Нашивка...

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Vodomir, 24. Jan. 2013.

  1. Vodomir

    Vodomir Feldwebel

    Beiträge:
    400
    Ort:
    Львів
    Підкажіть, будь-ласка, чи щось вартує така нашивка.

    [​IMG][​IMG]

    Дякую!