Магазин Vig

Dieses Thema im Forum "ММГ и запчасти к ним" wurde erstellt von Ведмідь, 21. März 2015.

Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Ціна 80євро за лот DSC_3374.JPG DSC_3375.JPG DSC_3376.JPG DSC_3377.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 9 шт.)
      Ммг набоя 20*139 мм підкаліберні бронебійні ( бмп мардер)
      300 грн.
    2. Бажаємо міцного. Маємо ММГ ракети ДЖАВЕЛІН повного деактиву всього, що вибухає, Все інше з її внутр...
      80000 грн.
    3. AIM-132 ASRAAM — британская управляемая ракета класса «воздух—воздух» ближнего боя, оснащённая инфра...
      9798 грн.
    4. (в наличии 16 шт.)
      Ммг обойми маузер 7.92 5 ммг+ планка Куля не магнітна. В лот входить ммг 7.92 - 5 шт + обойма
      250 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      венья пулеметной ленты под патрон 7,62х51 НАТО. В лоте 100 звеньев + подсумок с коробкой состояние з...
      120 грн.
  3. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    80 евро за один?
     
  4. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Доброго дня 80евро за всі. 1 штука 20евро.з пов.
     
  5. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    они подходят?до мп 38
     
  6. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    так точно.У мене в товариша МР-40 працює ідеально.Вони відрізняються нижньою кришечкою.Якщо є кришечка оригінальна ставите(міняєте) і получається як оригінал.З повагою
     
  7. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    спасибо!я слышал просто что их нужно немножко подшлифовывать туго заходят вроде
     
  8. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    на фото е один трошки підшліфований пробний знято мікрони але що хочу сказати оригінал також треба підшліфовувати підганяти в товариша один болтаеться а другий підганяв з пов
     
  9. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    спасибо!я напишу!
     
  10. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    20 евро это 520 гр вроде?
     
  11. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    500грн. за 1 штуку з пов.
     
  12. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    400 заберу один
     
  13. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    доброї ночі 450грн.куда нейшло ще можна подумати но ніяк не 400 зпов.
     
  14. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    Привет!дело в том что тут все продают по 400 и в магазине в Киеве тоже 400!у человека будет очень много их через месяц и тоже по 400!и у вас ржавые а у него в масле!
     
  15. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    добро домовились коли проплотите
     
  16. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    наложным платежом заберу!
     
  17. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    відправка тільки по передоплаті виберу в маслі
     
  18. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Beiträge:
    104
    сколько предоплата?
     
  19. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    повна сума проплати 400грн.
     
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.