Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Cossack, 29. Aug. 2012.
Прошу Вашої думки, щодо орієнтовної вартості. 1944р (на фото). Дякую!
10-20 у.е.
і все? обгрунтуйте будь ласка.
Так самопал... У нас дороже 1 т.р. будет уходить ДОЛГО...
ну так окопное творчество! каким оно еще должно быть?
Особисті речі угорських солдат трапляються нечасто,ціна має бути вищою за 10-20$.