Trail Boss

Dieses Thema im Forum "Релоадінг" wurde erstellt von ДСВЛ, 10. März 2026.

  1. Продавец ДСВЛ

    ДСВЛ Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    3.122
    Ort:
    Одесса
    Hodgdon Trail Boss ,230 г. Цена- продано
     

    Images:

    IMG_2320.jpeg
    IMG_2321.jpeg
    IMG_2322.jpeg
    Zuletzt bearbeitet: 24. Apr. 2026
    $VITALIY$ und Advokat1980 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Картечелійка під різні форми та розміри. Розміри намагався замінити аби було зрозуміло. Нажаль не...
      999 грн.
    2. (в наличии 550 шт.)
      Гільза 9х18 (ресайз із 9х19, гільза обрізана, розширена та обжата до стандартних розмірів)
      5 грн.
    3. (в наличии 36 шт.)
      У лоті 10 гільз. Прибране піддуття нижньої частини гільзи після п/автомата. Капсюльована. Мита у рот...
      100 грн.
    4. Куля ПМ, 6.8грам, діаметр після сайзера 9.3мм. Задавайте питання якщо зявляться.
      299 грн.
    5. (в наличии 347 шт.)
      Гільа 7.62х38 наган , гільза ресайз з 223рем, під капс.4.4боксер. обжата матрицею лле. для порівнянн...
      15 грн.
  3. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    427
    Ort:
    Украина
    У Вас нолик лишний не приклеился часом?
    upload_2026-3-10_15-34-50.png
     
    KO 76254 gefällt das.
  4. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    427
    Ort:
    Украина
    А то 8 000 кусков за 230 грамм - это скорее гексоген а не порох
    upload_2026-3-10_15-36-3.png
     
  5. Продавец ДСВЛ

    ДСВЛ Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    3.122
    Ort:
    Одесса
    Добрый..Тогда купите за 908 грн,а если есть предложение пишите в личку.С ув
     
  6. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    Для чого викладувати ціну 10 річноі давності,щоб показатись умним????? Не нравиться проходьте мимо...А взагалі читайте правила форума...бо можно і бан схлопотать....
     
  7. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    201
    Ort:
    Украина
    Та нормальна ціна 34,78 гривень за грам. Хоча я теж здивований.
     
  8. marrio

    marrio Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    707
    Ort:
    Україна
    Питання ціни в темі обговорювати не прийнято.
    Зазначу, що цього пороху в Україні вже декілька років нема і поставок не планується.
     
  9. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    201
    Ort:
    Украина
    І що він такий незамінний, що його будуть купувати за любі гроші?
     
    Алекс_КР gefällt das.
  10. Олексій 50

    Олексій 50 Gefreiter

    Beiträge:
    50
    Ort:
    Кропивницьк
    Та що всі вчепився в цей порох ну хоче людина продавати його по граму як кокаїн, хай продає Ва 10 в магазині за 200 грамів 1600 гривень нічим не гірший.
     
  11. мухобой

    мухобой Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Beiträge:
    2.057
    Ort:
    Украина
    дайте ссылку где купить
     
    Prado, mr.Capone und Викторр gefällt das.
  12. Олексій 50

    Олексій 50 Gefreiter

    Beiträge:
    50
    Ort:
    Кропивницьк
    Друг брав у Києві магазин сафарі, в поштою переслав у кропивницьк і ніяких проблем , в то деруть за порох наче це одна надія людства.
     
    Zuletzt bearbeitet: 12. März 2026
  13. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    В якому році друг на почті був ? )))))))
     
  14. Олексій 50

    Олексій 50 Gefreiter

    Beiträge:
    50
    Ort:
    Кропивницьк
    Квітень місяць минулого року.
     
