лафет MG42/3

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von алпамыс, 29. Jan. 2009.

  1. алпамыс

    алпамыс Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    2.658
    Ort:
    Freistaat Bayern
    сколько примерно стоит такая байда с прицелом?

    [​IMG]
     
  2. Интересные лоты

    1. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    2. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
    3. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
    4. Вже не частий предмет в колекцію. Стан по фото. Гарні чіткі клейма. Матеріал алюміній. При бажанні м...
      940 грн.
    5. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
  3. adlerhaus

    adlerhaus General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    153
      проданные:
    94
    Ох какая красивая штука.....!

    Игорь, думаю, от 2500-3000 евро.
     
  4. dron1945

    dron1945 Gefreiter

    Beiträge:
    53
    Ort:
    Москва Россия
    У меня такой в России стоит на продаже без прцела и сумки с ремнём ценик - 750$
    Если что интересное есть, доставку обеспечим
     
  5. алпамыс

    алпамыс Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    2.658
    Ort:
    Freistaat Bayern
    да нет:eek:...врядли столько..хотя былобы неплохо:smile_12: