Курвіметр

Dieses Thema im Forum "Знахідки" wurde erstellt von Ditl, 23. Mai 2025.

  1. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    126
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    217
    Beiträge:
    6.237
    Ort:
    Киев Pi.Btl.168
    Бажаю міцного!
    Підкажіть будьласка якого періода даний девайс? Чи можна його назвати військовим,чи він подвійного призначення(військовий-цивільний)?
    І скількі може коштувати?
     

    Images:

    20250523_131022.jpg
    20250523_131028.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Железный крест 1- класса Первой Мировой войны. В хорошем состоянии. Без клейма. Оригинал.
      11200 грн.
    2. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
    3. Пам'ятна медаль на честь 3-х Імператорів 1888 р. Німечинна. Вага 12,30 грам. гурт гладкий, кл...
      750 грн.
    4. Полкова медаль на 275 річницю 1-го Гессенського полка (115-й піхотний Лейбгвардійский). Матеріал - а...
      725 грн.
    5. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
  3. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Beiträge:
    3.096
    Ort:
    Галичина
    Deich und Otryta gefällt das.
  4. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    126
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    217
    Beiträge:
    6.237
    Ort:
    Киев Pi.Btl.168
    А по питанню є що сказати?
    Я розумію,що є те і те,а отам щє трошки :) Тількі не розумію навіщо всюди писати одне і теж саме,коли можна зробити зразу. Курвіметр знайшов і написав у відповідну тему "ЗНАХІДКИ" Якщо що хай модератори перенесуть..ділов-то
    P.S.
    І я не хочу,щоб моє питання кануло в Лєта в темі де стопітсот сторінок якщо що
     
    LySS gefällt das.
  5. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Beiträge:
    3.096
    Ort:
    Галичина
    Для нетерпеливых - основные моменты и простым языком:

    a. Создавайте тему только в профильном разделе ("Военная археология","ВОПы", "Чердак" и т.д.);


    Мене Ваш Курвіметр не цікавить від слова зовсім.

    І я відстежую розділ "Знахідки" не для того щоб дивитись на Ваш курвіметер,для цього і створили різні розділи для визначення і оцінки.

    Якщо будете мати час,почитайте правила і майте повагу до інших.
    З пов
     
    valerka und Deich gefällt das.
  6. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    126
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    217
    Beiträge:
    6.237
    Ort:
    Киев Pi.Btl.168
    Ти модератор?
     
  7. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    126
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    217
    Beiträge:
    6.237
    Ort:
    Киев Pi.Btl.168
    Загострюю,бо не люблю,коли рєтівиє лізуть туди,куди нетреба.Коли на просте пояснення(з посиланням на тмх же модераторів,щоб виправили,якщо порушення) продовжується флуд.І тількі через те,що курвіметр не цікавить,а п'ять копійок вставити дуже хоцца.
    Розцінюю це виключнояк бажання когось заср..тему. Дякую,місія виконана,тема знешкоджена.
    P.S.
    Мене якщо щось невлаштовує,я просто проходжу мимо.На крайній випадок в лічку можу написати.
    Ладно,гарного дня
     
    LySS gefällt das.
  8. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Beiträge:
    3.096
    Ort:
    Галичина
    Ти не уважний.
    Я хотів до тебе донести те що існують розділи для оцінки та визначення предмету і там би тобі скоріше допомогли.
    А ти бачиш тільки негатив у всьому та підступ.
    Гарного вечора.
     
    гринго80, GINDENBURG und valerka gefällt das.
  9. Ditl

    Ditl Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    126
    Лоты
      на продаже:
    22
      проданные:
    217
    Beiträge:
    6.237
    Ort:
    Киев Pi.Btl.168
    Ну вибач,я в такому положенні зараз,що розучився бачити хороше,добре,світле.
    Проїхали,без образ будь ласка!!!
    МОДЕРАТОРИ,ПРОШУ ВИПРАВИТИ МОЮ ПОМИЛКУ! І ПОЧИСТІТЬ ТЕМУ БУДЬ ЛАСКА!
    ДЯКУЮ!!