Румынский ЗБ

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Kurt Tank, 12. Sep. 2019.

  1. Kurt Tank

    Kurt Tank Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    185
    Beiträge:
    28
    Ort:
    snigirewka
    День добрый,камрады. Сколько денег может стоить такое произведение оборонки Румынского Королевства?
     

    Images:

    P90912-100302.jpg
    P90912-100319.jpg
    P90912-100402.jpg
    P90912-100531.jpg
    Oprishok gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Сокира мачете старовинна виробництва Франціі Ручка без люфту. Товщина обуху до 6 мм.
      750 грн.
    2. Мундштук вінтажний виробництва Франціі Всередину можна покласти фільтр. Як новий.
      350 грн.
    3. Стан по фото. Фарфор, ручний розпис. Прихованих дефектів не має.
      399 грн.
    4. (в наличии 8 шт.)
      Німецька бензинова запальничка в вигляді снаряду. Не вживана!
      800 грн.
    5. (в наличии 8 шт.)
      Німецька трубка. Не курена!
      400 грн.
  3. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Beiträge:
    3.793
    Ort:
    Полесье
    Доброго дня. а затвор в наявності?
     
  4. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Привіт некомплектний ???? Внутрянки немає???
     
  5. Kurt Tank

    Kurt Tank Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    185
    Beiträge:
    28
    Ort:
    snigirewka
    Тiльки ствол та рама. Його хтось ще в тi чоси дбайливо розiбрав!!!!
     
  6. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Вкомплектувати буде проблематично
     
  7. Kurt Tank

    Kurt Tank Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    185
    Beiträge:
    28
    Ort:
    snigirewka
    Всем спасибо. Тема закрыта. С уважением.