Открыл сезон.

Dieses Thema im Forum "Знахідки" wurde erstellt von viking38, 18. Feb. 2016.

  1. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    62
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Beiträge:
    5.211
    Ort:
    Украина
    Хоть и не густо,но вышел,попробовал.Камрады,подскажите,что за редуктор такой,от чего?Целая ргд осталась в озере,в р-не фотосессии.
     

    Images:

    DSC03027.JPG
    DSC03026.JPG
    DSC03031.JPG
    DSC03032.JPG
    Zuletzt bearbeitet: 18. Feb. 2016
    Maks007, antykvar_2009, БЛК und 18 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Стан на фото.
      700 грн.
    2. фарфорові кільця в гарному стані без сколів
      270 грн.
    3. Хорошее состояние.
      1600 грн.
    4. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    5. Все, як на фото. Чудовий екземпляр в колекцію! Корпус в міцній сталі, нічого не сиплеться і не відва...
      2950 грн.
  3. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
  4. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    5.964
    Ort:
    zentr
    Механізм,можливо рама німецького зв"язківця,а може нашого.
     
    Befehl, Кіла2013 und viking38 gefällt das.
  5. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    62
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Beiträge:
    5.211
    Ort:
    Украина
    Befehl, yucher und Кіла2013 gefällt das.
  6. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
  7. Jurakas

    Jurakas Major

    Beiträge:
    2.614
    Ort:
    E&U
    Horoshi nabor , sredi takogo vremeni goda ;):beer:
     
    viking38, Befehl und Кіла2013 gefällt das.