Штик "кулібіна"?)))

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Garrettmd, 8. März 2024.

  1. Garrettmd

    Garrettmd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    99
    Доброго вечора шановні форумчани.
    Підскажіть по такій сарайній знахідкі,наче схоже на штик,але якийсь він непевний:D
     

    Images:

    IMG_20240308_154015.jpg
    IMG_20240308_154019.jpg
    IMG_20240308_154026.jpg
    IMG_20240308_154031.jpg
    IMG_20240308_154036.jpg
    IMG_20240308_154047.jpg
    IMG_20240308_154055.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
    2. Книга старовинна виробництва Франціі 1840 +- роки.
      400 грн.
    3. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    4. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    5. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
  3. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    513
    Лоты
      на продаже:
    150
      проданные:
    1.157
    Beiträge:
    3.115
    Ort:
    г.Харьков
    Доброго! Был мосинский тренировочный штык. Но его кто то заточил.
     
    minitarn3838, A10A, LySS und 9 anderen gefällt das.
  4. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    http://www.bayonet.lv/ru/articles/Russia/M1891-30T.htm
     
  5. Garrettmd

    Garrettmd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    99
    Ого, дякую :beer:
    Я навіть і не чув про тренувальний штик мосіна:rolleyes:
     
    valerka gefällt das.
  6. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    19
      проданные:
    76
    Beiträge:
    1.026
    Ort:
    Киев
    мабуть був таким )
     

    Images:

    Screenshot_20240308_213708_Gallery.jpg
    vam76, Вiтушка, Bakay und 5 anderen gefällt das.
  7. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    513
    Лоты
      на продаже:
    150
      проданные:
    1.157
    Beiträge:
    3.115
    Ort:
    г.Харьков
    В 30е было популярным спортом :)
     

    Images:

    images.jpeg
    scale_1200.jpeg
  8. Garrettmd

    Garrettmd Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    99
    Дякую за відповідь :beer:
     
  9. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    19
      проданные:
    76
    Beiträge:
    1.026
    Ort:
    Киев
    на ньому може бути тавро "Динамо" м. Луганськ
     
    Bangalor und Garrettmd gefällt das.
  10. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    1.255
    Ort:
    Украина
    А последний всесоюзный чемпионат по фехтованию на штыках прошел в 1956 году.