Продам XP Deus частково на гарантіі

Dieses Thema im Forum "XP" wurde erstellt von pula888, 27. Dez. 2017.

Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    можливо і є,хоча хз це 103 відділення у місті Одеса,відділення до 15кг.Моя думка,що там тема така людина замовила в мене прилад у махі комплектації на пошті показав знайомому працівнику НП,що треба "конфіскувати"а сам зпонтом відмовився,бо щось не підійшло,а довірена особа закінчила заплановане в якійсь сірій зоні,де камера не січе і тепер з мене роблять крайнього дибіла(((
     
    1. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1470 грн.
    2. Нова набедренна кобура для піна
      400 грн.
    3. Якісний щуп з автомобільного торсіону і привареної на кінці кулі Міцний, преварена ручка з металевої...
      1500 грн.
    4. Сумка для знахідок "Хабарниця" Незамінна річ пошукувця. Є ремінець для носіння через плече...
      500 грн.
    5. Новый паракорд L20m,D4mm…есть новые поступления..смотрите другие мои лоты…
      158 грн.
  2. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    нині приїхала відповідь на мою скаргу,цікаво ознайомитись і вкотре розчаруватись з таким бляцьким відношенням,але нічого зразу піду до адвоката і будем подавати зустрічний позов,схиляючись на їхні байки+ якщо це допоможе добавлю свідків,які бачили,як я пакував прилад і приїзджав з ними на авто до відділення НП
     
    ПривеТ gefällt das.
  3. ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Beiträge:
    1.562
    От скоти.
    До них треба тільки офіційно звертатись!
    І також вимагати офційних відповідей на папері, завірених печатками.
    От відео недавно бачив .
    Тоже спочатку відморозились (нова Пошта) , але наробив шуму і таки повернули гроші.
    Бажаю Вам успіху.
     
  4. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    раніше бачив два ролика того чувака,як навіть "наша" доблесна поліція не змогла допомогти прямо у вілліленні НП У Києві,а я мовчу,яка глуш відбувається у невеликих містах в цьому плані?!(
     
  5. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    Всіх зі Старим-Новим Роком мій адвокат буде робити офіціний запит до НП нехай надає відео і всі інші нюанси по цій неприємній справ,бо поки вона триватиме євро вже буде по 50грн.і мені хватить грошей лише на катушку і штангу,а про електроніку буду лише мріяти)))
     
  6. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    Доброго дня! Може хтось з Одеси читає цей "цирк",то б не підсказав часом,чи там на відділенні 103 хоч є якийсь відеонагляд(відділ.до 15кг)?
     

    Images:

    IMG_20180115_154232.jpg
  7. хэллкэт

    хэллкэт Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    День добрый.
    Дай в личку номер телефона и ФИО получателя.
    И мог бы меня попросить в Одессе через мой магазин сделать сделку. Без комиссии.
    Я благодаря соклубникам так отправляю во многие города.
    с ув.Алексей
     
  8. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    Я вибачаю,але відправка вже була...Ви не дочитали(фото вище) після відправки з посилки пропали блок управління,блочок з навушників,а також гарантійка на вуха Вс4 і на катушку 11...Просто думаю може десь копає в Одесі цей чмошнік,чи це взагалі лєвє прізвище хз?! З пов.
     
  9. ww911

    ww911 Schütze

    Beiträge:
    8
    Ort:
    Умань
    "цирк"
    Напиши як його по батькові .
    1 ВЛАДИМИРОВИЧ
    2 СЕРГЕЕВИЧ
    3 ДМИТРИЕВИЧ
    4 БОРИСОВИЧ
    5 ПЕТРОВИЧ
    6 АЛЕКСАНДРОВИЧ ???
    1 або 2 ?
     
  10. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    Доброї ночі! Я сам не вкурсі,як той муфлон по-батькові,бо не підтягнувся по номеру тел.на пошті я зразу,щось запідозрив,але воно так торгувалось,що думав в натурі хоче собі апарат і по цінах деталей б/в деуса добре орієнтувався,видно я в нього не перший "клієнт"?! На запитання,чи є воно десь у фейсбуку,то сирожа відповів,що його там немає оскільки переписувався з тьолочками і жінка його спалила,то після цього його там немає,короче був добре підготовлений і номер тел.походу мав одноразовий...
     
