Петличка SS

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Kurt von Wallenrod, 25. Feb. 2026.

  1. Kurt von Wallenrod

    Kurt von Wallenrod Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    4
    Колгеги вітаю! Хотів би попросити наших спеціалістів підказати чи все ок з даною петличкою, більш детальних фотографій, нажаль, немає.
    З пов.
     

    Images:

    ZZX8634-950x1000_0.jpg
    ZZX8639-950x1000_0.jpg
    Aleks Mack gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    2. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    3. 3,7 cm Pak 35/36 (нем. 3,7 cm Panzerabwehrkanone 35/36 — «3,7-см противотанковая пушка образца 1936...
      40000 грн.
    4. С болота, крепкая деталь магазина. Клейм не искал. На фото состояние.
      200 грн.
    5. Часть затвора 2cm Flak 38
      280 грн.
  3. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    260
    Beiträge:
    468
    Ort:
    Lwów
  4. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    195
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    410
    Beiträge:
    19.275
    Ort:
    Киев
    Вітаю.

    Такі петлиці за кордоном прийнято вважати оригінальними.
    Їх тисячі, продають на будь-яких майданчиках, всі вони в ідеальному стані. Є загальноприйняті байки про їхнє походження.


    Питання в тому навіщо вона вам? Якщо для продажу, то продавайте – на будь-якому західному форумі проголосують за їхню оригінальність.

    Якщо для душі, тоді замислитесь чому подібні петлиці з явно справжнім зносом коштують у рази дорожче.