Мініекскаватор

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Blitzwinkel, 7. Juni 2025.

  1. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    438
    Beiträge:
    2.729
    Ort:
    Finland
    Вітаю.
    Тут таке діло.,надумав собі мати на господарстві невеличкий екскаватор,бажано щоб сам їздив,хоч не швидко) Про новий навіть думати не хочу,не потягну,то тільки використаний! Але у спецтехніці я далекий трохи. Може хто мав справу з подібним?! Яку марку брати? Якій більше менш надійний?
    Скіфські кургани рити не буду,неперетворюйте сайт Райберт на сайт для чорних археологів)))
    Я серйозно!)
     
    Govtva, иван777444333 und valerka gefällt das.
    1. (в наличии 2 шт.)
      Компактная и лёгкая газовая горелка. Предназначена для использования с резьбовыми баллонами. Требова...
      305 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Газовий міні пальник (паяльна лампа) ручна туристична Властивості: п'єзо-підпал автоматичний іс...
      95 грн.
    3. Изготовлена полностью из нержавейки. Состоит из двух деталей. Двойные стенки, закрытое дно. По конст...
      1050 грн.
    4. Печка щепочница нормального размера, для приготовления любых видов пищи в кастрюлях, казанках и сков...
      1199 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Пропоную вашій увазі, одноразову спиртову піч яка горить 60 хвилин без короткі та чадного газу можна...
      90 грн.
  2. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Beiträge:
    5.358
    Ort:
    ЗСУ
    Купите ЮМЗ-6 , и не клюйте людям мозг тут . Легенда , функционал и полезность . Нового точно не будет . :beer:
    ббб.jpeg
     
  3. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Beiträge:
    2.467
    Ort:
    Україна
    Колись я придивлявся до міні екскаватора.
    Ціна була щось біля 2к долярів.
    Зайшов на оlx, а там юмз за 2,5 на ходу.

    Перший - ляльковий дрочеплод, другий великий, страшний, брудний та в маслі весь.

    Плюнув на все, та вирив яму 4х3,5х2 лопатою.
     
    SA-80, Stach, firegun und 8 anderen gefällt das.
  4. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Beiträge:
    14.128
    Ort:
    Львов
    А может по сути? Сейчас очень востребованы именно мини-экскаваторы с узким ковшом, предназначеные для для рытья траншей под высоковольтные кабеля, а также газовые и канализационные трубы. В среднем час работы от 2 тысяч гривень.
     
  5. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    212
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    438
    Beiträge:
    2.729
    Ort:
    Finland
    Во во...типа вот этого
     

    Images:

    Screenshot_20250608_002131_OLXua.jpg
    LySS, E.Sibert, Ph@ntom und 2 anderen gefällt das.
  6. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Beiträge:
    244
    Ort:
    Terra kozakorum
    Фермери купляють екскаватори для с/г. У них коробка і ходова не зношена. А зайве знімають.
     
    LySS, Ph@ntom und Blitzwinkel gefällt das.
  7. restler09

    restler09 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    67
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    121
    Beiträge:
    5.372
    Ort:
    Украина
    А ещё мопед подъемный кран :eek::D
     

    Images:

    IMG_20250624_220441.jpg
    IMG_20250624_220510.jpg
    IMG_20250624_220537.jpg
  8. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Beiträge:
    244
    Ort:
    Terra kozakorum
    Ще й мабуть електричний.
     
    Ph@ntom und Blitzwinkel gefällt das.
  9. Jstreb

    Jstreb Stabsgefreiter

    Beiträge:
    224
    Ort:
    Vinnitsa
  10. velomas

    velomas General-major

    Beiträge:
    5.669
    Ort:
    im Ausland
    Это Китай их на тик токе рекламируют
     
    restler09 und Blitzwinkel gefällt das.
  11. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.182
    Ort:
    украина
    тільки незабуваєм що ця вся лялькова техніка зроблена з гівна і палок. і кран той весь силуміновий напополам з пластиком. одноразова річ
     
    SA-80, LySS, valerka und 2 anderen gefällt das.
  12. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Beiträge:
    244
    Ort:
    Terra kozakorum
    Весь час попадається як вони перемелюють не розбираючи всі оті мотоцикли, тук-туки, і інші чудеса.
     
    Blitzwinkel gefällt das.
  13. restler09

    restler09 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    67
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    121
    Beiträge:
    5.372
    Ort:
    Украина
    Там и увидел, грузоподъемность 5т.
     
    Blitzwinkel gefällt das.