Здесь посмотрите : https://www.google.com.ua/search?q=...AhUKqaQKHZ6QBckQ9QEIMDAC#imgrc=GNUDv5gvS73J-M: Первый предмет похожий на ременное окончание.С ув.
Ні, всі знахідки підняті в різних місцях, на площі приблизно 1 кв.км. Були ще монети. Австро-угорські і польські.
Пряжки это такое дело, что теоретически их могли потерять где угодно. Но я бы на Вашем месте обратил внимание на примечательные для КР места в радиусе 1-1,5 км
Справа в тому, що знахідки по КР мені особисто в околицях Львова попадались рази три. Це була защіпка для портянок, гудзики - гирьки і ця пряжка. Здається все. Взагалі-то мені самому цікаво, чи Львівщина багата такого роду знахідками. По КР маю на увазі.
Доброго дня. В продовження теми. На днях накопались от такі знахідки. Підняті приблизно у тому ж місці, що і попередні. На старій дорозі та навколо неї. Допоможіть, будь-ласка, ідентифікувати ці знахідки.
Особливо цікавить ось це колечко. Чиє воно і якого періоду? Та й по цьому "дзвіночку" цікаво було б знати.
Зрозумів, дякую. Чесно кажучи, думав, що воно старіше. Десь 16-17 ст., судячи з шару і вигляду патини. Про розу вітрів цікаво. Думав просто орнамент для декору.