знахідка???

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Sergey7777S, 14. Nov. 2025.

  1. Sergey7777S

    Sergey7777S Oberschütze

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    95
    Лоты
      на продаже:
    178
      проданные:
    261
    Beiträge:
    19
    Ort:
    чернигов
    Всім Доброго..Підкажіть по знахідці..Коп по війні.З.Повагою
     

    Images:

    IMG_2590.JPG
    IMG_2591.JPG
    IMG_2592.JPG
    IMG_2593.JPG
    IMG_2594.JPG
    IMG_2595.JPG
    Криос gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Без трещин и сколов,есть пару небольших браков литья на задней стенке.В родном сборе.
      800 грн.
    2. Протигазна сумка зразку 1941 року, оригінал.
      1200 грн.
    3. Шикарна кобура на револьвер наган. складського шарпання. Все по фото
      600 грн.
    4. Котелок Wehrmacht “C&CW40”, кришка DMN 41, рідний ремінець, в такій комплектації знайдений да...
      2000 грн.
    5. 16000 грн.
  3. Криос

    Криос Stabsgefreiter

    Beiträge:
    161
    Ort:
    Харьков
    Труба от микроскопа
    [​IMG]
     
  4. Sergey7777S

    Sergey7777S Oberschütze

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    95
    Лоты
      на продаже:
    178
      проданные:
    261
    Beiträge:
    19
    Ort:
    чернигов
    Криос gefällt das.