Пулемет швак

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von denboot, 24. Dez. 2017.

  1. denboot

    denboot Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Добрый день оцените пожалуйста данный аппарат
     

    Images:

    IMG_20171218_082531.jpg
    IMG_20171218_082216.jpg
    IMG_20171218_082315.jpg
    IMG_20171218_082500.jpg
    IMG_20171218_082510.jpg
    minitarn3838 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Така собі шабля.Ручка по визначеню повністю новоробна.Клейм не знайшов.Розміри по фото.
      3200 грн.
    2. Піхви К-98 .не чистилось,помите водою,метал кріпкий(одна мачсінька дирочка видно на фото) Пружина в...
      730 грн.
    3. Оригинальное название: Luftwaffendolch Производитель/Клеймо: Schüttelhöfer Artur & Co. (ASSO) Ст...
      66200 грн.
    4. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    5. По фото
      450 грн.
  3. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    457
    Beiträge:
    2.068
    Спочатку дезактив, а тоді оцінка. Бо поки цей "апарат" має ознаки зброї, зберігання і продаж якої карається законом.
     
  4. denboot

    denboot Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    3 отверстия просверлил фото завтра скину
     
  5. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    457
    Beiträge:
    2.068
    Правильно зробили, бо модератори забанять і вас, і того хто оцінював. Такі правила форуму.
     
  6. PanzerSchreck_71

    PanzerSchreck_71 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    224
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    386
    Это ШКАС https://uk.wikipedia.org/wiki/ШКАС
     
  7. _Игорь_

    _Игорь_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    190
    Beiträge:
    751
    Ort:
    Украина
    Состояние " не очень", спрос, на сегодня, тем более. Старт с 1000 грн.
     
  8. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Beiträge:
    1.511
    Дійсно там від зброї залишилися тільки ознаки.:D
     
  9. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    457
    Beiträge:
    2.068
    Повірте, для наших славних "правоохоронців" цього достатньо!
     
  10. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Beiträge:
    1.511
    Щоб було достатньо треба щоб воно хоч раз чимось плюноло. Навіть за наявності хромованого ствола (а він там таки хромований) без застосування спец засобів він не запрацює. І він залишеться "предмет схожий НА". Ви праві ліпше будити лихо, але нічого страшного не буде окрім мозгоклюйства (звідки і нашо) Визначення про вогнепальну зброю є в коментарях чи поясненях до статті кку про розбій. Взагалі корисно почитати 263 статю і тому подібні. Розширює кругозір так сказати, але не забувати про приписи і визначення термінів .....
     
    Gunnerman gefällt das.