Пулемет швак

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von denboot, 24. Dez. 2017.

  1. denboot

    denboot Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Добрый день оцените пожалуйста данный аппарат
     

    Images:

    IMG_20171218_082531.jpg
    IMG_20171218_082216.jpg
    IMG_20171218_082315.jpg
    IMG_20171218_082500.jpg
    IMG_20171218_082510.jpg
    minitarn3838 gefällt das.
    1. Магазин на Колт обр.1911г. калибр 45 состояние хорошее складское
      3000 грн.
    2. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
    3. 100 грн.
    4. Развёртка (коническая), для правки - корректировки камор в ММГ или СХП барабанах РН. Дата изготовлен...
      250 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
  2. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    457
    Beiträge:
    2.068
    Спочатку дезактив, а тоді оцінка. Бо поки цей "апарат" має ознаки зброї, зберігання і продаж якої карається законом.
     
  3. denboot

    denboot Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    3 отверстия просверлил фото завтра скину
     
  4. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    457
    Beiträge:
    2.068
    Правильно зробили, бо модератори забанять і вас, і того хто оцінював. Такі правила форуму.
     
  5. PanzerSchreck_71

    PanzerSchreck_71 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    224
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    386
    Это ШКАС https://uk.wikipedia.org/wiki/ШКАС
     
  6. _Игорь_

    _Игорь_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    190
    Beiträge:
    751
    Ort:
    Украина
    Состояние " не очень", спрос, на сегодня, тем более. Старт с 1000 грн.
     
  7. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Beiträge:
    1.511
    Дійсно там від зброї залишилися тільки ознаки.:D
     
  8. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    457
    Beiträge:
    2.068
    Повірте, для наших славних "правоохоронців" цього достатньо!
     
  9. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Beiträge:
    1.511
    Щоб було достатньо треба щоб воно хоч раз чимось плюноло. Навіть за наявності хромованого ствола (а він там таки хромований) без застосування спец засобів він не запрацює. І він залишеться "предмет схожий НА". Ви праві ліпше будити лихо, але нічого страшного не буде окрім мозгоклюйства (звідки і нашо) Визначення про вогнепальну зброю є в коментарях чи поясненях до статті кку про розбій. Взагалі корисно почитати 263 статю і тому подібні. Розширює кругозір так сказати, але не забувати про приписи і визначення термінів .....
     
    Gunnerman gefällt das.