  11. Схожу історію бачив в ютубі недавно міс 5назад як відправив чоловік ноутбук (Макбук іпро тобто епеловський) за 25тис застрахував на пошті, покупець не забрав і нова пошта повернула товар назад, але покупець перед тим як просто забрати та підти заглянув у коробку там лежали дощечки замість ноута.Визвав поліцію та написав скаргу звернення на новій пошті.
    Оказалось працівник НП який там працював вирішив надурити продавця і не одного але все зафіксувала камера на складі як він витягував та запаковував. Працівник відразу звільнився тепер його розшукує поліція а може й знайшли незнаю.Кошти людині повернули за місяць частинами він знімав відео.
     
  12. Вибачте що пишу в цій темі, але я камраде в не один МД відправляв новою поштою та купував, то перед відправкою передивляються комплект та страхують, а при купувлі наложеним платежем завжди працівник НП стоїть коло мене та перевіряє весь комплект разом зі мною.
    Раз продавець молдинга на авто хотів надурити та прислав не ті молдинги на двері але наложкою , відкрив на НП передививсь з представником НП кажу не такі даже ходив представник зі мною на двір приміряли до авто теж слідом теж заглядав, потім склали акт повернення який я заповняв та вказував чому. Не розчаровуйтеся все буде добре , повернуть кошти ніде не дінуться якщо застраховано на повну суму.
    Добавлю раз працівник НП колишній дурив в коштах що потрібно до оплати при отриманні товару - тобто сума в інтернеті не співпадала з тою що він казав оплатити було небагато десь 20 грн, але зателефонував на гарячу лінію пояснив ситуацію, потім працівник НП телефонував вибачався- видно відчефостили і все було гуд.
     
  13. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    В моєму випадку крисою оказався покупець,правда можливо у попередній змові із працівником НП.,бо після одержання номеру декларації на зв'язок не виходив,значить все йому підходило,а після того,як він оглянув і відмовився від посилки на пошті я поговорити з ним уже не зміг,трубку зразу вирубав і шукай вітра в полі...цікаво відео оглянути...скоріш за все,якщо і в камеру попав,то робив недовольний вид і в свою чергу акуратно показав свівучаснику,що потрібно "гопнути"(хоча це завчасно можна було і показати на картинці з нету),а той в свою чергу довів справу до завершення десь у сірій зоні під час того,як ніс посилку на склад,чи упаковувати,для повернення,а такі зони існують я по-пріколу запитав тут у себе,звідки відправляв вантаж і мені делікатно відповіли,що такі зони існують,так що це замутити цілком реально,а потім когось можна робити ідіотом і витрачати його час на доведення протилежного(((
     
  14. JOZ

    JOZ Stabsgefreiter

    Beiträge:
    567
    Ort:
    Украина
    Да посылка то застрахована, но как продавец сможет доказать, что там в этой коробке был блок дэуса, если в описании декларации его нет и нет записи, что они осматривали посылку. А в придачу естественно скажут, что там нет камер.
     
  15. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    Дякую за підтримку,але вся справа в тому,що НП відмовляється визнавати факт того,що електронні деталі,які пропали взагалі були в упаковці,навіть лист мені вже прислали,що тіпа мою претензію ніхто не збирається задовільняти)
     
  16. :rolleyes:Дя ситуація у вас склалася недуже.
     
  17. ww911

    ww911 Schütze

    Beiträge:
    8
    Ort:
    Умань
    я там в личку Вам написал .
    Удачи !
     
  18. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    Спасибі Вам!!!
     
  19. Продавец pula888

    pula888 Obergefreiter

    Beiträge:
    853
    Ort:
    Made in Ukraine!!!
    Цікаво взнати тут на форумі проскакувала людина по-моєму з ніком Кладошукач з Одеси,чи він часом не вкурсі за таку гниду,як Харченко Сергійко?!
     
  20. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    2.328
    Ort:
    Україна
    Вованыч gefällt das.
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.