Штик Нож?

Dieses Thema im Forum "Давнина" wurde erstellt von Xyliganchik, 9. Nov. 2015.

  1. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    Спасиба):beer:
     
  2. Интересные лоты

    1. 200 грн.
    2. По фото Наконечник реставрирован -почищен ,обесолен ,законсервирован
      300 грн.
    3. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    4. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    5. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
  3. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Пардон,незамітив,там не 90,а 88 манліхер)
     
    Xyliganchik gefällt das.
  4. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    ножны на досуге выгну с бляхи)
     
  5. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    на манліхер простіше купити)Так а ножни біля манліхера,то знайшли?
     
  6. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    на ніж в ножнах був ) але стан тож не дуже )
     
  7. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    саму гвинтівку би ще до нього ) :D:oops:
     
    Paul_Gudvin gefällt das.
  8. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Довга і не практична))
     
  9. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    Так для красоти піде , чогож там)
     
  10. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Тоді шукайте ваше щастя ,має поряд валятися)
     
    Xyliganchik gefällt das.
  11. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    То є так ) камрад а вот смертнік австрійський з бумагой .. можна лі отшукати ту людину?
     
    Paul_Gudvin gefällt das.
  12. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Думаю навряд,вам треба до камрадів які цим займаються!А напис там видно?
     
  13. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    в шикарному стані ХД ось тема
    https://reibert.info/threads/smertnik.692048/
     
  14. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    Якщо з території України то можна спробувати. Якщо за межами, то складніше.
     
  15. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Хороший дуже стан!
     
    Xyliganchik gefällt das.
  16. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    давайте перейдем до теми ?) https://reibert.info/threads/smertnik.692048/
     
    ArtBorsuk gefällt das.
  17. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    дякую)Сам здивувався як відкрив)
     
    Paul_Gudvin gefällt das.
  18. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    "Значки" - малося на увазі капени?
     
    Xyliganchik gefällt das.
  19. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    Камрад я не зрозумів....:D( якщо це до мене)
     
  20. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    В першому повідомлення йшлося про те, що в сопутці "значки". Які саме?
     
  21. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    австрія .. сказали що прості , зарас пошукаю куди закинув
     
  22. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Beiträge:
    495
    Ort:
    Украина
    https://reibert.info/threads/medal-na-opoznanie-budu-blagadaren.633763/
    ниже посмотрите там 2 значка , да и по первому в теме б инф найти тоже там найден
     
    Alex Faa und ArtBorsuk gefällt das.
  23. Sonce

    Sonce Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Места у вас хлебные )))