Знак???

Dieses Thema im Forum "Медалі та знаки" wurde erstellt von археолог13, 22. Nov. 2025.

  1. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    574
    Вітання.
    Підкажіть по знахідці.
    Матеріал вроді алюміній.
    Дякую!!
     

    Images:

    IMG-e294db4e521777d427ff1a27c98f3aac-V.jpg
    IMG-fd98baf47235e8a95d3250c4c01a88c9-V.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Звезда восточных добровольцев 57 в серебре с мечами.Клейм нет
      2000 грн.
    2. Відмінник реставрована заколку на винт. Стан чудовий все по фото.
      250 грн.
    3. Латунная колодка, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата ус...
      180 грн.
    4. Серебро 925. 25+ грамм Орден за 85 год. Юбилей.
      2978 грн.
    5. До Вашої уваги фрачний набір з нагород на німецького ветерана парашутиста люфтваффе періода Третього...
      2200 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Спецзв'язок.
     
    duke6kirill und археолог13 gefällt das.
  4. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    574
    Яких часів???
    Псв??
     
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    По ПСВ нібито латунні були, і кріплення таке як інші були, коли б Ваш не кацапня.... Але можу помилятися.
     
    археолог13 und Bangalor gefällt das.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Beiträge:
    5.435
    Ort:
    Україна
    Доброго!
    Бачиться репліка погонного знака іскрових телеграфних частин РІА ( тобто частин радіозв'язку). Типу таких:
    Screenshot_20251122-172138.jpeg IMG_7325rc.jpeg
    ing-pogon-01-03.jpg post-22-1150841785_thumb.jpg
    Для порівняння з оригіналом
    sädetelegraaf2.jpg
    З повагою,
     
  7. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    574
    Дякую:beer:
     
    Bangalor gefällt das.
  8. археолог13

    археолог13 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    574
    Дякую!!!:beer:
     
  9. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    263
    Лоты
      на продаже:
    40
      проданные:
    436
    Beiträge:
    4.899
    Ort:
    Украина
    В РККА обр 1923 г радио телеграфные подразделения тоже носили.
    Вопрос только размеров.
     

    Images:

    Рисунок-11a.jpg
  10. О.І.М

    О.І.М Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Чому репліка? Прошу пояснити. Знахідка моя, знайдена на позиціях ПСВ.чекаю на відповідь.Чи відповідаємо так, аби відповісти?
     
    Gewinner gefällt das.
  11. О.І.М

    О.І.М Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Де зворотня сторона? Експерт?
     
    археолог13 gefällt das.
  12. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Beiträge:
    5.435
    Ort:
    Україна
    На експерта не претендую, боронь Боже:). По перше , тут ніхто нікому нічого не винен і не зобов'язаний, варто Вам це засвоїти. Якщо хочете побачити реверс, Гугл Вам в допомогу. По друге, Ваш хамський стиль спілкування доволі сильно нагадує манеру спілкування на одному сусідньому форумі-аукціоні і апріорі не передбачає допомоги. Тож якщо Вас тут щось не влаштовує, завжди можете звалити туди, там є експерти:D
     
    Zuletzt bearbeitet: 23. Nov. 2025