Сокол

Dieses Thema im Forum "Релоадінг" wurde erstellt von Максик0305, 22. März 2025.

Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. Продавец Максик0305

    Максик0305 Oberschütze

    Beiträge:
    45
    Ort:
    Izmail
    Продам 2 банки сокол был без этикеток 1000 грн за банку я их первый раз открыл
     

    Images:

    IMG_20250322_082111.jpg
    IMG_20250322_082049.jpg
    IMG_20250322_082022.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Сепаратор для всіх дозаторів порошку Lee із циліндричним барабаном типу Lee Perfect та Lee Pro Auto-...
      55 грн.
    2. В наявності 1 банка -1кг.Пломба на банці вскрита
      10000 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Гільза капсульвана Калібр 16/70 Виробник Cheddite висота денця 16 мм Капсуль Cheddite Cx2000 чорний/...
      1000 грн.
    4. (в наличии 36 шт.)
      У лоті 10 гільз. Прибране піддуття нижньої частини гільзи після п/автомата. Капсюльована. Мита у рот...
      100 грн.
    5. Дозатор б/в. Особисто я не користувався.
      800 грн.
  3. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Beiträge:
    3.793
    Ort:
    Полесье
    Вітаю. Колір порошка різний, чи то так на фото бачиться?
     
    кучукаю, kripers338 und "SКS"-49 gefällt das.
  4. Продавец Максик0305

    Максик0305 Oberschütze

    Beiträge:
    45
    Ort:
    Izmail
    Добрый день да цвет разный
     
  5. "SКS"-49

    "SКS"-49 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    87
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    181
    Beiträge:
    1.620
    Ort:
    г. Киев
    Верхній схожий за коліром на маузерівський з к98….
     
  6. Nagis

    Nagis Schütze

    Beiträge:
    57
    Ort:
    Київ
    З кольором все ок, скоріш за все різні партії. Маю такий самий. Той що світлий трішки старіший, той що темний більше всього нові партії.

    Особисто в мене так, стріляє добре і той, і інший. Але всерівно його потрібно перевіряти, бо все залежить від зберігання)
     
  7. Ij27

    Ij27 Schütze

    Beiträge:
    35
    Ort:
    Napolu
    1000 за две,
     
  8. Вахтанг

    Вахтанг Stabsgefreiter

    Beiträge:
    123
    Заберу ! Прошу реквізити !
     
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.