Штик ніж

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Ватсон, 24. Okt. 2025.

  1. Ватсон

    Ватсон Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    4
    Добрий вечір. Прошу оцінити
     

    Images:

    N2.jpg
    Y1.jpg
    т3.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Шомпол на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1100 грн.
    2. Стебель затвора на Маузер к98 состояние по фото
      4200 грн.
    3. Экстрактор на Маузер к98
      1100 грн.
    4. Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1250 грн.
    5. База прицела Mauser 98k.
      1400 грн.
  3. Alter Kamerad

    Alter Kamerad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    7
    Beiträge:
    605
    Ort:
    Кропивницкий
    Вітаю, тільки не марафетьте його хай таким і буде без наждачки і тд. 1,5 - 2к.
     
    HellHound, dimarik, Flesh und 4 anderen gefällt das.
  4. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    167
    Beiträge:
    3.964
    Ort:
    Україна
    Штик не поганий- 70-80₴
    Фото просто супер
     
  5. Robin Nogood

    Robin Nogood Stabsgefreiter

    Beiträge:
    116
    Доброго вечора,3000-3500,як буде продаж, дайте посилання на аук.З повагою....
     
  6. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    19
      проданные:
    76
    Beiträge:
    1.025
    Ort:
    Киев
    річ точена це видно навіть по цих фото
    поверх припала іржа
    на мою думку свої 50$ він потягне і до бажання придбати
     
    Zuletzt bearbeitet: 24. Okt. 2025
    Kox 263-1 gefällt das.