Звезда

Dieses Thema im Forum "Медалі та знаки" wurde erstellt von plotnik, 15. März 2025.

  1. plotnik

    plotnik Oberfeldwebel

    Beiträge:
    509
    Ort:
    Европа
    Доброго вечора, комради! Знайшов зірку,але дуже вбиту.Дуже цікаво яка вона була.Дякую
     

    Images:

    20250315_182609.jpg
    20250315_182618.jpg
    20250315_182934.jpg
    Bangalor gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Все, як на фото. Оригінал з власної колекції. Є декілька штук. Всі біль-менш в однаковому доброму ст...
      1185 грн.
    2. Оригінал.1897 рік. Матеріал -алюміній. Розмір та стан видно по світлинах.
      655 грн.
    3. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
    4. Значок-мініатюра: Залізні Хрести.
      1200 грн.
    5. Хороший сохран, из коллекции.
      1500 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Beiträge:
    5.435
    Ort:
    Україна
    Доброго!
    Приблизно такою:) (дембельська творчість із узагальненою назвою "Не расстанусь с комсомолом, буду вечно молодым":D) Стилізация під Почесний знак ВЛКСМ і частий атрибут радянських дембелів.
    332570193.0.208x208s.jpg images (40).jpeg images (41).jpeg
    З повагою,
     
  4. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    97
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    159
    Подходит под знак "Воин-спортсмен"
     

    Images:

    znak-sssr-voin-sportsmen-ii-stepeni-1934.jpg
    Eide, Bangalor, флегМАТ und 2 anderen gefällt das.
  5. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    97
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    159
    Исполнение - грубое, должно быть накладкой - закрыто. Мнение
     
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Beiträge:
    5.435
    Ort:
    Україна
    Тут вже залежить від того, хто робив:). Може, звісно, бути і під бігунок, але як правило "Воїн-спортсмен" носили окремо. І якби в ТС було під спортсмена, то отвір під штифт був би по центру знака. Перевірити, в принципі, нескладно, спробувати поставити комсомольський значок і спортсмена:)
    Мода на саморобні знаки саме такої форми з'явилася, як вище писав, після запровадження Почесного знаку ВЛКСМ.
    330682143.0.208x208s.jpg honorary-komsomol-badge-20.jpg i-3311.jpg h-4765.jpg i-550.jpg 5 (1).jpg images (46).jpeg 148291503.jpg
    До речі, зараз фуфлять навіть "дємбєльські" саморобки:(.
     
    Zuletzt bearbeitet: 16. März 2025
    duke6kirill, Bakay, plotnik und 4 anderen gefällt das.
  7. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    97
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    159
    Да, скорее всего там был комсомольский, я предположил как вариант...
     
    Bakay, plotnik und Bangalor gefällt das.
  8. plotnik

    plotnik Oberfeldwebel

    Beiträge:
    509
    Ort:
    Европа
    Дякую:beer: Так і є.Сьогодні там знайшов оце
     

    Images:

    VideoCapture_20250316-201033.jpg
    Миша-Клад gefällt das.