Врендль

Dieses Thema im Forum "Знайдене в землі та переробки" wurde erstellt von дт-75, 15. Mai 2019.

  1. дт-75

    дт-75 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    160
    Beiträge:
    1.761
    Ort:
    Львів
    Вітаю камради.Копнувся такий штик врендля.Підкажіть по різновиду.Наперед дякую
     

    Images:

    IMG-b23ad20296eb8ece23642eea0bf39775-V.jpg
    IMG-640f4e534e34fa74d97fefcaa4316ad9-V.jpg
    IMG-05dda3d7faea0c10e5e6d866e2c66ed7-V.jpg
    IMG-1bd865ff1159bce2c4f564df561b7132-V.jpg
    IMG-6439acd87ddd8c228e16e18cae1499f9-V.jpg
    Paul_Gudvin und ТарасМ gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Знак за поранення 3 ступінь (чорний), з наградним документом на 44 рік. Знак в бунтметалі, чудовий с...
      5000 грн.
    2. Сухарка Австрії. БВ. гроші підуть на погашення кредиту. дивіться уважно фото пересилання за рахунок...
      650 грн.
    3. Рогатки відмінної якості виробництва USA Marksman
      450 грн.
    4. Класична мягка польова фуражка. Тканина габардин козирок шкіра, фурнітура металічна Чудова якісна за...
      2334 грн.
    5. Верх cz 75 SP-01. Затвор, ствол, пружина. Стан чудовий. Ударник укорочений Обов'язково уточнюйт...
      60000 грн.
  3. бурбуль

    бурбуль Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Beiträge:
    203
    1873 року.
     
    ТарасМ und дт-75 gefällt das.
  4. дт-75

    дт-75 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    160
    Beiträge:
    1.761
    Ort:
    Львів
    Дякую.Може по ціні +-підкажете?
     
    Zuletzt bearbeitet: 16. Mai 2019
    бурбуль gefällt das.
  5. бурбуль

    бурбуль Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Beiträge:
    203
    На жаль, ні.
     
    дт-75 gefällt das.
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1367
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2.575
    Вітаю.
    1000 можливо і коштує, якщо наклаки цілі.
     
    бурбуль und дт-75 gefällt das.
  7. дт-75

    дт-75 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    160
    Beiträge:
    1.761
    Ort:
    Львів
    Дякую
     
  8. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    5.676
    Ort:
    Южные степи
    Простите, но 1000 грн за такое состояние - большие сомнения.
     
    Rombil und дт-75 gefällt das.
  9. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1367
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2.575
    Кнопка -250
    Накладки -500
    Гарда + лезо -250
    Тепер добре?
     
    дт-75 gefällt das.
  10. vrostoka

    vrostoka Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    3.185
    Ort:
    Украина
    Хорошо розписано,але накладки зняти ,не скожного можливо,назва стое 1000грн,а сам предмет???? не той схорон .
     
    дт-75 gefällt das.
  11. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    5.676
    Ort:
    Южные степи
    Кнопка - 150
    Накладки за 500 Вы будете продавать долго. реальные продажи 200-300 грн вместе с обломком ручки. И то не факт что снимутся. Потому никто Вам такие деньги не даст за "кота в мешке". Из трех снимаются иногда одни. Предмет антуражен, клинок особо никому не нужен, потому оценивать его бессмысленно с моей точки зрения. Только накладки и кнопка.
     
  12. дт-75

    дт-75 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    160
    Beiträge:
    1.761
    Ort:
    Львів
    Ну ,за 300гр хай лежить в мене на поличці.Дякую за обговорення.Дізнався справжню ціну
     
  13. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Beiträge:
    2.204
    Ort:
    Тихий Омут
    Распечатай и поставь сзади , как фон :) , будет красиво :)
    Werndl.png
     
    ArtBorsuk und дт-75 gefällt das.
  14. дт-75

    дт-75 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    160
    Beiträge:
    1.761
    Ort:
    Львів
    Ото файно буде.Дякую
     
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Название темы никого не насторожило?
     
  16. thebig

    thebig Moderator

    Beiträge:
    6.518
    Ort:
    Deutschland, Köln
    Ні, це такий діалект.
     
    Paul_Gudvin und дт-75 gefällt das.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Матюкі-теж діалект,але за них чомусь карають.....
     
  18. дт-75

    дт-75 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    160
    Beiträge:
    1.761
    Ort:
    Львів
    Якщо в Вас є така можливість то відредагуйте,бо в мене такої можливості немає.
     
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Не звертайте уваги,видко старію ...По бойнету-вважаю 800-1000гр. адекватно.
     
    дт-75 gefällt das.
  20. дт-75

    дт-75 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    160
    Beiträge:
    1.761
    Ort:
    Львів
    Та я теж вже сліпеньнкий .
     
    руслан100 gefällt das.