Зульский крюк

Dieses Thema im Forum "Оптичні приціли та кронштейни" wurde erstellt von dgordgo, 16. Juni 2025.

  1. Продавец dgordgo

    dgordgo Oberschütze

    Beiträge:
    46
    Ort:
    одесса
    Шановне товариство , шукаю для ММГ старого німецького тройніка задню частину кріплення оптіки типу Зульский крюк , або весь кронштейн , або щось схоже , щоб можно було самому доробити . Додаю фото прицільноі планки рушниці. тел для звьязку 0503363650
     

    Images:

    изображение_viber_2025-06-13_21-57-04-436.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Трофейний приціл в робочому стані
      1900 грн.
    2. Каліматор Зігзауер виробництво Німеччина.
      7000 грн.
    3. Кронштейн прицілу AGM Rattler все на фото
      4000 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Новий закритий коліматор Trijicon ACOG 1x32 Green Single Dot. (Репліка) Особливість прицілу це встро...
      2900 грн.
    5. крепление для прицела все на фото
      2300 грн.
  3. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    У вас відрізаний задній камінь.А який приціл хочете ставити?
     
  4. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Переходимо в лічку.Я щось маю для вас
     
  5. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Beiträge:
    203
    Ort:
    ZP
    Приобрели то что вам надо?
     
  6. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    А ви маєте?
     
  7. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Beiträge:
    203
    Ort:
    ZP
    Лежали и прицелы и крепления прицелы точно есть ( постоянник и переменник)остальное надо искать если не ушло.
     
    turist1967 gefällt das.
  8. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Скиньте будь-ласка в лічку фото того що залишилось
     
  9. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Також цікаво
     
  10. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Beiträge:
    203
    Ort:
    ZP
    Как доберусь до своих запасов и найду то скину фото.
     
    turist1967 und Bandera2 gefällt das.
  11. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Чекаю.