1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Ленин 31120

Dieses Thema im Forum "Нагороди" wurde erstellt von nik1917, 29. Juli 2019.

  1. nik1917

    nik1917 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    902
    Ort:
    Wotan
    Приветствую. Прошу подсказать на какой год номер.
    С ув.
     

    Images:

    орденск-кн _ Герасимов АВ_ 1946_ 003.jpg
  2. Интересные лоты

    1. WHW
      WHW
      100 грн.
    2. Покупали тут https://reibert.info/lots/verwundetenabzeichen.-nimechchina-1939-45..1768098 Знакомый п...
      900 грн.
    3. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3500 грн.
    4. Польова колодка: ХВЗ + Східний фронт. Трохи поїдена жуком.
      600 грн.
    5. Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую!!!
      2000 грн.
  3. Gregson

    Gregson Leutnant

    Beiträge:
    1.280
    Ort:
    Черкаси
    Bakay und nik1917 gefällt das.
  4. nik1917

    nik1917 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    902
    Ort:
    Wotan
    А выслуга или подвиг можно сказать ?
     
  5. Доброго дня.
    Обидві нагороди на 99,9% за вислугу.
    Якщо у Вас на руках орденська, то подивіться на сайті "Подвиг народа" по ПІБ кавалера.
     
    Bakay und nik1917 gefällt das.
  6. nik1917

    nik1917 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    902
    Ort:
    Wotan
    Приветствую.
    ОВ-1, ОВ-2, КЗ - есть на подвиге, а этих нет. Вот и стало интересно - выслуга? (кавалер 1909 г.р.)
     

    Images:

    орденск-кн _ Герасимов АВ_ 1946_ 002.jpg
  7. 100% вислуга.
    БКЗ його нагородили за 20-ть років вислуги Указом ПВР СРСР від 03 листопада 1944 року, тому й право на пільги в орденській зазначене з грудня 1944 року.
    А за 25-ть років вислуги нагородили вже ОЛ.
     
    Roma_1985, Pakkenen, Bakay und 2 anderen gefällt das.
  8. nik1917

    nik1917 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    902
    Ort:
    Wotan
    Все-равно не понимаю. Он в армии с 1941., эти выслуги 61го и 66го годов ? а почему дата выдачи на обе 1946 год стоит ?
     
  9. Подивіться в нагородних листах, він в армії з 1931-го року.
    Під час війни вислуга зараховувалася особливим чином, тобто роки скорочували, та багато інших нюансів.
    БКЗ був в нього на "времянці", а коли вже нагородили ОЛ, тоді й видали нову орденську книжку.
    Останній Указ ПВР СРСР за вислугу був у грудні 1956-го року.
     
    Bakay und nik1917 gefällt das.
  10. nik1917

    nik1917 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    902
    Ort:
    Wotan
     

    Images:

    Герасимов004.jpg
  11. vovans75

    vovans75 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Beiträge:
    424
    год за три вроде шел, моему деду так засчитали.
     
    nik1917 gefällt das.
  12. Витт

    Витт Oberst

    Beiträge:
    3.587
    Ort:
    Украина
    Есть база данных по ордену Ленина в интернете в свободном доступе.
    Посмотрите.
     
  13. Витт

    Витт Oberst

    Beiträge:
    3.587
    Ort:
    Украина
    Вот, например, если поможет в чём то:

    1233.PNG
     
    Bakay und nik1917 gefällt das.
  14. nik1917

    nik1917 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    902
    Ort:
    Wotan
    № 31 642, Макулькин Фёдор Аристархович, Указ ПВС СССР от 21.02.1945 г.
    № 31 394, полковник Пекарский Павел Иванович, Указ ПВС СССР от 21.02.1945 г.
    Да, похоже по этому указу. Очень много награждений.
     
  15. nik1917

    nik1917 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    902
    Ort:
    Wotan
    " Память народа" помогла, теперь и фото есть.
     

    Images:

    00001828_photo.jpg