  15. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    201
    Ort:
    Украина
  16. Jonny-700

    Jonny-700 Oberschütze

    Beiträge:
    46
    Ort:
    Черкаси
    Цього пороху ва 10 в гільзі буде 10 частина, а решта пустота. А бубликів повна гільза. Звідси краща стабільність швидкостей. При використанні бр капсуля, і дозвукових куль, при правільній збірці на трейл бос , у мене швидкість змінювалась (зростала) на 1 мс з кожним пострілом. Так що рівному йому в дозвуці в обємних гільзах, на мій погляд не має.
     
  17. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    201
    Ort:
    Украина
    Так вони ж обидва пістолетні, хіба ні?
     
  18. Авган

    Авган Stabsgefreiter

    Beiträge:
    307
    Ort:
    Волинь
    В трейл бос на багато більша заповненість.
     
    Nikas70 gefällt das.
  19. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    Хай як там хейтери не піняться але це порошок самий кращий для дозвуку.Да я не заперечує є гарні аналоги які виконують свої задачі але це як Мерс і Жигуль.. жопу довезе но…..
     
    Advokat1980 und Сержито gefällt das.
  20. Продавец ДСВЛ

    ДСВЛ Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    3.122
    Ort:
    Одесса
    7500 грн
     
  21. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    201
    Ort:
    Украина
    Я наперед вибачаюся за флуд але: жодна людина не написала в темі що трейл босс поганий, і друге, цього пороху більше не буде , бо знятий з виробництва і заміну йому все ж доведеться шукати. А ще я здивований як Ви після Ваших же хвалебних од досі його не придбали. Цілком можливо що це останній шанс.
     
    Zuletzt bearbeitet: 13. März 2026
  22. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    ))) Я в свій час купив собі три банки,я б написав ціну за яку я брав але це тут буде не коректно, хоча це було в 2019 році.І я скажу що це було дорого, почти в двічі дорожче Ловекса. Зараз на залишку одна ціла а другу тільки почав.Мені сумно що я розвіяв ваше здивування))))Якщо є бажання перевірити мене то можу скинути фото в особисті… за пиво звичайно))))
     
    Zuletzt bearbeitet: 13. März 2026
  23. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    І не несіть несинітницю якщо далекі від теми
    «
    Порох
    Hodgdon Trail Boss не знятий з виробництва, але протягом кількох років він був практично недоступним на ринку через серйозні перебої у постачанні та технічні проблеми на заводі виробника…..
    Станом на кінець 2025 – початок 2026 рокуситуація наступна:
    • Повернення на ринок: З вересня 2025 року з'явилися офіційні підтвердження та відгуки покупців про те, що порох знову почав з'являтися у продажу. Користувачі на офіційному сайті Hodgdon Powder Company активно залишають позитивні відгуки про нові партії.
    • Причини тривалої відсутності: Виробництво здійснюється на заводі компанії ADI (Thales) в Австралії. Затримки були викликані модернізацією виробничих ліній, зміною стандартів екологічної безпеки (REACH) та логістичними проблемами.
    • Доступність в Україні: Хоча порох знову виробляється, його наявність у вітчизняних магазинах, таких як ІБІСабо Safari, може бути обмеженою через складність імпорту під час воєнного стану. На багатьох сайтах він досі може мати статус «немає в наявності».
    І так дальше…Є прислівʼя …Не люблю як умре і дивиться….
     
    Сержито gefällt das.
  24. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    Камрад звиняй))) оце ми продвигаєм тобі тему))))
    Скажеш почистить - зроблю.Вдалого продажу.Порох вогонь - ракета…
     
    Advokat1980 und Сержито gefällt das.
  25. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    201
    Ort:
    Украина
    Якщо так, то прошу пробачення.знав що виробництво припинено, але не знав що відновлено. Буду телефонувати товаришу в Штати, може організує посилочку.
     
    Nikas70 gefällt das.
  26. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Beiträge:
    631
    Ort:
    Украина
    Виробництво здійснюється на заводі компанії ADI (Thales) в Австралії.
     
    Dgeta25 gefällt das.