Запанка?

Dieses Thema im Forum "Медалі та знаки" wurde erstellt von Alex Striker, 6. Okt. 2011.

  1. Alex Striker

    Alex Striker Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    14
    Beiträge:
    688
    Ort:
    Ukrain
    Что за штука?, похоже на запанку.
    Заранее спасибо! :beer:
     

    Images:

    PA041966.JPG
    PA041967.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
    2. Значок-мініатюра: Залізні Хрести.
      1200 грн.
    3. Оригінал. З Німеччини. Матеріал - слово, посріблення ( залишки). Велика,ефектна медаль. Стан ,вага,...
      575 грн.
    4. Хороший сохран, из коллекции.
      1500 грн.
    5. Оригінал.1897 рік. Матеріал -алюміній. Розмір та стан видно по світлинах.
      655 грн.
  3. Тиффлигер 2

    Тиффлигер 2 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    1.051
    Да, точнее, ее половина.
     
  4. Alex Striker

    Alex Striker Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    14
    Beiträge:
    688
    Ort:
    Ukrain
    Война?, или раньше?
     
  5. Тиффлигер 2

    Тиффлигер 2 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    1.051
    У меня такие-вторая половина 19-го века. Найдены на месте старой деревни, которой уже нет.:)
     
  6. Serzh180473

    Serzh180473 General-major

    Beiträge:
    5.289
    Правильно пишется - запОнка.
     
  7. Тиффлигер 2

    Тиффлигер 2 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    1.051
    Так что, камерады, учите граматику:)
     
    1 Person gefällt das.