Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. та ну його до біса того півца ротам. якось вирішив взнати щож воно за півун такий бо чув про нього але співів не чув. ліпше б і не взнавав. треш, угар та садомія. як ото раніш був отой юра шаманов чи як ну той що бєлийє рози співав. так оце теж саме тілько для дівчаток яким вде 50-60 рочків. вони маюуть теж свої пантальони йому на сцену кидаютьпід час отих так званих співів))))
    що до скарбів то вони зазвичай відкриваються раптово коли і не очикуєш щось знайти. і сигнал геть не монетний чи цвєтняковий. розповідав один відомий на форумі пан як він скарба підняв. каже приїхали на роверах примкнули до дерева та і пішли собі потроху напарник вперед побіг а я недалеко від роверів відійшов чую чорний сігнал, туди а там старе вогнище було. ну то гадаю що ящики палили під час війни, але рию мо крім цвяхів ще щось буде і тут раптом замість горілих та іржавих цвяхів глек з сріблом, чешуя, башлики, карбованці катькіни, лізкини, ганькіні. а потім каже днів за скілько згадав що в тому самому місті ще був схожий сігнал як і зі скарбом. каже сідаю на ровер та їду перевірити місце те саме. ось тут повинен був він бути а нема. нарізав кол скілько нічого нема то і поїхав додому. отакоєот
     
    гринго80, Allex761, casio und 9 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Сигнальний патрон, новий, у використанні не був
      1 грн.
    2. (в наличии 3970 шт.)
      Електросірники Спрацьовують від батарейки АА Електрозаймач, піротехнічний електрозапал, электроспі...
      15 грн.
    3. Дымовая М83 США. Запакованая в тубусе. Не вскрывался. Новая.
      550 грн.
    4. (в наличии 95 шт.)
      Заводські холості 5.45х39 з пластиковою заглушкою білого кольору. Ціна за пачку 30шт.
      750 грн.
    5. (в наличии 43 шт.)
      Парашютні ракети червоного кольору comet i painswessex. В лоті що ті, що ті однакові. При купівлі бу...
      450 грн.
  3. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.599
    Ort:
    Поділля
    Діду то манєти,шайбочкообразні:rolleyes:
     
  4. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.599
    Ort:
    Поділля
    Добраніч:beer:
     
    гринго80, Rscorpion, 968 und 5 anderen gefällt das.
  5. то що мунети для жопорастів, щоб нормальна людина бачила та не брала до рук як і ложки з дірками?
     
    гринго80, Rscorpion, 968 und 2 anderen gefällt das.
  6. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    191
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    386
    от тепер признавайесь , язик од тих раків не болить ?
    в нас це навряд чи буде . Лністер такий грязний став шо вньому купатись
    стрьомно ...
     
  7. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.478
    Ort:
    Киев
    Доброго ранку!. З вечора лллє. Гнила погода, не спиться, отже маю час і натхнення покнопати.
    Вуйки! Мені вже не 20 років, щоб шукати нового друга. Життя побило в тім числі каленим залізом. Знаю, що таке друг. Всього троє залишилось в мене друзів і ні одного в Києві. А все через швидкі грощі. Навіть нікого з кумовей нема. От що залишається, коли кажеш досить і не даєш себе більше використовувати. І куди всі ділися? Самі повні записники друзів в лапках. І ніхто не дзвоне. Як і не було ніколи і нічого.
    За три роки на форумі з ким тільки не зписувався - і ніхто не хоче продовжити в реалі знайомство. Ну не буду ж я плигати на місці, підстрибуючи і смикаючи поважних дідів за лапсердак: Діду, діду! Мені треба з Вами обовязково потоваришувати бо нізким родовий скарб копати?....
    Навіть в цій темі: за останні дві неділі я запрошував до себе у гості трьох людей. Навіть людей, з ким, так сталося, не зійшовся в гуморі. Останні : пан К і СаняUA. І що? мо хтось у лічку стукав? Повний мороз. Всі такі прохані. Так я теж проханий. То було натхнення, порив - я пригласив. А вдруге то вже треба заслужити.
    Ось, Чорний Швед: двічі приглашав, сам, на риболовлю. І двічі, сам наступав на пробку, морозився і мене прокидував. На рибалку так і не поїхали. Думаєте я все ще йому вірю? Як йому хлопці своє життя довіряли - не знаю.
    Тут питав про срібло: з ким можна поговорити. Все глузування та сміхуйочечки і тунамід. Інформації ноль! Більше не буду тему розвивати.
     
