Штик-ніж

Dieses Thema im Forum "Німеччина" wurde erstellt von Paul_Gudvin, 2. Jan. 2013.

  1. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    День добрий!Чий девайс панове?
     

    Images:

    Фото0004.jpg
    Фото0005.jpg
    Фото0007.jpg
    Фото0008.jpg
    Фото0011.jpg
    Кіла2013 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Распродажа коллекции старого фалериста Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и...
      9000 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Флаг «Восходящего Солнца» FLAGGE JAP.WAR Флаг с очень хорошим качеством, изготовлен из ветрозащитно...
      390 грн.
    3. Німецький значок SAAR - 1935.
      300 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Возвратный механизм АК, АКМ, новый
      650 грн.
    5. Цилиндрическая развертка Ф-8мм. изготовлена из самого прочного и износоустойчіивого материала - инст...
      180 грн.
  3. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Штык австрийский для рядового состава обр. 1888г, к винтовке системы Маннлихера образца 1888 года.
     
    2 Person(en) gefällt das.
  4. slava2008

    slava2008 General-major

  5. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Дякую панове за інформацію і приділену увагу!Зорієнтуйте по ціні(ножни також є).З повагою.
     
  6. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    То як?Ніхто не підкаже?
     
  7. zascok

    zascok Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.495
    до $200 в таком состоянии, может чуть меньше
     
  8. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Согласен.:beer:
     
  9. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Дякую панове!:beer:
     
  10. metfig

    metfig Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    77
    Beiträge:
    527
    Ort:
    Київ
    Вибачте, але 200 доларів це дуже забагато. Без штанів в такому стані ну 400-500гривень це максимум.
     
  11. см. пост № 4 :oops:
     
  12. metfig

    metfig Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    77
    Beiträge:
    527
    Ort:
    Київ
    Вибачте пост №4 не уважно читав.:oops: Але все одно навіть якщо з ножнами, то 800грн. Можна звичайно просити і більше, але наврят чи дадуть.
     
  13. Не могу согласиться - штык достаточно редкий.
    Сохран, конечно, :oops:, но и не "убитый"
    Никак не меньше 150 $ - в Україні, опять же для тех, кто в теме Маннлихеров - только лишь ИМХО
     
    2 Person(en) gefällt das.
  14. metfig

    metfig Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    77
    Beiträge:
    527
    Ort:
    Київ
    На одному з українських аукционів вже пів року висять два аналогічних десь по стану, обидва дешевше $150, черги за ними нема.
     
  15. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Beiträge:
    2.838
    Ort:
    Київ
    Ну,товаришу,у наші часи,мало хто стоїть у черзі за ш-ножами,так як фінанси співають романси(в основному).Але штик-ніж непоганий,як на мене,заточений у ті часи,коли і був загублений,накладки- по рідні,тай ножни є))Німець непоганий заважить 100$,але скіки німців випустили...З повагою)
     
    Кіла2013 und Kollekzioner gefällt das.