Состояние АК

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Sasha!2017, 8. Aug. 2022.

  1. Sasha!2017

    Sasha!2017 Oberschütze

    Beiträge:
    48
    Ort:
    alex.dashivets@gmail.com
    Привет всем! Купил не глядя маяк весло хочу понять состояние, кто поможет в гадании по фотографиям;) как по мне вроде все четко осталось, все на одном номере, только промер сделать осталось. Буду признателен за отзывы.

    особенно интересует , что за метки на стволе
     
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Цевье наТоз 34р. Новое. Материал орех.
      1700 грн.
    3. Цев е на Тоз 34 ЕР. Безфлажковый .
      500 грн.
    4. Новый .Набор дерева на Тоз 34. Материал орех (каповая часть).
      9800 грн.
    5. Бойова прусинами. Нова. Оригінал СРСР. Ліва.
      450 грн.
  2. Sasha!2017

    Sasha!2017 Oberschütze

    Beiträge:
    48
    Ort:
    alex.dashivets@gmail.com
    A35904B5-3527-4A54-A072-B01BE00E49D4.jpeg 2F25F0AE-C70D-4B42-A8B9-B04B5285F993.jpeg 543B7EA9-6650-46E0-82CA-A3415BD27DA2.jpeg D79AA0B7-4A6E-46A7-9D0B-DBB88FE23F30.jpeg 6B8B0016-BE2A-4168-9C79-8A5E214DDDB6.jpeg B1A57680-9AEE-4C42-990C-D516BC084F74.jpeg 51824409-941F-4E31-B814-C8E3CF83625F.jpeg 32FC80B7-F2D2-43B9-8795-FE526865A748.jpeg B238CB28-59AE-4DBB-A400-8B96497DCE64.jpeg 3F866906-E1AB-4E21-A487-21467E6FFD44.jpeg 6EC5F073-DC77-4435-BA33-F7F9C775E0DB.jpeg C30192A1-F5EC-44F4-BEFD-1DD767F43A3D.jpeg D82865C5-5BD5-4D50-86D6-589C9A3104C4.jpeg 07EDCA47-AA9E-4BCE-A026-5B9D3F2A795F.jpeg A35904B5-3527-4A54-A072-B01BE00E49D4.jpeg A35904B5-3527-4A54-A072-B01BE00E49D4.jpeg DA189F46-E505-4430-A8B7-B7388A51ACA5.jpeg
     

    Images:

    DD080D63-B2A7-458F-9142-D39ECDC50140.jpeg
    akms1974 gefällt das.
  3. polyak_od

    polyak_od Obergefreiter

    Beiträge:
    150
    Не одна сотня с него было выпущена...
     
    curbis und Otryta gefällt das.
  4. Sasha!2017

    Sasha!2017 Oberschütze

    Beiträge:
    48
    Ort:
    alex.dashivets@gmail.com
    Так, а подробней?
     
  5. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    2.251
    Ort:
    Україна
    А що саме Вас цікавить докладніше?
    Якщо продовжувати з нього стріляти, то почнуть вилазити дуже серьйозні проблеми, для усунення яких знадобиться поміняти одну або навіть цілих 2 пружини.
     
  6. Sasha!2017

    Sasha!2017 Oberschütze

    Beiträge:
    48
    Ort:
    alex.dashivets@gmail.com
    А как это видно?
     
  7. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    50
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    103
    Beiträge:
    11.437
    Ці програми говорять про те що з нього стріляли і багато,та ще й забували чистити,але саме головне ствол,заміряете каліброметром,абож сами вже побачите при пристрілці
     

    Images:

    Screenshot_2022-08-08-23-24-13-55_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    curbis, Otryta, Igor 21 und 3 anderen gefällt das.
  8. Sasha!2017

    Sasha!2017 Oberschütze

    Beiträge:
    48
    Ort:
    alex.dashivets@gmail.com
    але воно таке стало після чистки хімієй наче такий нагар з'явився, як воно на стрільбу впливає?
     
    akms1974 gefällt das.
  9. Labaz

    Labaz Oberfeldwebel

    як що уважно придивитись по продольній осі зброї, від вкришки ствольної коробки через газовідвідну трубку, на кінчик ствола,
    ствол не поведенно в сторону, не вигнутий?
     
    akms1974 gefällt das.
  10. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    4.373
    Ort:
    Zapor сity
    Ствол надо было при покупке промерять. Попросить сделать калибр у инструментальщика проходной\не проходной. Потом идти в магазин.
     
    Otryta und akms1974 gefällt das.
  11. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Beiträge:
    3.573
    Ort:
    Україна
    Воно має сенс лише при користуванні БЗ та УС+ПБС-1. В решті випадків це кочерга з балістикою міномету.
     
    ЖакКоллен22 und _BURJUY_ gefällt das.
  12. Коронаминус

    Коронаминус Oberfeldwebel

    Beiträge:
    364
    Ort:
    UA
    Проверить калиброметром и забить. Если ствол живой-то все гуд. Остальное не критично
     
    Артем1990, akms1974 und Sasha!2017 gefällt das.