Манліхер

Dieses Thema im Forum "Реставрація знахідок" wurde erstellt von Анатолійй, 23. Apr. 2015.

  1. Анатолійй

    Анатолійй Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    448
    Ort:
    Україна
    Доброго вечора - підкажіть як довести до нормального стану
    вирівняти - розкрутити
    і ціну в такому стані, якщо можна - наперед вдячний - з повагою
     

    Images:

    SDC13392.JPG
    SDC13393.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Бинокль старовинний з компасом Aviation виробництва Франціі Зображення чисте
      850 грн.
    2. Горн труба старовинна латунна виробництва Франціі 1812 р.
      1200 грн.
    3. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    4. Бинокль військовий старовинний виробництва Франціі Стан робочий.Зображення чисте але лінзи все одно...
      1300 грн.
    5. Антуражний предмет! Німецький бінокль. Бадьорий коп, був в кофрі, але він посипався…. Решта на фото...
      1000 грн.
  3. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    5.679
    Ort:
    Южные степи
    А слабо почистить и помыть хотя бы водой? В таком виде от 200 грн. Сначала вымойте - тогда будет понятна степень коррозии. Что в стволе? Хотя салазки затвора уже не для СХП скорее всего.
     
  4. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    5.679
    Ort:
    Южные степи
    То. что это карабин - уже видно.
     
  5. MrJonsson

    MrJonsson Feldwebel

    Beiträge:
    723
    Ort:
    Донбасс
    Доброго Вам!Выше написали ,что надо хотя бы помыть и сделать фото более детальными.По цене надо в другой раздел.Выкрутить ствол можно попробовать и на холодную ,но сомневаюсь.Придется греть место соединения.Тоже самое и со стволом.
     
  6. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    6.080
    Ort:
    Україна
    Реставрував схожий апарат
    сенсу відкручувати ствол я не бачу .
    для початку помийте його водою і зчистіть ззовні металевою щіткою ( як можна більше )

    далі вирівнювати ствол
    варіантів 2
    1) знайти кузню і там гарно прогріти і вирівняти (так найкраще )
    2) самому старатись прогріти місце згину , наприклад на великому вогні або ж газовою горелкою і в лещатах потрішки вирівнювати ( лещата потрібно великі )

    далі чистка :
    в лимонній кислоті або ж електроліз ( вибір за вами )

    після можна буде дивитись і корегувати хід реставрації, удачі.