Смітник ПСВ

Dieses Thema im Forum "Знахідки" wurde erstellt von Чур, 18. Nov. 2016.

  1. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    бажаю здоров'я
    Саме зараз ми з товаришом розкопуєм смітник ПСВ по 17му році
    Перші знахідки є
     

    Images:

    IMG_1048.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    2. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    3. 3,7 cm Pak 35/36 (нем. 3,7 cm Panzerabwehrkanone 35/36 — «3,7-см противотанковая пушка образца 1936...
      40000 грн.
    4. 150 грн.
    5. По фото
      130 грн.
  3. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Напевне сідло і гирька
     

    Images:

    IMG_1046.JPG
  4. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    і як результат??
     
    Чур gefällt das.
  5. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Та результат такий скупий, що тему варто в "хлам" перенести:)
    Але душу відвели
     

    Images:

    IMG_1054.JPG
    IMG_1055.JPG
    IMG_1056.JPG
    GINDENBURG, СємьоN und Oprishok gefällt das.
  6. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Ліз переважно чорний метал
    Хоча цікавий момент: усі гільзи підняті у смітнику, з деревом замість куль
    З пов.
     

    Images:

    IMG_1068.JPG
    GINDENBURG und Oprishok gefällt das.
  7. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Загальне фото із смітника
    З повагою,
     

    Images:

    IMG_1083.JPG
  8. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    122
    Beiträge:
    5.923
    Ort:
    Galizia, Gliwice
    точно "смітник"...
     
    Чур gefällt das.
  9. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    А які патрони якщо не секрет ? Може бути що то дерев"яні кулі просто.От і все пояснення.
     
    Чур gefällt das.
  10. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    platz.jpg

    Ось наприклад 7,92 х 57 з дерев"яною кулею.Використовувались як холості для навчань.
     
    GINDENBURG, Чур, bodya und 2 anderen gefällt das.
  11. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Так і є , 7,92 х 57, я також схиляюсь до такої, думки
    Дякую :beer:
    з пов.
     
    ASKOT1 gefällt das.
  12. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Мої вітання
    Дочищали сьогодні смітник,
    Ось такий результат із цікавим фарфором
     

    Images:

    IMG_1353.JPG
    IMG_1373.JPG
    IMG_1374.JPG
    IMG_1352.JPG
    IMG_1375.JPG
    Кіла2013, rrb, ArtBorsuk und 6 anderen gefällt das.
  13. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Попався свисток, товариш почистив і я вже при виході з лісу давав ним сигнал "до бою":))
     

    Images:

    IMG_1380.JPG
    IMG_1388.JPG
    IMG_1378.JPG
    IMG_1387.JPG
    CrazyFrog, Кіла2013, rrb und 6 anderen gefällt das.
  14. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    844
    Ort:
    границя
    Усім вдалих пошуків
    З повагою,
     

    Images:

    IMG_1385.JPG