Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Знахідки" wurde erstellt von DIMON ZLOY, 28. Mai 2009.
Чья, просто интересно?
перша світова це скоріше всього
можливо німець бо австріяк не такий
як на мене так то німець просто австріяка маю не похожий він зовсім
Как по мне, то Австро-венгрия.
ну и по мне тоже, похоже