  8. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  9. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    В7 доброго ранку !
    На дворі прохолодно, треба їхати на коп !
    Отже, ранкова кава та до копарських справ !!!
    [​IMG]
     
  10. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    А ви пам'ятаєте на що ви нас запрошували ?
    І це був явно не приборний пошук ...

    Та й взагалі, місце зустрічі в нас одне - вогнище Холодного Яру !
    Хто хотів, той приїхав, а хто не хотів, итой досі збирається, отакеєот ...
     
  11. оце тобі маєш. мало того що залякали мене маленького перед цим отим запрошеням так ще і звинувачуєте що я з отсраху не приїхав.
    вітаю панство. попхав на тєжку працю. небешкетуйте
     
  12. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.478
    Ort:
    Киев
    Яж кажу: і не той і не теє і не так..... А взалі: Звиняйте, якщо щось не так і не теє...
    Холодний Яр? Вперше про нього прочитав неділю тому. Я не пошуковець і не копар, зараз і не барига і не реконструктор - навіщо мені в Холодний Яр? Ще щось ляпну, бо не в темі, щоб прикопали? В мене в цей час люди з багатьох міст приїхали. Точно! Треба було їх кидати і гайнути подивитись як люди вміють знищувать зброю. То я маю на увазі МиМиГе...... Це для мене як серпом. Тратити гроші на спаплюжену річ????
     
  13. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.599
    Ort:
    Поділля
    Доброго ранку:beer:
    Глобальне питання,що робить,поїхати покопати,поїхати спробувати в ставку зловить рибу,чи ми спробувати назбирати в лісі грибів??????
     
  14. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.478
    Ort:
    Киев
    На риболовлю однозначно піздно.
     
    Rscorpion, 968, cer und 4 anderen gefällt das.
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :beer: почніть з правильних грибів ;)
     
    гринго80, Rscorpion, 968 und 6 anderen gefällt das.
  16. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.599
    Ort:
    Поділля
    знач рибів зловлю на базарі:rolleyes:
    на початку дня,гриби??:confused:
     
    КорифеЙ, Rscorpion, 968 und 5 anderen gefällt das.
  17. щось ви мосьпане геть впали в униніє та то нічого, з кожним буває. що до холодного Яру то там трохи не то що ви кажете. і витрачати там гроші на ммг нетреба зовсім, зара я зроблю собі філіжанку міцної кави, якщо звичайно узяв з собою каву бо квапив на працю через запізненя і усе вам розповім що, як, куди та кого.а до цього наказую відставити поганий настрій та униніє. дозволяю бігом. отакоєот
     
  18. діду не варіть воду а пхайте на коп поки неспекотно
     
  19. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.681
    Ort:
    Черкаси обл
    гриби є,покажу після часу дня...
    Доброго ранку панове!Почалось глобальне похолодання,льодовик насуває мабуть,+14С,наніч кажуть на +8С...:eek:
     
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Вам утюжок залишать для студентки?:beer:
     
  21. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.599
    Ort:
    Поділля
    а чого це Ви пропагуєте каліпсис,в нас тут є зав по якихось настоянках і після енного колічєства вживання вищевказаних бере функції по попереджинню про насування всяких катаклізмів мегагалактичних маштабів,до речі чомусь з'являється пізно ввечері:beer:
     
  22. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    то Вам помічник треба? :rolleyes: Давайте координати, я подивлюся що до чого))
    Хоча ту хату вже могли сто разів розкопать всякі растаархеоолги:beer:
     
  23. до речі це моє упусчєніє. виж не пройшли прописку в темі і про те що ви ані копарь ані колекційонер ані пошуковець ми дізнались оце щойно. от для того щоб ані для нас усіх ані для вас не було це несподіванкою і існує прописка в темі. ну то вже звичайно пізно це робити, вже і ви тут прижились і ми про вас більш докладно взнали. особливо сьогодні))))))) то так і залишимо як і було. що до всього іншого то вирішимо у приват щоб тут не відовлікати діда НІА від вирішення голбального питання чи нажертись веселих грибів і копати посеред хати чи дійсно проскочити у ліс по скарби та інший цікавий хабар
     
  24. як попускає тоді і зявляється)))))
     
  25. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Сувеніри — це безкоштовно лямпи-кулімьоти-халадільнікі, а купувать то дурний тон