Доброго здоровья всім зацікавленним в даних монетах. Попрошу допомоги у їх визначенні та їх вартості З Повагою .
Вітаю,те що пронумерували,то Вам+. Але верхні монети доведеться ще і важити і робити окремі фото кожної монети. А так... Для Аук, верхні по одній з 1грн. нижні всі разом з 1 грн. Фінансово так буде для Вас краще(більше виторг). Стан монет, тобто не колекційний.
Лімесні динари і дрібна провінційна бронза. Помоєму динар 6 найцікавіший. Принаймні для мене. Ціну не вгадати, то на любителя садо мазо))))) але посилання дайте, як будете продавати. Але як знахідка то зачьот!!!
Першi 8 монет якiсь дивнi, навiть як для лiмесних денарiїв . Скорочення на реверсi SC - SenatusConsulto не притаманне для денарiїв.
не денари,та й бронза нормальна. Так і є,можливо Ас? Із того що видно- Марк Аврелій,Коммод,№2-Траян? Тому верхні монети треба зважити.
Давайте займемось дедукцією Бронзова монета №8 - фоліс Максенція, Остія: 309-312 AD. IMP C MAXENTIVS P F AVG, laureate head right / AETERNITAS AVG N, the Dioscuri Castor and Pollux standing facing each other, each holding sceptre and holding a horse by the bridle. Mintmark MOSTP. RIC 35; Cohen 5; Sear 14975. Я проглянув характеристики ряду одноштемпельних фолісів і прийшов до висновку, що їх середній діаметр більше 24 мм, вага більше 6 грамів. По фото візуально спостерігається, що верхні 8 монет приблизно однакові за розмірами або навіть більші. Дрібні номінали можна відкинути: семіс (три з лишнім грами припинили випускати за часів Адріана), квадранси (2,71 г) ще випускали в період правління Антоніна Пія, також бачив один екземпляр, який відносять до правління Марка Аврелія, але це явно не те. А от ас або дупондій за фізичними параметрами теоретично могли би підійти (потрібна вага). Для прикладу: ас Коммода - 25 мм, 11,71 г: http://www.coinproject.com/coin_detail.php?coin=242766 ас Коммода - 24 мм, 9,4 г: http://www.coinproject.com/coin_detail.php?coin=296514 дупондій Коммода - 24 мм, 11 г: http://www.coinproject.com/coin_detail.php?coin=296513 дупондій Марка Аврелія - 24,5 мм, 9,6 г: http://www.coinproject.com/coin_detail.php?coin=74901
Все вірно,але є НО. На дюпондіях імператор в лучевій короні,можливо то сестерції,а невдале фото не передає справжню товщину монет. Дочекаємось коли ТС зважить верхні монети
Це так, але вони настільки затерті, що я не можу поручитися, що корони там немає Я тут спробував пошукати відповідники за залишками легенди та реверсів і виходить, що то таки мали би бути сестерції. №6 - Марк Аврелій: Sestertius. 166-167 AD. M ANTONINVS AVG ARM PARTH MAX, laureate head right / TR POT XXI IMP IIII COS III, S-C, Victory walking left, holding wreath and palm або Sestertius. 166-168 AD., M ANTONINVS AVG ARM PARTH MAX, Laureate head right. / TR POT XXII IMP IIII COS III S-C, Victory walking left, holding wreath and palm. №7 Коммод Sestertius. 189 AD. Rome. M COMMODVS ANT P FELIX AVG BRIT, laureate head right / ROMAE AETERNAE, Roma seated left, shield at side, holding Victory and upright spear. S-C across fields, COS V PP in exergue. RIC 3, 550; Cohen 648. Більше нічого не підходить.
чому невдале фото.....по будь-якому фото складно визначити.....десь 2 мм завтовшки. Це так на глаз. Потім штангелем обв`язково заміряю і взважу
При всій повазі , але таке як розмір і вагу монети треба вказувати одразу щоб форумчани не думали і гадали на який номінал схожі ваші монети. Це ж всетаки в першу чергу потрібно вам, тому цінуйте будь ласка наш час і нерви. Є навіть правила розділу де все детально описано як потрібно виставляти монети : 1. Названия тем делайте максимально информативным по типу обсуждаемой монеты. В теме задавайте четко сформулированный вопрос, на который Вы хотите получить чёткий ответ. 2. Фотографии монет должны быть выполнены в максимальном разрешении ( качестве ) с учетом теней и света. 3. Фон для фотографирования монет желателен белый. 4. Фото монет необходимы с обеих сторон (аверс и реверс), + фото гурта. 5. Обязательно должен быть указан диаметр монеты, если это невозможно, то прикладывать рядом линейку. 6. Указывать вес монеты. 7. При оценке монет из драг металлов – желательно фото на весах. 8. Приветствуется указания, из какого металла выполнена монета. 9. Для более точной идентификации указывать регион находки, по возможности сопутствующие предметы. 10. Все предложения о продаже пишите только в личку или же в соответствующем разделе продаж.