Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Граф М., 7. Dez. 2015.
Камради,прошу допомоги в оцінці...
Перший безцінний, не продавайте, колись пошкодуєте. Вибачте за флуд
Це не для продажу,просто цікаво...
200стоит
До 200гр.
Такой же брал 2008г за 10уе. монете без малого 2000 лет.
До 200 грн