Рога оленя

Dieses Thema im Forum "Давнина" wurde erstellt von onxdead, 7. Mai 2026.

  1. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    30
    Не знайшов правильну гілку форумах , підкажіть по якій ціні можуть піти такі рога , але нажаль череп не витримав і луснув пополам хтось пробував відновити саморізом але погіршив їх стан , достатньо величезні можливо метр на півтора ,
     

    Images:

    IMG_20260424_114627.jpg
    IMG_20260424_114636.jpg
    IMG_20260424_114632.jpg
    Tartar gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    2. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    3. 200 грн.
    4. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    5. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
  3. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    3.508
    Ort:
    Україна
  4. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Beiträge:
    1.752
    Ort:
    Запорожье
    Оцінити можно легко, навіть в цьому розділі. Ніфіга ці рогит не коштують. Нуль гривень, нуль копійок. Це вбиті в хлам роги домашнього північного оленя, на які навіть в ідеальному стані варті копійки. Як трофей, вони не годяться, тому що не трорфей. В часи СССР привозили такі з півночі рашки на сувеніри як пам"ять про свою вахту десь в тундрі.
     
    Zuletzt bearbeitet: 8. Mai 2026
    Deich, onxdead und Валерий Sk gefällt das.
  5. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    30
    Дякую ) пустимо їх на рукоятки для ножів
     
  6. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Beiträge:
    1.752
    Ort:
    Запорожье
    Вони навіть для цього навряд чи підійдуть - в середині дуже пористі.
     
  7. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    30
    Як думаєте , можна якусь саморобку з них зробити ?
     
  8. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Beiträge:
    227
    Ort:
    Київ
    На рукояти можно пустить. Порезать на куски нужной длины, эпоксидку развести ацетоном, что бы жиже была и залить.
     
  9. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    30
    Залити пори в рогах , це ви, маєте на увазі ?
     
  10. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Beiträge:
    227
    Ort:
    Київ
    Так. У вертикальному положенні потихеньку заливати, поки всі пори не будуть заповнені. Троє діб почекати, обробити наждачкою, для кольору можно покрити марганцовкою. Розвести клей на цианокрилатній основі ацетоном, покрити пару тройку разів. Наждачка 1000-1500 і поліровка.
     
    onxdead und Дід Змій gefällt das.
  11. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Beiträge:
    1.752
    Ort:
    Запорожье
    Нічого не вийде. Проникне на пів сантиметра на зрізі. Для чого радити в темі, в якій не розбираєтесь. Те, що Ви описуєте, називається "стабілізація гору". Це робиться спеціальними смолами (а не епоксидкою з Епіцентру) і в вакуумному апараті. В результаті вартість такого рогу буде по ціні рогу лося ( білий і без пор). Північного оленя не чув щоб стабілізували - не вигідно.
    ...Перед тим, як викинути.
     
  12. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Beiträge:
    227
    Ort:
    Київ
    Каюсь :) . До речі, самі пробували?