Що за ручка?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von AtomFantom, 26. Dez. 2017.

  1. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Доброго часу доби! Розбирав балкон та знайшов у завалі різного старого... Колись знайшов був поміж позицій мінометників РСЧА... Але ж наче тоді таких ручок не було? Ручка вже післявоєнного часу? Клєйм не має... Заздалегідь вдячний за ваші думки-підказки! :beer:
     

    Images:

    IMAG9430.jpg
    IMAG9431.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Ніж старовинний вінтажний виробництва Франціі Люфт відсутній Товщина обуху до 4 мм.
      450 грн.
    2. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    3. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1500 грн.
    4. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    5. До вашої уваги кружка для чаю офіцерської столовой вермахту. Тавро Bavaria 1942 - У лоті тільки чаш...
      4400 грн.
  3. Хейль

    Хейль General-major

    Beiträge:
    6.310
    Ort:
    Україна
    Доброй ночи! Ручка шариковая? Если да, то на ампуле должны быть дата выпуска и цена.
     
  4. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Так, ручка шарікова.. Буду шукати тоді..
     
  5. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Всередині вставлена паста у вигляді тоненької металевої трубки. Зараз такі пластмасові роблять. А зверху пластиковий колпачок. Не має а ні дат, а ні клєйм....
     
  6. Хейль

    Хейль General-major

    Beiträge:
    6.310
    Ort:
    Україна
    Видимо, стержень многоразовый, с возможностью заправки. Вы бы фото сделали, интересно взглянуть.
     
  7. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    926
    Ort:
    Киев и рядом
    Не многоразовый, 70-80годы прошлый век, ценности не предствляет.
     
    TarASha, Bakay und slava2008 gefällt das.
  8. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    94
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    169
    Beiträge:
    7.054
    Ort:
    У к р а ї н а
    Верно !
     
    TarASha, Provada81 und БЛК gefällt das.