонкою душевною організацією. В 30-ті він бачив той розгром української інтелігенції, на нього теж дуже тисли, і налякався на все життя. Кажуть, вже набагато пізніше, хтось з ним прогулювався вулицею, бесідували, і біля них різко загальмувала якась машина. То Тичина ледь не втратив свідомість, так перестрашився. Страх, що то за ним приїхали, сидів глибоко. А ті вірші з тракторцями може і справді був прихований троллінг) А так та, вчити було важкувато, згоден. Нервів не вистачало)
я нічого немаю проти франції та її гімну але най вони його виконують там в себе а тут в нас ця пісінька має геть інший зміст і геть інші асоціяції
подиветесь уважно може втулки розбило і чи нема на якорі слідів тертя об статор , може брати на масу ...
піти то ви можите, але сюди вхід копійка вихід %, а невчасно сплачений вихідний % веде до накладання % на % і в ітогі можете... тут революціонери ненужні.
ні. мене взагалі цигаки не беруть ніякі, нема відчуття задоволення від паління, тілько один автоматизм. мать тре кидати.
Я зранку аж не зрозумів. Тут версія була, що пан К. не з тої ноги піднявся. І знову, віраж, тепер з палінням. А я інше скажу: сьогодні повний місяць, а іще весняне рівнодення. За таких умов психічний стан у народу не дуже. Особливо бабці полоумні страждають, вони дуже активізуються в такі дні.
Привітавсь в клуні! З самого ранку приїхали батьки. Нові пенсії забирали з банку. Потім до мене. Мусив порать. Тіко поїхали. Мамі добавили 1200, батьку 850. Хмарно з проясненнями, +10, губатий дме. Рибний день кажуть:
Вітаю шановне панство! Червоному жидоциганству теж не хворать та бібліотечний пил не нюхать. Що тут нового? ПанК до виборів будьоновку вже дістав з шафи?
це я і без тебе знаю бо в такі дні сплю погано а верніш взагалі не сплю в ночі. що до всього іншого якби ти уважно читав то знав би що в мене ноут накрився і мусив перелазити на старенького який використовував як програвач та щоб кіно онлайн дивитись.