житон

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von ravluk, 24. Juni 2012.

  1. ravluk

    ravluk Oberschütze

    Beiträge:
    158
    Ort:
    stanislav
    прошу оценить житон по фото. спасибо за помощ.
     

    Images:

    SAM_3104.JPG
    SAM_3109.JPG
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги Центральна Приборна Панель Управління Танка “Valentine” - «Валентайн» Предмет був...
      20500 грн.
    2. 750 грн.
    3. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    4. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    5. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
  3. Халмет

    Халмет Stabsgefreiter

    Beiträge:
    329
    Ort:
    Bayern,Ukraine.
    правый 5 грн.
     
  4. ravluk

    ravluk Oberschütze

    Beiträge:
    158
    Ort:
    stanislav
    а что с левым "безценный чтоли"спасибо.
     
  5. Артурчик

    Артурчик Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    304
    Лоты
      на продаже:
    115
      проданные:
    701
    Beiträge:
    27.578
    Ort:
    Lemberg, Bandershtadt
    Не жИтон, а жЕтон, ну то такое... Правый грн 10, а за левый не дал бы ничего, грн 2, чисто символически.
     
    2 Person(en) gefällt das.
  6. ravluk

    ravluk Oberschütze

    Beiträge:
    158
    Ort:
    stanislav
    на правом нанесен какойто текст прописью ,штобы это значело?спасибо.
     
  7. bikss

    bikss Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    130
    Beiträge:
    1.792
    Ort:
    Украина
    Треба би фото трошки чіткіще а то щось нічого не розібрати
     
  8. ravluk

    ravluk Oberschütze

    Beiträge:
    158
    Ort:
    stanislav
    Ось чіткіше фото. Іще один жетон.
     

    Images:

    жетон.jpg
    жетон1.jpg
    жетон2.jpg