оцените ранец

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Dimed, 12. Jan. 2010.

Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. Dimed

    Dimed Oberschütze

    Beiträge:
    63
    Ort:
    Крымский
    вот такой вроде бы как ранец ГДР.
    Оцените пожайлуйста. Хочу продать, если имеет какую то ценность.
     

    Images:

    кфт.jpeg
    ranec.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    2. Все, як на фото. В гарному колекційному стані. Клеймо підглазурне від відомого у Рейху виробника. Фі...
      1900 грн.
    3. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    4. Фляга старовинна кишенькова вінтажна виробництва Франціі
      450 грн.
    5. Вилка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
  3. Erwin_Riefkogel

    Erwin_Riefkogel Erik für immer

    Beiträge:
    9.859
    Ort:
    ОЗСП "АЗОВ"
  4. Dimed

    Dimed Oberschütze

    Beiträge:
    63
    Ort:
    Крымский
    Спасибо! Просьба закрыть тему!
     
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.