Мосін

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Gal_1c1a, 24. Nov. 2023.

?

Ціна та старт

Diese Umfrage wurde geschlossen: 1. Dez. 2023
  1. Старт з 1

    10 Stimme(n)
    83,3%
  2. 1000 максимум

    2 Stimme(n)
    16,7%
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. Gal_1c1a

    Gal_1c1a Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    39
    Beiträge:
    158
    Ort:
    Броди
    Гвинтівка мосіна має осколочний удар в р-ні затвору де з'єднувальна планка а також погнута труба можливо як антураж/макет незнаю підкажіть з ціною і стартом дякую за фото вибачайте
     

    Images:

    IMG_20231124_200859.jpg
    IMG_20231124_200846.jpg
    IMG_20231124_200839.jpg
    IMG_20231124_200820.jpg
    IMG_20231124_200803.jpg
    IMG_20231124_200752.jpg
    IMG_20231124_200741.jpg
    IMG_20231124_200718.jpg
    IMG_20231124_200648.jpg
    IMG_20231124_200644.jpg
    IMG_20231124_200638.jpg
    IMG_20231124_200628.jpg
    IMG_20231124_200619.jpg
    IMG_20231124_200615.jpg
    IMG_20231124_200555.jpg
    IMG_20231124_200529.jpg
    IMG_20231124_200523.jpg
    IMG_20231124_200520.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      280 грн.
    2. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний.
      450 грн.
    3. Ніж старовинний вінтажний виробництва Франціі Люфт відсутній Товщина обуху до 4 мм.
      450 грн.
    4. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bavaria 1942 Добр...
      5500 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
  3. Габелла 99

    Габелла 99 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    194
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    361
    Beiträge:
    527
    Ort:
    Десь в лісі
    Вітаю стартує з 1000 - 1200 грн. Я гадаю що заберуть у вас її з руками. Готовий підтримати ставкою. А то і більш З повагою до всіх учасників.
     
    Otryta, кучукаю und Gal_1c1a gefällt das.
  4. 24Stalker

    24Stalker Oberfeldwebel

    Beiträge:
    422
    Ort:
    Харьков
    Ствол гнутый?
     
  5. Gal_1c1a

    Gal_1c1a Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    39
    Beiträge:
    158
    Ort:
    Броди
    Так гнутий завтра додам фото в Денний час
     
    Zuletzt bearbeitet: 25. Nov. 2023
  6. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    58
    Beiträge:
    9.580
    Маты вам померещились...,на самом деле вы не внимательно читаете от слова совсем,выставляя подобные фото из ,,бункера" вы высказываете неуважение к камрадам у которых просите оценить,оценить ствол ,,стреляющий из-за угла"...,лично я на месте модераторов ,снёс бы вашу тему в ,,топку",правила форума читали...?,в частности - какие должны быть фото,сомневаюсь,прочтите на досуге,сделайте изначально нормальные, информативные фото днём и будет вам счастье, ну а если ,,вам свербить в дупі" с оценкой и денежные знаки затмили вам разум с подобными фото,мне вас искренне жаль...
    Ваш ствол в данном состоянии стоит до 1500,лично я и 1000 не дал бы,первый оценщик который готов поддержать лот ставкой,это ваш спаситель,как он вас обнадёжил ещё большими ставками и ценой ,это будет для вас манной небесной, буду рад за вас,да будет так.
     
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.